Az oldal dizájnja folyamatos szerkesztés alatt áll!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üzenőfal
Staff
Lionel Jones
pm
multik
Dapne A. Hale
pm
multik
Marco Lanter
pm
multik
Legutóbbi témák
» Végzet Ereklyéi
Nichole & Raiden Icon_minitimePént. Feb. 13, 2015 6:59 pm by Vendég

» ⊰ Mysterious New Orleans
Nichole & Raiden Icon_minitimeKedd Nov. 25, 2014 9:15 pm by Vendég

» Isaac & Rich
Nichole & Raiden Icon_minitimeHétf. Szept. 01, 2014 12:11 am by Isaac Peterson

» Middletown - Napa vasútállomás [April x Odett]
Nichole & Raiden Icon_minitimeKedd Aug. 26, 2014 12:27 am by April Catliff

» Karakterfagyás
Nichole & Raiden Icon_minitimeHétf. Aug. 25, 2014 2:34 am by Teanna Light

» Véletlenek nincsenek - Rhys x Odett
Nichole & Raiden Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 6:06 pm by Odett Hamilton

» Mary Hastor
Nichole & Raiden Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 2:04 pm by Mary Hastor

» Asztalvadászat - Richard & Teanna
Nichole & Raiden Icon_minitimePént. Aug. 22, 2014 12:10 am by Richard Cook

» Énekterem - Layla & April
Nichole & Raiden Icon_minitimeCsüt. Aug. 21, 2014 8:44 pm by April Catliff

Top posting users this month
No user

Megosztás
 

 Nichole & Raiden

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Nichole & Raiden Empty
TémanyitásTárgy: Nichole & Raiden   Nichole & Raiden Icon_minitimeSzer. Dec. 04, 2013 11:09 am

Még csak két napja vagyok itt, de már egészen jól sikerült beilleszkednem. Bár a szobatársamon kívül még nem nagyon találtam olyan lányt, akivel hosszú távon olyan hű de jól ellenénk, de hosszú még a nyár, bármi megtörténhet és még csak két napja vagyok itt, ne szabad túl sokat akarnom.
Sajnos lemaradtam a közös reggeliről, mert állandóan behúztak elém a fürdőbe, aztán mire megszárítottam a hajam, felöltöztem és felpakoltam valami alap sminket, addigra a többiek már végeztek. Igazából nem is kapkodtam, nem szeretem a reggeli tolongást, sorba állást.
Miután teljesen elkészültem lebaktattam az étkezőbe valami harapnivalóért.
Már csak pár ember eszegetett bent, de sor és tömeg sehol szerencsére. Fogtam egy tálcát, rápakoltam egy zsömlét meg valami felvágottat, sajtot, egy bögre teát, majd megfordultam, s körbenéztem, hogy hova is ülhetnék le....
Vissza az elejére Go down
Raiden Gray

Raiden Gray


»Hozzászólások száma : 18
»Join date : 2013. Nov. 27.
»Kor : 33
»Tartózkodási hely : Nézd meg az ágyad Baby!

Nichole & Raiden Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nichole & Raiden   Nichole & Raiden Icon_minitimeVas. Dec. 08, 2013 7:43 pm

*Lusta voltam reggel, Marcus ki tudja merre volt így nem keltem időben. Lassan mászok ki az ágyból és keresgélem a ruháimat. Az esti zuhany után kicsit felfrissültebb vagyok, ám a közös reggelinek csak a végére érek oda, így szépen telepakolom a tálcám és egy félreeső asztalt választok. Belekezdve a reggelibe felmérem a terepet. Zoey sehol, gondolom már próbál, nem tudom. Pár lányra rákacsintok, majd megjelenik egy új szőkeség. Elvigyorodok, friss hús, nem is láttam még, viszont tudom hogy hívják.*
-Hey Nichole! Nem csatlakozol?*kurjantok oda, majd intek neki, ha felém néz. Remélem csatlakozik, ha nem hát így jártam, nem engem minősít.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nichole & Raiden Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nichole & Raiden   Nichole & Raiden Icon_minitimeHétf. Dec. 09, 2013 11:28 am

Nem siettem el a dolgokat, ma csak délután van kötelező gyűlésem a többiekkel. Szépen felpakoltam minden számomra szimpatikus kaját a tálcámra, majd megfordultam és egy pillanatra megálltam, hogy körbenézzek hova is ülhetnék le.
Nem telt bele fél másodperce be se, amikor az egyik félreeső asztalnál ülő srác a nevemet kiáltotta és integetni kezdett. Nagyra nyíltak a szemeim, nem tudtam jól látok-e. Fogalmam sem volt ki az a srác, életemben nem láttam még, de ő mégis tudja valahonnan a nevem. Nem agyaltam sokáig, úgy sem szeretek egyedül enni, szóval elmosolyodtam, majd odabaktattam az illetőhöz.
-Szia! Ismerjük mi egymást? - kérdezem kedvesen mosolyogva a srácra miközben lehelyeztem a tálcámat az asztalra és kihúztam a Raidennel szemben lévő széket, hogy leülhessek.
-És hogyhogy csak így egyedül? -kérdezem még mindig mosollyal az arcomon, úgy, mintha már nem is tudom mióta ismernénk egymást. Mindeközben elkezdtem összepakolni a szendvicsemet. Már igencsak korgott a gyomrom.
-Amúgy téged is mindig kitúrtak a fürdőből, hogy ilyen későn jöttél le vagy szimplán csak lusta voltál felkelni? - gondolom legalábbis, hogy nem időben jött le, mert a reggelije nagy része még a tálcáján pihent.
Közben ahogy elkészültem a reggelimmel már neki is fogtam elfogyasztani, mert már tényleg nagyon éhes voltam.
Vissza az elejére Go down
Raiden Gray

Raiden Gray


»Hozzászólások száma : 18
»Join date : 2013. Nov. 27.
»Kor : 33
»Tartózkodási hely : Nézd meg az ágyad Baby!

Nichole & Raiden Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nichole & Raiden   Nichole & Raiden Icon_minitimeHétf. Dec. 23, 2013 11:56 am

*Nichole cuki csaj, kár lenne elszalasztani egy beszélgetést vele. Rá is kiabálok, hogy nem akar-e csatlakozni, aztán mikor megindul felém elvigyorodok. Megérkezése pillanatában a tálca az asztalt éri, én meg csajozós felvont szemöldökkel hallgatom a csicsergését.*
-Szia. És nem ismerjük egymást, pusztán kitaláltam a neved szívi.*biccentek, majd mielőtt neki lát a szendvicsének be is mutatkozom.*
-Amúgy Raiden Gray, szolgálatodra.*nem nyújtok neki kezet, nem illik, majd ha ő szeretne, megteszi a kellő intézkedéseket.*
-Úgy, hogy a szobatársam valahol jól érezte magát az éjjel, aztán volt időm kipihenni magam. Utálom a tömeget, szóval szeretek késve reggelizni. De ma még jutalom is jár a későn kelőknek, látod?*pillantok rá mindent tudó vigyorral, majd lassan enni kezdek én is. Közben fél szemmel a lányt figyelem, ha valamit akar mondani hallgató fülekre talál.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nichole & Raiden Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nichole & Raiden   Nichole & Raiden Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Nichole & Raiden

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Nichole & Lionel
» Nichole Castillo
» Raiden & Marcus
» Raiden Gray
» Raiden & Roxy

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Summer Camp :: Off topic :: Archívum-