Az oldal dizájnja folyamatos szerkesztés alatt áll!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üzenőfal
Staff
Lionel Jones
pm
multik
Dapne A. Hale
pm
multik
Marco Lanter
pm
multik
Legutóbbi témák
» Végzet Ereklyéi
Raiden & Roxy  Icon_minitimePént. Feb. 13, 2015 6:59 pm by Vendég

» ⊰ Mysterious New Orleans
Raiden & Roxy  Icon_minitimeKedd Nov. 25, 2014 9:15 pm by Vendég

» Isaac & Rich
Raiden & Roxy  Icon_minitimeHétf. Szept. 01, 2014 12:11 am by Isaac Peterson

» Middletown - Napa vasútállomás [April x Odett]
Raiden & Roxy  Icon_minitimeKedd Aug. 26, 2014 12:27 am by April Catliff

» Karakterfagyás
Raiden & Roxy  Icon_minitimeHétf. Aug. 25, 2014 2:34 am by Teanna Light

» Véletlenek nincsenek - Rhys x Odett
Raiden & Roxy  Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 6:06 pm by Odett Hamilton

» Mary Hastor
Raiden & Roxy  Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 2:04 pm by Mary Hastor

» Asztalvadászat - Richard & Teanna
Raiden & Roxy  Icon_minitimePént. Aug. 22, 2014 12:10 am by Richard Cook

» Énekterem - Layla & April
Raiden & Roxy  Icon_minitimeCsüt. Aug. 21, 2014 8:44 pm by April Catliff

Top posting users this month
No user

Megosztás
 

 Raiden & Roxy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Roxanne Simmons

Roxanne Simmons


»Hozzászólások száma : 46
»Join date : 2013. Nov. 26.
»Kor : 28
»Tartózkodási hely : Summer Camp

Raiden & Roxy  Empty
TémanyitásTárgy: Raiden & Roxy    Raiden & Roxy  Icon_minitimeSzomb. Nov. 30, 2013 6:53 pm


A mai nap igen színesre sikeredett minden kedves művésznek, aki befejezte az előző munkáját. Ilyenkor imádom, hogy általában hamar megvagyok a festményekkel így részt vehetek a különböző extra tevékenységeken. Ilyen volt a különböző dolgokkal való festés is, ami számomra nagyon viccesre sikeredett. Sosem festettem még a lábammal, de egyszer mindent ki kell próbálni és ez az a hely, ahol bármire képesek vagyunk, és bármit megcsinálhatunk.
Itt legalább nem akadnak ki rám, ha véletlenül összekenem a ruhámat, vagy a berendezést. Áh, itt inkább megdicsérnek, míg otthon csak azt kapom: Roxanne, hányszor kell még elmondanom azt, hogy ne idebent használd a festékeket?
Anyáék egyszerűen ki nem állhatják azt, hogy ilyenekkel foglalkozok, a zongorázás helyett. Nem értik meg, hogy egyáltalán nem köt le az a hangszer, meg kb. egyik sem. Szeretek festeni, fényképezni, mert akkor megmutathatom mindenkinek, hogy látom én a világot.
Sóhajtva túrtam festékes kezemmel a hajamba, ami csak azután tudatosult bennem miután elvégeztem a mozdulatot. Csak elmosolyodtam, majd nem is törődve vele végeztem tovább a dolgom, s mire vége lett mindenem csupa festék lett.
Befutottam a szobámba, majd elvéve egy törölközőt mentem a közös fürdőbe, reménykedve abban, hogy az ebéd mindenkit a kantinba csalt és nem fogok összetalálkozni senkivel.
Mikor odaértem csend és hullaszag uralkodott az egész helyiségen, ezért nem is nagyon néztem szét. A tükörhöz léptem, és egyből elkezdtem lemosni magamról a különböző színeket. Igazán vicces kinézetem lett, az arcom még mindig színes maradt, a hajam is olyan a ruhámról nem is beszélve. Olyan vagyok, mint egy két lábon járó szivárvány.
Eközben pedig egy FOB számot dúdoltam, mert az köztudott, hogy zeneközben jobban megy a munka.
Vissza az elejére Go down
Raiden Gray

Raiden Gray


»Hozzászólások száma : 18
»Join date : 2013. Nov. 27.
»Kor : 33
»Tartózkodási hely : Nézd meg az ágyad Baby!

Raiden & Roxy  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Raiden & Roxy    Raiden & Roxy  Icon_minitimeSzomb. Nov. 30, 2013 7:33 pm

*Utálom a mai napot, mindenki leszívhat... Marcus idióta. Legszívesebben behúznék neki egyet, hogy lehetett ekkora ökör? Azt hitte Gwen nem mondja el, hogy mit csinált? Dühösen kelek fel, de nem ébresztem fel Gwent az éjjel nálam vigasztalódott. Kitálalt arról, hogy mit érez Marcus iránt és hogy mi esik neki rosszul. Mennyire tudtam, hogy ez lesz. Morogva mászok ki az ágyból, majd a fürdő felé indulok a tusfürdőmmel és a törölközőmmel. Gondolkodtam, hogy benyitok az énekesünkhöz és jól beleugrok a gyomrába, de aztán mégsem szántam rá magam. A fürdőbe lépve azonnal megakadtam, már az ajtóban.*
-Őőő, ha gondolod inkább megvárlak kinn, bocsi Roxy.*vigyorgok a lányra és egy csókot dobok neki, miközben vissza indulok amerről jöttem. Persze ha megállít nem lépek ki, de jól nevelt pasiként iszkolok is.*
Vissza az elejére Go down
Roxanne Simmons

Roxanne Simmons


»Hozzászólások száma : 46
»Join date : 2013. Nov. 26.
»Kor : 28
»Tartózkodási hely : Summer Camp

Raiden & Roxy  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Raiden & Roxy    Raiden & Roxy  Icon_minitimeSzomb. Nov. 30, 2013 7:59 pm


Hamar elkezdtem magamról letakarítani a festéket, mert ha megszárad, még ennél is jobban, akkor sokkal jobban fog fájni a lemosása. Ezért sem vártam egészen ebéd végéig, mint a legtöbb társam, hanem egyből megcéloztam a fürdőt. Az arcomról már kb. lemostam a festéket, mikor elkezdtem a mellkasomról is letörölni, de akkor valaki benyitott és ez kissé meglepett. Gyorsan kaptam magam elé a felsőmet, eltakarva ezzel mindenemet.
- Semmi gond Raiden, nem tudhattad, hogy itt vagyok. Gyere nyugodtan. – mosolyogtam rá bíztatóan, majd magamra húztam a felsőmet. Mondhatjuk azt, hogy már nem vagyok szivárvány hölgy, de még rendes embernek se mennék el. Látszik, hogy mivel töltöttem el az egész délelőttömet, de nem szégyellem. Festő vagyok.
- Amúgy mi újság van veled Raiden?  Mostanában nem is láttalak. – kérdeztem mosolyogva, nekidőlve a kagylónak. – Ha akarod hagyhatlak készülődni, és akkor majd máskor beszélgetünk. A döntés a tiéd. – vontam vállat, majd elkezdtem összeszedni a cuccaimat, de még mielőtt elindultam volna megjegyeztem.
- Milyen dalon dolgoztok most? Valamelyik este kihallatszott, nekem tetszik.
Vissza az elejére Go down
Raiden Gray

Raiden Gray


»Hozzászólások száma : 18
»Join date : 2013. Nov. 27.
»Kor : 33
»Tartózkodási hely : Nézd meg az ágyad Baby!

Raiden & Roxy  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Raiden & Roxy    Raiden & Roxy  Icon_minitimeVas. Dec. 01, 2013 10:28 am

*Nem számítottam rá, hogy valaki ilyenkor rajtam kívül fürödni induljon. Rox persze nem veszi a lelkére, hogy így letámadtam. El is takarom a szemem, lássa a jó szándékot. Lassan végigpillantok rajta, mint mindig mikor találkozunk, persze mindketten tudjuk, hogy semmi nem lesz köztünk, de az étlapot meg szabad nézni, csak esetleg haza megyek enni.*
-Persze, Marcussal próbálunk éjjel és nappal, meg hamarosan beleverem a fejét az első faltömegbe amiért ráhajtott a dobosunkra. Gwennél nincs jobb dobos ebben a táborban és nem lenne jó, ha szétrepülne a banda ez miatt a nőfaló miatt.*füstölgök ha már így rákérdezett. Nekitámaszkodok az ajtófélfának, majd mikor elkezdi szedni a cuccát megrázom a fejem.*
-Inkább gyere Rox, segítek megmosni a hajad. Ne tűnj el.*mosolygok rá kedvesen, majd a zuhanyzóhoz lépek és beállítom a vizet.*
-Gyere kis szivárvány.*nyújtom a kezem neki, majd felkapom a samponom és ha bevizezi a haját akkor akcióba lendülök. Lassan mosni kezdem a haját, aztán belököm a zuhany alá ruhástul.*
-Szerinted máshol nem kell megmosakodni?*vigyorgok rá, majd lekapom a ruháimat és vízmentes helyre teszem.*
-Fel tudsz majd öltözni az én cuccaimba. És így nem lesek sokat.*vonok vállat ártatlan mosollyal.*
Vissza az elejére Go down
Roxanne Simmons

Roxanne Simmons


»Hozzászólások száma : 46
»Join date : 2013. Nov. 26.
»Kor : 28
»Tartózkodási hely : Summer Camp

Raiden & Roxy  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Raiden & Roxy    Raiden & Roxy  Icon_minitimeVas. Dec. 01, 2013 6:41 pm


Egy elég konzervatív családból jöttem, ahol nem igen viselik el azt, ha indok nélkül pucérkodik az ember, vagy ehhez hasonló. Szerencsémre rám nem ragadt ennyire ebből a tulajdonságból, és így nem botránkoztat meg az a tudat, hogy közös tusolója van az egész tábornak. Ha olyan lennék, mint a szüleim akkor nagyon zavarba jönnék ettől a dologtól, de művészi szemmel nézve muszáj mindent lássak, hogy letudjam rajzolni.
- Kössetek göcsöt a f*rkára, akkor hátha visszafogja magát. – vetem fel az ötletemet nevetve, miközben elgondolkodom, hogy mikor is ismertem meg Raident. Ha jól emlékszem az első estén ismertem meg a tábortűznél, mivel majdnem felgyújtottam a ruháját. Legalábbis valami ilyesmi rémlik, sajnos ismerkedést nem igen szoktam megjegyezni, csak a személyt.
Épp kimennék mikor rám szól, hogy segít kimosni a hajamból a festéket. Áldom érte magamban, és egyből ledobom a kezemből a cuccokat, hogy megszabaduljak a szivárvány hajtól.
- Megyek már. – kuncogok, és hagyom, hogy úgy bánjon a hajammal, mint ahogy egy fodrász szokott. Aztán hirtelen már a vízsugár alatt találom magam, a víz hirtelen ért ami miatt felsikoltottam.
- Nem vagy normális Raiden! – szólok ki csurom vizesen, de nem tudom abbahagyni a nevetést. – Ezért még kapni fogsz. – morgom orrom alatt, és nagy szemekkel nézek rá mikor hirtelen levesz magáról mindent. Gyorsan eltakarom a szememet.
- Tudod a törölközőm megfelelt volna mint ruha, de azért rendes tőled. – köszönöm meg mosolyogva, még mindig magam előtt tartva a kezemet.
Vissza az elejére Go down
Raiden Gray

Raiden Gray


»Hozzászólások száma : 18
»Join date : 2013. Nov. 27.
»Kor : 33
»Tartózkodási hely : Nézd meg az ágyad Baby!

Raiden & Roxy  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Raiden & Roxy    Raiden & Roxy  Icon_minitimeVas. Dec. 08, 2013 8:11 pm

*Sajnálom Roxy-t de ha már mindenhol sok színű, akkor leszek kedves rendesen segíteni neki, így kerül a zuhany alá, én meg gyorsan boxerre vetkőzök. Elvigyorodok ahogy eltakarja a szemét, majd belépek mellé.*
-Na mutasd a hajad te boszorkány.*húzom magamhoz, és kiveszem a zuhanyrózsát a tartóból és leöblítem a habot a lánykáról. A víz szép színes, én meg egy ideig azt nézem, aztán fogom a samponom és újra megmosom a haját, megint leöblítem.*
-Na pancsolj le addig én hajat szárítok.*sajnos a nagy segítségben nekem is a zuhany alá kellett állnom, így meg kell szárítanom a fejem.*
Vissza az elejére Go down
Roxanne Simmons

Roxanne Simmons


»Hozzászólások száma : 46
»Join date : 2013. Nov. 26.
»Kor : 28
»Tartózkodási hely : Summer Camp

Raiden & Roxy  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Raiden & Roxy    Raiden & Roxy  Icon_minitimeHétf. Dec. 09, 2013 5:21 pm


Meglepett az, hogy hirtelen a vízsugár alá kerültem és az is, hogy Raiden elkezdte mosni a hajamat. De nem lehetett kifogásom ellene, remekül mosta én meg úgyis utálom a hajamat megmosni, mert hosszú és egyedül olyan ááá… mindegy.
- Boszorkány a szomszédod… - mormogok el egy szitkozódás félét, de nem tudom befejezni mivel víz kerül a számba, amit félig lenyelek.
Jó illata van a samponnak, majd miután kilép a kabinból elhúzom a függönyt és letusolok kidobálva útközben a vizes ruháimat.
- Megkaphatom a törölközőt? – kukkantok ki miután befejeztem a tusolást. – Olyan szép hajad van, milyen sampont használsz? – nevetve kérdezem meg tőle, mert azért érdekes, hogy én egy férfival hajápolási technikákról beszélek.
Vissza az elejére Go down
Raiden Gray

Raiden Gray


»Hozzászólások száma : 18
»Join date : 2013. Nov. 27.
»Kor : 33
»Tartózkodási hely : Nézd meg az ágyad Baby!

Raiden & Roxy  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Raiden & Roxy    Raiden & Roxy  Icon_minitimeHétf. Dec. 23, 2013 12:14 pm

*Roxy vicces lány, pont ezért imádom. Simán hagyja megmosni a haját, a zokszó csak a boszorkány megszólításnak szól, de én nem veszem fel. Jót mosolygok rajta, aztán persze hagyom lezuhanyozni rendesen. Én addig hajat szárítok, majd mikor kéri a törölközőt át is nyújtom. Kérdésére nagyot pislogok, milyen sampont használok??? Meg van buggyanva ez a lány?*
-Hát Rox, napi két nyers tojás, és keratinos sampont. Drága, de jó dolog. Na meg persze balzsamot is használok, a hajamra iszonyat kényes vagyok.*magyarázom vigyorogva, majd nekitámaszkodok a falnak.*
-Amúgy szerintem pöttöm neked a pólóm is elég lenne, miniruhának tökéletesen állna.*magyarázom, miközben vállat vonok. Nem akarok én rosszat.*
Vissza az elejére Go down
Roxanne Simmons

Roxanne Simmons


»Hozzászólások száma : 46
»Join date : 2013. Nov. 26.
»Kor : 28
»Tartózkodási hely : Summer Camp

Raiden & Roxy  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Raiden & Roxy    Raiden & Roxy  Icon_minitimeVas. Jan. 26, 2014 2:13 pm


Ilyen sem sűrűn fordult velem elő, hogy egy fiú, aki már nem is annyira fiú már Londonban sem, mossa meg a hajamat és viselkedik úgy, mint egy fodrász. Talán másodállásban ezzel foglalkozik, de ez meg viccesen hangzik. Befejezem a tusolást, majd mielőtt kimennék elkérem tőle a törölközőmet, ő pedig készségesen nyújtja át nekem azt.
- Anyám… még sosem próbáltam ilyen pakolást a hajamra tenni, de nem is akarok. Mégis a te hajad sokkal szebb, mint az enyém. Látod? A vége töredezik. – húzom el a számat, majd magam köré tekerve a törölközőt lépek ki a csempére. A vizes ruháimat egy kupacban találom a földön, amin hirtelen el is nevetem magam.
- Ennél jobb helyre nem is dobhattam volna ki. – nevetek, majd megnézem a lábamat a tükörben. Nem látszik a múltkori esésem nyoma, szerencsémre begyógyult. Ajánlatára elnevetem magam.
- Szerinted mit szólnának az emberek, ha a te felsődbe hagynám el a fürdőt? Elkezdenének kombinálni, ezt pedig nem szeretnénk. Jó lesz a törölköző és vizes ruha kombó, ez is vicces lesz. – kacsintok rá, majd felülök a mosógép tetejére.
- Amúgy mi újság van még veled Raiden?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Raiden & Roxy  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Raiden & Roxy    Raiden & Roxy  Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Raiden & Roxy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Roxy & Noah
» Raiden Gray
» Nichole & Raiden
» Raiden & Marcus
» Raiden & Dianne - valahol mélyen

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Summer Camp :: Játéktér :: Tábor és környéke :: Közös fürdő-