Az oldal dizájnja folyamatos szerkesztés alatt áll!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üzenőfal
Staff
Lionel Jones
pm
multik
Dapne A. Hale
pm
multik
Marco Lanter
pm
multik
Legutóbbi témák
» Végzet Ereklyéi
Raiden Gray Icon_minitimePént. Feb. 13, 2015 6:59 pm by Vendég

» ⊰ Mysterious New Orleans
Raiden Gray Icon_minitimeKedd Nov. 25, 2014 9:15 pm by Vendég

» Isaac & Rich
Raiden Gray Icon_minitimeHétf. Szept. 01, 2014 12:11 am by Isaac Peterson

» Middletown - Napa vasútállomás [April x Odett]
Raiden Gray Icon_minitimeKedd Aug. 26, 2014 12:27 am by April Catliff

» Karakterfagyás
Raiden Gray Icon_minitimeHétf. Aug. 25, 2014 2:34 am by Teanna Light

» Véletlenek nincsenek - Rhys x Odett
Raiden Gray Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 6:06 pm by Odett Hamilton

» Mary Hastor
Raiden Gray Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 2:04 pm by Mary Hastor

» Asztalvadászat - Richard & Teanna
Raiden Gray Icon_minitimePént. Aug. 22, 2014 12:10 am by Richard Cook

» Énekterem - Layla & April
Raiden Gray Icon_minitimeCsüt. Aug. 21, 2014 8:44 pm by April Catliff

Top posting users this month
No user

Megosztás
 

 Raiden Gray

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Raiden Gray

Raiden Gray


»Hozzászólások száma : 18
»Join date : 2013. Nov. 27.
»Kor : 33
»Tartózkodási hely : Nézd meg az ágyad Baby!

Raiden Gray Empty
TémanyitásTárgy: Raiden Gray   Raiden Gray Icon_minitimeSzer. Nov. 27, 2013 10:05 pm


RAIDEN GRAY









    KARAKTER TELJES NEVE: Raiden Gray
    BECENÉV: Kérdezd Marcus Hale-t
    SZÜLETÉSI DÁTUM/HELY: 1990 09.16 New York
    KOR: 23
    CSOPORT: Zenész
    PLAY BY: Matthew Tuck


    KÜLSÖ JELLEMZÉSE



    SZEME: Kékeszöld, pillantása rosszfiús
    ÉRDEKESSÉG: Szerintem magam elég érdekes vagyok.
    ALKATA: Vékony, de izmos.
    RUHÁZAT: Többnyire a bőr és a szövet meg a bakancs a kirívó többség, de ha szépen pislogsz a kedvedért öltönybe is bújok.


    BELSÖ JELLEMZÉSE


    JELLEM: egoista; magabiztos; beképzelt; hajlamos lenézni másokat; önző; akaratos; mindig mindent megkap amit akar; a céljait minden áron eléri, nem fontos hogy milyen út vezet hozzá; számára a szeretet ismeretlen fogalom, legalábbis a legtöbb emberi lénnyel szemben, ez alól csupán ikerhúga a kivétel; a jövőjét tekintve nem igen tervez, általában a pillanatnak él; nincsen jövőkép, nincsenek ambíciói számára csupán az a fontos, hogy a jelenben éljen teljes és élvezetes életet; hedonista, az élvezeteknek él; nem szeret beszélni magáról meg úgy egyáltalában a múltjáról; nem nyílik meg senkinek; felszínes; érzéketlen; pökhendi; alak. Furcsa keveréke az energikus ugyanakkor mérhetetlenül lusta embernek. Szeret enni, inni, cigarettázni és szereti a gyengébbik nem nyújtotta örömöket. Kiváló a beszélőkéje, sokszor olyan dolgokra veszi rá az embereket amelyekről azt gondolnák sose hajtják végre. Mindennek ellenére tisztában van az etikettel és ha szükséges képes magára erőltetni egy gondoskodó úriember álcáját.
    HOBBI: Sörözni, azt nagyon szeret.
    CÉLOK: Marcussal világhírű bandát alapítani.


    ÉLETEM TÖRTÉNETE


    A szoba halk volt aznap éjjel mikor beléptem, sötét és nesztelen. Végre újra a táborban vagyok, távol a szülői szemektől. Tudtam, hogy első nap egyedül leszek, a szobatársamnak tavaly volt az utolsó éve, kérdés, hogy kit kapok magam mellé. Az ismerős arcok azonnal közbevettek és alig hagytak mozdulni az első fél órában. Jól esik ha szeretik az embert. És itt legalább tutira elviselnek. Az ágyban már a másnapi teendőimet veszem számba, hiszen holnaptól kőkemény készülés a nyár végi versenyekre, ideje lenne még feljebb tornázni magam a ranglétrán. Persze inkább a nyári élmény miatt vagyok itt, de egy kis hírnév nem ártana majd. Kiderül mi lesz még. Másnap fel sem akarok először kelni, lusta vagyok és élvezem ahogy a reggeli szellő besuhan a szobába a nyitott ablakon keresztül. Végül a telefonom ébreszt, jobban mondva Emily hívása. Vonakodva veszem fel a telefont, ő pedig azonnal beleszól. Vidám hangjára felélénkülök, majd hasra fordulok az ágyon.
    -Ühüm, majd húsz perc múlva.-dünnyögöm a választ még azért félkómásan. Ő felsikkant és már hallom is, hogy nagy lendülettel elindul. Mindig ezt csinálja, de azért imádom. Így viszont kénytelen vagyok kimászni az ágyból. Nem várakoztathatom meg Emilyt különben megnyúz, az pedig nem lenne helyénvaló. Megmosakszom, felöltözök, felkapom a kellékes táskát és kilépek a szobából. Nagy léptekkel haladok a terem felé és ahogy benyitok Emily már röppen is a karjaimba. Vigyorogva szorítom meg egy kicsit, aztán leteszem a földre és körbenézek az ismerős teremben. Mintha itthon lennék. Végül intek, hogy ideje próbálni. Órák múlva hagyjuk csak abba, így vonulunk ebédelni. A délutánt pihenéssel töltjük, sétálgatunk és az évről beszélünk. Kölcsönösen örülünk egymás sikerének, de szomorúan látjuk be, hogy hosszú az a 9 hónap egymás nélkül. Tehát ha profik leszünk, akkor együtt dolgozunk! Az este pár óráját már a csapattal töltjük a városban. Hogy melyik kocsmában? Szerintem te is hallod. Későn érünk vissza a táborba, Emily kicsit sem józan, így nehéz terelgetni. Ebből pedig az jött ki, hogy a lány nálam éjszakázik. Mivel még egyedül voltam így nem probléma. A másnaposságát azonnal kezeltem reggel egy bögre tejjel, aztán hoztam neki reggelit és nap végéig próbáltunk. Ez egy büntetés volt számára, bár nem vette komolyan, tudom, hogy szeret így neki megváltás volt az együtt töltött idő. Csak azt nem tudja, hogy nekem még nem hódította meg a szívem. Lehet nem is fogja, nem tudom. Ő olyan játékos, nekem viszont ez nem kell. Meg egyébként is, kétfelé próbálok mindig. Emilyvel és Marcussal is. Mondjuk be kell valljam Marcussal kicsi korunk óta zenélünk. Imádok gitározni miközben ő énekel. Aztán ha úgy van akkor meg ketten nyomjuk. Jó haver és örülnék ha átpártolna az én szobámba nekem nem kell idegen a fenébe is. Be is adom a kérvényt, hogy a pajtimat tegyék szépen mellém. Akkor talán Emily is leakad rólam, végtére is Marcust bármire ráveszem és ha azt mondom adja ki magát a pasimnak akkor megteszi. Az élet kemény, de én keményebb vagyok. Jöhet egy új nap.


Vissza az elejére Go down
Marco Lanter

Marco Lanter


»Hozzászólások száma : 139
»Join date : 2013. Nov. 24.
»Kor : 33
»Tartózkodási hely : Summer Camp

Raiden Gray Empty
TémanyitásTárgy: Re: Raiden Gray   Raiden Gray Icon_minitimeCsüt. Nov. 28, 2013 8:39 am

Üdv köztünk! Csak aztán Marcusszal karöltve nehogy laposra verjetek, amiért a kishúgával kavarok! Very Happy
Foglalj avit és sipirc játszani!

Raiden Gray Elfogadva_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
 

Raiden Gray

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Nichole & Raiden
» Raiden & Marcus
» Raiden & Roxy
» Raiden & Dianne - valahol mélyen
» Kandúr buli -Raiden és Marcus szobája-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Summer Camp :: Karakterek :: Elkészült karakterek :: Zenészek-