Az oldal dizájnja folyamatos szerkesztés alatt áll!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üzenőfal
Staff
Lionel Jones
pm
multik
Dapne A. Hale
pm
multik
Marco Lanter
pm
multik
Legutóbbi témák
» Végzet Ereklyéi
Christopher Campbell Icon_minitimePént. Feb. 13, 2015 6:59 pm by Vendég

» ⊰ Mysterious New Orleans
Christopher Campbell Icon_minitimeKedd Nov. 25, 2014 9:15 pm by Vendég

» Isaac & Rich
Christopher Campbell Icon_minitimeHétf. Szept. 01, 2014 12:11 am by Isaac Peterson

» Middletown - Napa vasútállomás [April x Odett]
Christopher Campbell Icon_minitimeKedd Aug. 26, 2014 12:27 am by April Catliff

» Karakterfagyás
Christopher Campbell Icon_minitimeHétf. Aug. 25, 2014 2:34 am by Teanna Light

» Véletlenek nincsenek - Rhys x Odett
Christopher Campbell Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 6:06 pm by Odett Hamilton

» Mary Hastor
Christopher Campbell Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 2:04 pm by Mary Hastor

» Asztalvadászat - Richard & Teanna
Christopher Campbell Icon_minitimePént. Aug. 22, 2014 12:10 am by Richard Cook

» Énekterem - Layla & April
Christopher Campbell Icon_minitimeCsüt. Aug. 21, 2014 8:44 pm by April Catliff

Top posting users this month
No user

Megosztás
 

 Christopher Campbell

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Chris Campbell

Chris Campbell


»Hozzászólások száma : 35
»Join date : 2013. Nov. 24.
»Kor : 30
»Tartózkodási hely : NY/California

Christopher Campbell Empty
TémanyitásTárgy: Christopher Campbell   Christopher Campbell Icon_minitimeVas. Nov. 24, 2013 6:43 pm


CHRISTOPHER CAMPBELL









    KARAKTER TELJES NEVE: Christopher Campbell
    BECENÉV: Chris, C, Cheers
    SZÜLETÉSI DÁTUM/HELY:New York, 1994. 11.30 Mikor és hol született
    KOR: 19.
    CSOPORT: Énekes-egy gitárral.
    PLAY BY: Louis Tomlinson


    KÜLSÖ JELLEMZÉSE



    SZEME: A szemszíne tengrkék,elbűvölő hatással van a lányokra.
    ÉRDEKESSÉG: Egyetlen anyajegye van, az a jobb vállán hátul.
    ALKATA: Izmos, deltás, jól néz ki.
    RUHÁZAT: Eléggé a mai divatnak él, a ruhatára tele van a legújabb darabokkal, márkás cuccokat hord, ad magára.


    BELSÖ JELLEMZÉSE


    JELLEM: Chris a világ egyik legmázlistább embere, a pozitívumait ismerve, de persze neki is vannak kevésbé előnyös tulajdonságai, ami azt illeti. Ő egy olyan srác, aki nagyon tud szeretni, és ő is igencsak szerethető. A kedvességével és a helyességével nem vág fel, viszont ezzel a két tulajdonságával a világ összes lányát a kisujja köré tudná csavarni. Chris eléggé sértődékeny, és könnyen megbántható, de ez a sértődés nem tart tovább pár percnél..esetleg óránál. :)Anyukájával és nevelőapukájával nagyon jó kapcsolatot ápol, gyakran meglátogatja őket. Ő egy olyan srác, akivel bárki mer beszélgetni, nagyon segítőkész, barátságos, nyílt, barátkozós. Számíthat rá az ember, ha bajba kerül, és szeretné megbeszélni valakivel, ilyenkor a legtöbb embernek Chris jut eszébe, aki szívesen segít. Ezek mellett viszont eszméletlenül türelmetlen és makacs. Önfejű, legtöbbször a saját útját járja, de ha egy közeli barátja ad neki javaslatot, tanácsot, azt meghallgatja, és legtöbbször meg is fogadja. Bátor, megvédi a barátait, kiáll mellettük, de ilyenkor elszáll magától, és olyanokat vág a másik ember fejéhez, amit később megbán, de ilyenkor rendszerint lelkiismeretesen bocsánatot kér a haverjától, akit esetlegesen megbántott.

    HOBBI: Nagyon szeret fotózni, énekelgetni, zenét szerezni, randizgatni.
    CÉLOK: Nem szeretne mindenképp világhírű énekes lenni  Jane nevű gitárjával, az is elég neki, ha egy államon belül ismerik, és meg tud élni abból, amit szeret.


    ÉLETEM TÖRTÉNETE


    Hát itt lennék. Röviden csak annyit rólam, hogy itt vagyok. Ez elég is lenne, de én elmesélem bővebben. Egy hóeséses novemberi napon születtem, a tél elég hamar jött, pont mint én, mivel még lett volna pár nap nyugim anyu hasában. Viszont, hogy megszülettem, így is nagy volt az öröm, egyetlen gyerekként a családban, unokatestvérem sincs, tehát tényleg egyetlen gyerekként. Apukámat sajnos kiskoromban elvesztettem, ezután pedig anyu újraházasodott. Először persze azt gondoltam, na jön majd ez az ember, és anyu nem is fog velem foglalkozni. Elég nagyot tévedtem, mivel anyunak sajnos rengeteget kellett dolgoznia, a kórházban, ahol a munkahelye volt, gyakran kellett beugrania egy kolléganője helyére, volt hogy hajnalban érkezett meg, és délután már mennie kellett vissza. Nagy szerencsémre Paul, anyu új férje otthonról dolgozott, valami nagy vállalat feje volt. Ő nagyon sokat törődött velem, és a taníttatásommal. Ha nem ment a matek, hívott valami matekzsenit a cégétől, és neki addig kellett magyaráznia, amíg meg nem értettem. Egy idő után Pault annyira közel éreztem magamhoz, hogy amikor 9 éves voltam, és a bizonyítvánnyal a kezemben beléptem a lakásba, csak annyit mondtam: "Anyu, apu, 5-ös lettem matekból!" Persze mind a ketten nagyon meglepődtek, de a mosolyukból látva örültek, hogy Pault is a család részének tekintem. Ezek után a gyerekkoromat egyáltalán nem mondhatom üresnek, és hiányosnak. Paul vállalatának köszönhetően az érettségimre is rendesen fel tudtam készülni, így kiváló átlaggal, és ötös érettségivel vettek fel a...*dobpergés* Yale egyetemre. Mikor megjött a nagy boríték, el sem mertem hinni, hogy tényleg felvettek, otthon kivártam a legmegfelelőbb pillanatot, ami végül is ugyanaz a pillanat lett, mikor anyu és Paul elmondta, hogy kisöcsém lesz. Az egész családban nagy volt az öröm, mindenki mindenkit felhívott, és hol azt ecsetelte, hogy újabb gyerek lesz, vagy azt hogy a legnagyobb megy a Yale-re. A tanév végén láttam a tábor plakátját az egyetemen művészlelkűeknek, és gondoltam jelentkezem. Na, hát itt lennék.


Vissza az elejére Go down
Marco Lanter

Marco Lanter


»Hozzászólások száma : 139
»Join date : 2013. Nov. 24.
»Kor : 33
»Tartózkodási hely : Summer Camp

Christopher Campbell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Christopher Campbell   Christopher Campbell Icon_minitimeVas. Nov. 24, 2013 7:38 pm

Üdv köztünk! Ne felejts el avit foglalni! Aztán irány a játéktér!

Christopher Campbell Elfogadva_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
 

Christopher Campbell

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Peter Campbell
» Daniel Campbell
» Daniel Campbell

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Summer Camp :: Karakterek :: Elkészült karakterek :: Énekesek-