Az oldal dizájnja folyamatos szerkesztés alatt áll!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üzenőfal
Staff
Lionel Jones
pm
multik
Dapne A. Hale
pm
multik
Marco Lanter
pm
multik
Legutóbbi témák
» Végzet Ereklyéi
Daniel Campbell Icon_minitimePént. Feb. 13, 2015 6:59 pm by Vendég

» ⊰ Mysterious New Orleans
Daniel Campbell Icon_minitimeKedd Nov. 25, 2014 9:15 pm by Vendég

» Isaac & Rich
Daniel Campbell Icon_minitimeHétf. Szept. 01, 2014 12:11 am by Isaac Peterson

» Middletown - Napa vasútállomás [April x Odett]
Daniel Campbell Icon_minitimeKedd Aug. 26, 2014 12:27 am by April Catliff

» Karakterfagyás
Daniel Campbell Icon_minitimeHétf. Aug. 25, 2014 2:34 am by Teanna Light

» Véletlenek nincsenek - Rhys x Odett
Daniel Campbell Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 6:06 pm by Odett Hamilton

» Mary Hastor
Daniel Campbell Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 2:04 pm by Mary Hastor

» Asztalvadászat - Richard & Teanna
Daniel Campbell Icon_minitimePént. Aug. 22, 2014 12:10 am by Richard Cook

» Énekterem - Layla & April
Daniel Campbell Icon_minitimeCsüt. Aug. 21, 2014 8:44 pm by April Catliff

Top posting users this month
No user

Megosztás
 

 Daniel Campbell

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Daniel Campbell Empty
TémanyitásTárgy: Daniel Campbell   Daniel Campbell Icon_minitimeVas. Márc. 30, 2014 12:31 pm



Daniel Campbell








Adatok

♦KARAKTER TELJES NEVE♦
Daniel Campbell

♦BECENÉV♦
Dan

♦SZÜLETÉSI HELY, IDŐ♦
New York, 1995

♦KOR♦
18

♦PLAY BY♦
George Shelley

♦CSOPORT♦
Énekesek

Külső és belső

KÜLSŐ TULAJDONSÁGAIM:
- HAJ: Hullámos göndör hajam van, amit sosem kell zselézni vagy fésülni, mert nekem mindig ilyen, ha akarom, ha nem.
- SZEM: Hajamhoz illő barna szemeim vannak, amit mások nagyon aranyosnak találnak bennem.
- MAGASSÁG: Közepes magasságú vagyok, átlagos.
- ALKAT: Nem szoktam gyúrni járni, mint legtöbben, de rengeteget futok.
- RUHÁZAT: Szinte csak olyan ruhákat hordok, ami márkás.

BELSŐ TULAJDONSÁGAIM:
- JELLEM: Nagyon merész és vakmerő vagyok még a korosztályomhoz képest is. Szeretek új dogokat kipróbálni és nagyon élvezem az életem. A barátaim, egytől egyig mind mindig számíthatnak rám, bármilyen bajról vagy buliról legyen szó. Nem tartom magam szerénynek, sőt, ha bármiről van véleményem azt szeretem mindenkivel megosztani, hogy tudják. Ebből is látszik, hogy mennyire nyílt vagyok az emberekkel. Sokan beképzeltnek tartanak, de ha valaki jobban megismer akkor az megtudja, hogy valójában nagyon barátságos és segítőkész vagyok mindenkivel szemben. Szeretem ha emberek vesznek körül, mert nagyon szeretek beszélgetni, ismerkedni, haverkodni.

HOBBI: Nagyon szeretek énekelni, focizni, nagyjából az összes sport jöhet.


Előtörténet


Hát ez is eljött az én drága szüleim, idősebb testvéreim és a többi családtag életében is.
Egy napsütéses, forró nyári napon születtem meg én, a kicsi Dany fiú New Yorkban. A család harmadik fiú tagja vagyok, a két bátyám után, akiket Peternek és Christophernek hívnak. Édestestvéreimként tekintek a két fiúra és úgy is szeretem őket, holott ők csak a féltestvéreim, mert még régen az apukám elvette az ő anyukájukat, (aki az én anyukám is) és később így születtem meg én.  Mivel akkor még én voltam a legfiatalabb és mindig is én voltam, kicsit jobban el lettem kényeztetve, mint Peter vagy Chris, de csak kisebb koromban használtam ki ezeket az előnyöket, mivel amúgy sem lett volna valami igazságos velük szemben, mivel nekem mindkét szülőm meg volt, velük ellentétben. Majd később lett egy kishúgunk, akit Emilynek hívnak.
Mikor aztán iskolába indultam anyuék nagy örömére és végre nem otthon fordítottam fel az egész házat, teljesen megváltoztam, és felnőttem, már amennyire egy hat-hét éves kisfiút felnőttnek lehet nevezni. Akkor ismerkedtem meg jobban a sporttal és nagy focirajongó lettem, apa örömére is, aki annyira imádja a focit, hogy szinte nincs is olyan, hogy kihagyjon egy meccset, kivéve, ha anyu be nem tervez valami családi programféleséget, vagy ha nem kellett aznap is valamiért dolgoznia. Engem akkoriban nem tudtak leszedni a pályáról, annyira imádtam a játékot, szinte az volt az életem célja több éven keresztül, amíg nem jött a zene.
A testnevelés órák mellett mindig is legjobban az éneket szerettem, mivel azon legtöbbször azt csináltunk, amit csak akartunk és elfoglalhattuk magunkat, akár házi másolásokkal, ha valakinek nem volt kész, akár egyéb hülyeségekkel is, de voltunk mi, akik a szertárból mindig előbányászták a hangszereket és mintha valamiféle banda lennénk előadtunk magunkat a többiek és a magunk szórakoztatására is, hogy elüssük ezt az órát. Később egy pár sráccal, akikkel elneveztük magunkat valamilyen vicces bandának.
Most voltam végzős, és befejeztem már a gimit. Semmi ötletem nem volt nyárra a bulizáson kívül, amit amúgy is szoktunk a haverokkal, amíg az egyik bátyám, azaz Chris fel nem hívott, hogy talált egy nagyon tuti zenés tábort, ami a Summer Camp lenne és beleegyeztem, hogy eljövök vele. Én így kerültem ide.

Vissza az elejére Go down
Daphne Azaria Hale

Daphne Azaria Hale


»Hozzászólások száma : 83
»Join date : 2013. Nov. 25.
»Kor : 31
»Tartózkodási hely : Ha nem vagyok mögötted, valószínű, hogy az öklöm lesz a legjobb barátod ;)

Daniel Campbell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daniel Campbell   Daniel Campbell Icon_minitimeSzomb. Ápr. 19, 2014 8:59 am

Dear Daniel!

Az előtörténeted rendben van, a vége kicsit összecsapott, hagyj magadnak időt, hogy átjárjanak a gondolatok, egyébként nem lesz baj. Én azt mondom átmentél a vizsgán. Szaladj és vesd bele magad a buliba, amit a tábor tartogat számodra. Smile

Ha még nem tetted meg foglalj avatart!
Daniel Campbell Elfogadva_www.kepfeltoltes.hu_

Jó játékot.


Daphie
Vissza az elejére Go down
 

Daniel Campbell

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Daniel Campbell
» Cloe & Daniel
» Peter Campbell
» Christopher Campbell

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Summer Camp :: Off topic :: Archívum-