Az oldal dizájnja folyamatos szerkesztés alatt áll!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üzenőfal
Staff
Lionel Jones
pm
multik
Dapne A. Hale
pm
multik
Marco Lanter
pm
multik
Legutóbbi témák
» Végzet Ereklyéi
Layla Lanter Icon_minitimePént. Feb. 13, 2015 6:59 pm by Vendég

» ⊰ Mysterious New Orleans
Layla Lanter Icon_minitimeKedd Nov. 25, 2014 9:15 pm by Vendég

» Isaac & Rich
Layla Lanter Icon_minitimeHétf. Szept. 01, 2014 12:11 am by Isaac Peterson

» Middletown - Napa vasútállomás [April x Odett]
Layla Lanter Icon_minitimeKedd Aug. 26, 2014 12:27 am by April Catliff

» Karakterfagyás
Layla Lanter Icon_minitimeHétf. Aug. 25, 2014 2:34 am by Teanna Light

» Véletlenek nincsenek - Rhys x Odett
Layla Lanter Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 6:06 pm by Odett Hamilton

» Mary Hastor
Layla Lanter Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 2:04 pm by Mary Hastor

» Asztalvadászat - Richard & Teanna
Layla Lanter Icon_minitimePént. Aug. 22, 2014 12:10 am by Richard Cook

» Énekterem - Layla & April
Layla Lanter Icon_minitimeCsüt. Aug. 21, 2014 8:44 pm by April Catliff

Top posting users this month
No user

Megosztás
 

 Layla Lanter

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Layla Lanter

Layla Lanter


»Hozzászólások száma : 40
»Join date : 2013. Nov. 24.
»Kor : 30
»Tartózkodási hely : Tábor

Layla Lanter Empty
TémanyitásTárgy: Layla Lanter   Layla Lanter Icon_minitimeVas. Nov. 24, 2013 5:32 pm


Layla Samantha Lanter









    KARAKTER TELJES NEVE: Layla Samantha Lanter
    BECENÉV: Layly,Lay,La
    SZÜLETÉSI DÁTUM/HELY: 1993.November 7. Cullman
    KOR: 20
    CSOPORT: Énekesek
    PLAY BY: Victoria Justice


    KÜLSÖ JELLEMZÉSE



    SZEME: Barna, sugárzó
    ÉRDEKESSÉG: 3 darab kissebb tetoválásom van és néha szemüveget is hordok
    ALKATA: Vékony
    RUHÁZAT: Szoktam követni a divatot, de általában laza, kényelmes ruhákat hordok.


    BELSÖ JELLEMZÉSE


    JELLEM: Kiskoromban eléggé hisztis voltam. Követeltem mindent amit megláttam. És rossz is voltam.Nem fogadtam szüleimnek szót, és bátyámra sem hallgattam mindig. Mára már kinőttem ezekből. Kedves, segítőkész, barátságos vagyok. Hamar felkapom a vizet, apró kis dolgokon is. Ki nem állhatom azokat az embereket, akik csak azért barátkoznak velem, mert esetleg én tehetséges vagyok, ő meg nem, és szervezzem be a táborba, vagy valahova máshová. Főleg azokat akik a szemembe hazudnak, aztán meg jönnek jópofiskodni. Ha veszekedek valakivel, általában pár óra múlva kibékülünk egymással. De volt olyan is már, hogy 1 hétig nem szóltam a bátyámhoz, mert annyira megbántott valamivel, és nem szóltam hozzá.
    HOBBI: Éneklés, zongorázás, gitározás, dalszövegírás
    CÉLOK: Híres énekesnő szeretnék lenni egyszer.


    ÉLETEM TÖRTÉNETE


    - Layla keljél, mert el fogunk késni! – kiabált be bátyám a szobám ajtaján.
    Azt sem tudtam, hogy hol vagyok, hányadika, vagy esetleg hány óra lehet.  Nagy nehezen szememet kinyitottam, megfordultam az ágyamon, nyújtóztam egy nagyot, majd kiszálltam belőle.  Magamra ráncigáltam a tegnap elkészített ruháimat, hajamat egy laza kontyba felkötöttem, és bőröndömet megfogva, lementem a konyhába, ahol már anyuék és a tesóm reggelitek.
    -Reggelt! –köszöntem oda mindenkinek, aztán leültem tesóm mellé, és reggelizni kezdtem.
    Alig telt el 10 perc, de tesóm már sürgetett, hogy menjünk már. Nem szólva semmit sem, megettem szépen reggelimet, felhuzakodtam, elköszöntünk anyuéktól, és indultunk is.
    Hogy hová? Nos, a bátyám már 15 éves kora óta minden évben nyáron elmegy egy tehetségekkel foglalkoztató táborba. Ez az év sem volt kivétel, de most engem is magával rángatott. Eleinte semmi kedvem nem volt, mert más programom lett volna, de úgy döntöttem, hogy még is eljövök vele.
    A táborba kocsival jöttünk el. A kocsi a tábor parkolójában lesz egész nyáron. Igaz anyuéknak kellhet, de ők mondták jöjjünk kocsival.  Kiszállva a kocsiból, kezünkben a csomagjainkkal, a regisztrációs pulthoz mentünk. Testvéremet ismerősként köszöntötték. Én csak hallgattam.
    Miután megvoltunk ezekkel, megkaptuk a szobáink kulcsait. Elköszöntünk egymástól, és elindultam valamerre megkeresni a szobámat.  Nagy nehezen megtaláltam a 49-es szobát.
    Elvileg lenne egy szobatársam, de még nem volt senki sem a szobában. Elfoglaltam az egyik agyát, felraktam bőröndömet az ágyamra, kinyitottam, és elkezdem kifelé pakolni belőle a szekrénybe.  Majdnem 2 óra alatt végeztem mindennel. Még most sem jött senki sem. Nem tudtam, hogy most mit kellene csinálnom, ezért elindultam felfedezni a tábort. Csak reméltem, hogy nem fogok eltévedni.  
    Felfedező utamat az zavarta meg, hogy a hasam korgott egy nagyot. Meg kellene keresnem az ebédlőt vagy micsodát. Valahol láttam az elején az utamnak pedig.  Végül csak megtaláltam.  Láttam a tesómat, de nem egyedül volt, hanem már bandában volt. Nem mentem oda hozzá, nem akartam leégetni, hogy a hugica idejött köszönni. Ezért csak leültem az egyik asztalhoz, és vártam mit fogunk enni.


Vissza az elejére Go down
Lionel Jones
Admin
Lionel Jones


»Hozzászólások száma : 172
»Join date : 2013. Nov. 11.
»Tartózkodási hely : A tábor

Layla Lanter Empty
TémanyitásTárgy: Re: Layla Lanter   Layla Lanter Icon_minitimeHétf. Nov. 25, 2013 12:36 pm

Üdv Layla! Köszönöm a javítást, most már nyugodt szívvel fogadlak el.

Layla Lanter Elfogadva_www.kepfeltoltes.hu_

Foglalj avit, aztán már mehetsz is játszani, a bátyád, már biztosan vár. Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://summercamp.hungarianforum.com
 

Layla Lanter

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Marco Lanter
» Layla & Chris
» Layla & Marcus +18
» Layla & Helena
» Layla és Sid vagyunk

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Summer Camp :: Karakterek :: Elkészült karakterek :: Énekesek-