Az oldal dizájnja folyamatos szerkesztés alatt áll!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üzenőfal
Staff
Lionel Jones
pm
multik
Dapne A. Hale
pm
multik
Marco Lanter
pm
multik
Legutóbbi témák
» Végzet Ereklyéi
Marco Lanter Icon_minitimePént. Feb. 13, 2015 6:59 pm by Vendég

» ⊰ Mysterious New Orleans
Marco Lanter Icon_minitimeKedd Nov. 25, 2014 9:15 pm by Vendég

» Isaac & Rich
Marco Lanter Icon_minitimeHétf. Szept. 01, 2014 12:11 am by Isaac Peterson

» Middletown - Napa vasútállomás [April x Odett]
Marco Lanter Icon_minitimeKedd Aug. 26, 2014 12:27 am by April Catliff

» Karakterfagyás
Marco Lanter Icon_minitimeHétf. Aug. 25, 2014 2:34 am by Teanna Light

» Véletlenek nincsenek - Rhys x Odett
Marco Lanter Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 6:06 pm by Odett Hamilton

» Mary Hastor
Marco Lanter Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 2:04 pm by Mary Hastor

» Asztalvadászat - Richard & Teanna
Marco Lanter Icon_minitimePént. Aug. 22, 2014 12:10 am by Richard Cook

» Énekterem - Layla & April
Marco Lanter Icon_minitimeCsüt. Aug. 21, 2014 8:44 pm by April Catliff

Top posting users this month
No user

Megosztás
 

 Marco Lanter

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Marco Lanter

Marco Lanter


»Hozzászólások száma : 139
»Join date : 2013. Nov. 24.
»Kor : 33
»Tartózkodási hely : Summer Camp

Marco Lanter Empty
TémanyitásTárgy: Marco Lanter   Marco Lanter Icon_minitimeVas. Nov. 24, 2013 12:17 pm


MARCO LANTER









    KARAKTER TELJES NEVE: Marco Chester Lanter
    BECENÉV: Marco, Marc
    SZÜLETÉSI DÁTUM/HELY: Cullman, 1990. szeptember 15.
    KOR: 23 év
    CSOPORT: Táncos
    PLAY BY: Channing Tatum


    KÜLSÖ JELLEMZÉSE



    SZEME: Zöld szememmel az emberek lelkének legmélyére látok.
    ÉRDEKESSÉG: Jobb felkarom belső oldalán van egy tetoválás.
    ALKATA: Magas, izmos.
    RUHÁZAT: Jobbára a laza ruhákat részesítem előnyben, amikben könnyű a táncelemeket megcsinálni.


    BELSÖ JELLEMZÉSE


    JELLEM: Alapjában véve mindig is kissé lázadó természet voltam, ez meglátszik a táncomon is. Nem jönnek be a hagyományos, kötött koreográfiák.. na persze azokat is eltáncolom bármikor. Nyitott vagyok az új kapcsolatokra. Nem vagyok túl idegeskedő típus, persze engem is ki lehet hozni a sodromból. Viszont ha azt érzem, hogy kész, elegem van, inkább táncterembe megyek és levezetem a feszültséget.
    Szeretek lazulni néha napján a haverokkal egy kis ital mellett. Ilyenkor a csajozás sem áll messze tőlem... bár az soha nem áll messze. Szeretem szédíteni a csajokat a táborban is.
    Barátaimért tűzbe mennék. Nálam a barátság nagyon fontos. De ha valaki elárul, azt örök életre megjegyzem és jaj neki, ha megint az utamba kerül.

    HOBBI: Tánc, tánc, tánc.
    CÉLOK: Mit minden fiatal itt, hogy befutott táncos legyek egyszer.


    ÉLETEM TÖRTÉNETE


    Alabama egyik kisvárosába, Cullman-ben láttam meg a napvilágot sok évvel ezelőtt. Egy átlagos családba születtem. Egy kisebb testvérem van mindösszesen, Layla 3 évvel fiatalabb nálam, ő is pont olyan, mint én, tehetséges fiatal. De ne fussunk előre ennyire.
    Nem voltam túl nyugodt gyerek, mindig csinálnom kellett valamit. Ez persze szüleimnek néha sok borsot tört az orra alá, mert olykor-olykor nem éppen hasznosan töltöttem el az időmet. Egyszer még a szőnyeget is felgyújtottam, esküszöm, hogy nem direkt volt. Évekig ott volt az égett folt. Utólag már jókat tudtunk rajta mulatni. Egyszóval eleven voltam. De hát unalmas lenne az élet ilyen dolgok nélkül.
    Általános iskolában sem voltam másmilyen, rossz gyerekek közé tartoztam. Aztán egy nap tánctanárok jöttek az iskolába, új, fiatal tehetségeket kutatni. Elején nem igazán tudtam mit akarnak, de aztán a kis edzés után néhány gyereknek egy borítékot adtak azzal, hogy otthon mutassák meg a szüleiknek. Én is kaptam. Szüleim otthon elolvasva a levelet elmondták nekem miről van szó. Végül ugyan nem tudom miért, de belementem. El kezdtem járni a táncórákra. És csodák csodájára élveztem is, sőt mi több jól is ment. Azon kaptam magam, hogy már évek óta táncolok. Leginkább a modern, laza táncok mentek jól. De a latin táncokat is csípem, hisz egy nővel egymáshoz bújva… annál jobb nincs is.
    Ahogy táncolni kezdtem, egyre kevesebb lett velem a gond is, feles energiáimat abba fektette.
    15 éves voltam, amikor ráleltek szüleim egy nyári táborra, amit tehetséges fiataloknak tartanak fent. Először csak pár hétre mentem, de aztán annyira élveztem és annyit fejlődtem kis idő alatt, hogy következő évben már egész nyarat ott töltöttem. Aztán ahogy teltek az évek minden nyaramat ott töltöttem. A középiskolát sikeresen befejeztem, átlagos tanulóként. Főiskolának pedig természetesen művészetit jelöltem meg, ahová fel is vettek. Most már ott is lassan végzős leszek. Táncban meg lassan nincs mit tanulnom. Terveim közt szerepel tánciskola létesítése, esetlegesen későbbiekben a táborban dolgozni, de egyelőre még táborozóként vagyok itt. Egyszerűen élvezetes itt lazulni minden nyáron.
    Igaz, amikor a tábor megálmodója elhunyt, kissé megijedtem, hogy vége az egésznek. De nagy boldogságomra, egy régebbi táborozó nem hagyta annyiban, hanem ismét éltre hívta és megnyitja a kapuit a tábornak. És idén nyáron én ismét ott leszek.




A hozzászólást Marco Lanter összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Dec. 06, 2013 10:18 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Lionel Jones
Admin
Lionel Jones


»Hozzászólások száma : 172
»Join date : 2013. Nov. 11.
»Tartózkodási hely : A tábor

Marco Lanter Empty
TémanyitásTárgy: Re: Marco Lanter   Marco Lanter Icon_minitimeVas. Nov. 24, 2013 1:58 pm

Üdv néked, Marc! örülök, hogy ennyi jó élménnyel gazdagodtál táborunkban eddig, remélem ez után is jól érzed itt magad!
Marco Lanter Elfogadva_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
https://summercamp.hungarianforum.com
 

Marco Lanter

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Layla Lanter
» MArco & Helena
» Theresa and Marco
» Marco & Dianne
» Layla & Marco & Daphne

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Summer Camp :: Karakterek :: Elkészült karakterek :: Táncosok-