Az oldal dizájnja folyamatos szerkesztés alatt áll!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üzenőfal
Staff
Lionel Jones
pm
multik
Dapne A. Hale
pm
multik
Marco Lanter
pm
multik
Legutóbbi témák
» Végzet Ereklyéi
Noah Bailey Icon_minitimePént. Feb. 13, 2015 6:59 pm by Vendég

» ⊰ Mysterious New Orleans
Noah Bailey Icon_minitimeKedd Nov. 25, 2014 9:15 pm by Vendég

» Isaac & Rich
Noah Bailey Icon_minitimeHétf. Szept. 01, 2014 12:11 am by Isaac Peterson

» Middletown - Napa vasútállomás [April x Odett]
Noah Bailey Icon_minitimeKedd Aug. 26, 2014 12:27 am by April Catliff

» Karakterfagyás
Noah Bailey Icon_minitimeHétf. Aug. 25, 2014 2:34 am by Teanna Light

» Véletlenek nincsenek - Rhys x Odett
Noah Bailey Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 6:06 pm by Odett Hamilton

» Mary Hastor
Noah Bailey Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 2:04 pm by Mary Hastor

» Asztalvadászat - Richard & Teanna
Noah Bailey Icon_minitimePént. Aug. 22, 2014 12:10 am by Richard Cook

» Énekterem - Layla & April
Noah Bailey Icon_minitimeCsüt. Aug. 21, 2014 8:44 pm by April Catliff

Top posting users this month
No user

Megosztás
 

 Noah Bailey

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Noah Bailey Empty
TémanyitásTárgy: Noah Bailey   Noah Bailey Icon_minitimeHétf. Nov. 25, 2013 5:42 pm


Noah Bailey









    KARAKTER TELJES NEVE: Noah Bailey
    BECENÉV: Noah
    SZÜLETÉSI DÁTUM/HELY: 1993.03.12. Párizs
    KOR: 20
    CSOPORT: Táborozók (sportoló)
    PLAY BY: Paul Wesley


    KÜLSÖ JELLEMZÉSE



    SZEME: Sötét, szinte rabul ejt miközben a lelkedig lát velük. De igazából ki se lát a fejéből..
    ÉRDEKESSÉG: Tetoválás a vállon.
    ALKATA: 180 cm magas, sportos alkat, nem annyira vékony inkább izmos , mint szálkás.
    RUHÁZAT: Abszolút kedvfüggő a ruházatom. Szeretem a laza, kényelmes, de stílusos dolgokat, de semmi pénzért sem shoppingolnék egész nap....


    BELSÖ JELLEMZÉSE


    JELLEM: Alapvetően nem tartom magamat egy gonosz embernek.
    Persze megvillan a kis ördögszarvam, ha okot adnak rá és nekem is szokott rossz napom lenni, amikor legszívesebben egy oszlopba is belekötnék sőt meg is próbálnám megverni, ha úgy adódik.
    Egyébként egy igazi versenyző lélek vagyok. Imádom a kihívásokat, és addig nem állok le , amíg nem nyújtok 100%-os teljesítményt. Másszóval maximalista vagyok, de ez nem hátrány. Legalábbis a sport világában biztosan nem.
    A tanulás viszont már kevésbé az erősségem. Erős hármasnak mondanám magamat, bár a sport mellett nem igazán van időm többre.
    Kapcsolataimban hűség és kitartás jellemez egészen addig a pontig, amíg kapok visszajelzést és nem érzem, hogy szarnak a fejemre. Bárki bármit állítson rólam, nem csaltam meg egy barátnőmet sem, soha.
    Jobb lenne ha semmit nem hinnél el rólam. Az emberek nem ismernek , de a szájuk jár ennek ellenére.

    HOBBI: Gitározok
    CÉLOK: Minél több bajnokságot nyerni.... megtalálni Atlantiszt?


    ÉLETEM TÖRTÉNETE


    Légzésem ütemes, igyekszem a zene ütemére lépni, hogy mozgásom folyamatos legyen és ne fulladjak ki túl hamar.
    Az ég már vöröses-narancs színbe fordult és az alkony fényei még melegen tartották a kora őszi utcákat. Nem lett volna szükségem futásra, de ideges voltam , hiszen felbosszantottak. Nem szerettem otthon lenni.

    Egy belvárosi lakásban éltem, amit együtt béreltem pár haveromman amit késöbb eléggé megbántam hiszen minden este más lányt hoznak haza, a neveket meg sem tudom tanulni és azt sem tudom, hogy ki van náluk és ki sétált csak úgy be az utcáról. Utálom, hogy ennyi idegen mászkál abban a lakásban, ahol élünk.
    A másik dolog, ami a legjobban zavar, hogy mindent felzabálnak a hűtőből és ha elkezdünk kifogyni a készletekből, akkor ahelyett hogy elmennének a boltba és vennének valamit, inkább felkockázzák a margarint és azt eszegetik mielőtt felkészülnének az éhenhalásra.
    Nem akarok én lennia a zsémbes gyerek a társaságunkban, de nem azért költöztem el otthonról, hogy mocsokban éljek , hanem azért , hogy a saját lábamra álljak és ugyan a haverjaim hasonlókat állítottak, de életemben nem gondoltam volna, hogy nekik ennyit jelent az önállóság.

    Befordulok az egyik sarkon és a harmadik lakóépületnél megállok. Megállítom a stopperórámat és fújtatok egy kicsit. Végül veszek egy mély levegőt és beütöm a kődöt, hogy aztán a lépcsőt használva elérjem a második meleten lévő lakásunkat. Amikor benyitok valami teljesen megdöbbentő látvány fogad.
    Daniel ott guggol a kanapén, alatta fekszik Adam. Rám kapja a tekintetét Daniel. Potyognak a könnyei , annyira próbálja visszatartani a röhögést majd egy akkorát fingott Adam arcába, hogy szinte még nekem is fájt. Több nem is kellett ahhoz, hogy kitörjön belőle a megfékezhetetlen már-már szinte fuldoklásba torkolló röhögés és leborult a földre.
    Nem irigyeltem Adamat amikor magához tért a csattanásra és egy vegyifegyvert megszégyenítő gázfelhőben találta magát.
    -Én kinyírlak!-üvöltött fel miközben rávetődött Daniel-re és elkezdte verni a már így is fuldokló srácot.
    Halkan sóhajtottam egyet és inkább elmentem zuhanyozni.

    Hosszú oerceken át csak álltam a meleg víz alatt, ami eláztatta a hajamat és az egész testemet. El akarok utazni párizsból. Jó messzire. Az edzőm úgyis ajánlott egy tábort, ahol valószínüleg a nyaram nagy részét eltölthetem, sőt talán még egy dögös csajt is felszedhetek.
    Miután megvitattam magamban az élet nagy kérdéseit megtörölköztem és felvettem a boxeremet.
    Mire kiértem a fürdőből már a TV előtt ültek és valami autós játékkal játszottak az xbox-on a verekedés helyett.




A hozzászólást Noah Bailey összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Nov. 25, 2013 9:21 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Marco Lanter

Marco Lanter


»Hozzászólások száma : 139
»Join date : 2013. Nov. 24.
»Kor : 33
»Tartózkodási hely : Summer Camp

Noah Bailey Empty
TémanyitásTárgy: Re: Noah Bailey   Noah Bailey Icon_minitimeHétf. Nov. 25, 2013 9:01 pm

Üdvözöllek az oldalon! Remélem megleled azt nálunk, amiért jöttél! Foglalj avit és nyomás játszani!

Noah Bailey Elfogadva_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
 

Noah Bailey

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Bailey Thorne
» Something from Noah
» Bambi & Noah
» Lilien & Noah
» Roxy & Noah

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Summer Camp :: Off topic :: Archívum-