Az oldal dizájnja folyamatos szerkesztés alatt áll!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üzenőfal
Staff
Lionel Jones
pm
multik
Dapne A. Hale
pm
multik
Marco Lanter
pm
multik
Legutóbbi témák
» Végzet Ereklyéi
Teanna Light Icon_minitimePént. Feb. 13, 2015 6:59 pm by Vendég

» ⊰ Mysterious New Orleans
Teanna Light Icon_minitimeKedd Nov. 25, 2014 9:15 pm by Vendég

» Isaac & Rich
Teanna Light Icon_minitimeHétf. Szept. 01, 2014 12:11 am by Isaac Peterson

» Middletown - Napa vasútállomás [April x Odett]
Teanna Light Icon_minitimeKedd Aug. 26, 2014 12:27 am by April Catliff

» Karakterfagyás
Teanna Light Icon_minitimeHétf. Aug. 25, 2014 2:34 am by Teanna Light

» Véletlenek nincsenek - Rhys x Odett
Teanna Light Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 6:06 pm by Odett Hamilton

» Mary Hastor
Teanna Light Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 2:04 pm by Mary Hastor

» Asztalvadászat - Richard & Teanna
Teanna Light Icon_minitimePént. Aug. 22, 2014 12:10 am by Richard Cook

» Énekterem - Layla & April
Teanna Light Icon_minitimeCsüt. Aug. 21, 2014 8:44 pm by April Catliff

Top posting users this month
No user

Megosztás
 

 Teanna Light

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Teanna Light

Teanna Light


»Hozzászólások száma : 119
»Join date : 2014. Apr. 23.

Teanna Light Empty
TémanyitásTárgy: Teanna Light   Teanna Light Icon_minitimeSzer. Ápr. 23, 2014 4:22 am



Karakternév








Adatok

♦Teljes név♦
Teanna Light

♦Becenév♦
 Inkább ne becézd, még megbántódik! De ha muszáj akkor Anna, Ann, (Tea)

♦Születési hely, idő♦
 New York. 1994.06.05.

♦Kor♦
19

♦Play by♦
Emma Stone

♦Csoport♦
Művész

Külső és belső

Belső: Nos, mit is mondhatnék magamról? Én egy kedves, elhatározott, félénk lány vagyok, aki hirtelen merész akar lenni. Egész életemben az árnyékben voltam, míg egy nap úgy nem döntöttem, hogy ezen változtatni fogok. Úgyhogy még mindig kedves, félénk, és elhatározott vagyok, csupán megpróbálom eltakarni a félénkségemet és hirtelen döntéseket hozni. Ezt lehet bátorságnak vagy hatalmas ostobaságnak nevezni. Az anyukám az utóbbit választaná, az már biztos.
Külső: A hajam vörös, a szemem kékes-zöld, de csak azért, mert néhány fénymegvilágításban olyan, mintha lenne benne egy kis kék is. A testem karcsú, és a bőröm fehér. A fogaim meg tiszták. Mi mást mondhatnék még magamról? Ja igen! 168 centiméter vagyok.

Előtörténet


New York Times Bestseller írónő. Ezt olvastam. Mármint nem teljesen, ugyanis még nem voltam hivatalosan bestseller író. Viszont már eléggé közel álltam hozzá, hiszen a könyveimet úgy vették, mint a cukrot, ami igencsak meglepett engem, hiszen én csak egy tizenkilenc éves lány voltam. (Még mindig az vagyok, de akkor is. Mégis hány ember mondhatja el magáról, hogy tizenkilenc évesen kiadnak pár könyvet, ami rögtön bestseller lesz? Nem hiszem, hogy sokan.)
Ezért is döntöttem el, hogy elmegyek egy nyári táborba. Pontosabban, hogy elmegyek a világ másik végére, ugyanis New York és California elég messze van egymástól, de kit érdekel? Nem rég olvastam egy írótól, hogy ahhoz, hogy minél sikeresebbek legyünk, sokat kell megtapasztalnunk. Vagy legalábbis valami ilyesmit mondott. Elvégre, ha nagyon unalmas az életem, akkor hogyan tudnék igazi érzelmet beleadni az írásomban? A válasz sehogy.
- Anya, - szólaltam meg lassan. Felnőtt nő vagyok, gondoltam. Minden jogom meg van ahhoz, hogy ilyen döntéseket hozzak. Ráadásul nekem már van állandó állásom. Már van egy kiadó, aki kiarja adni a könyveimet. Nekem nincs többé szükségem az anyukámra. - Én elmegyek abba a nyári táborba, amiről meséltem.
Anya erre rám pillantott, és elmosolyodott.
Mármint anya rám pillantott a képzeletemben és rám mosolygott. Ugyanis a valóságban, én telefonon közöltem vele, hogy elmegyek. Mivel, hogy nem nagyon akartam, hogy esetleg megakadályozzon a tervemben, aztán meg egy hatalmas vita alakuljon kibelőle. Az egyetlen ember, akivel normálisan közöltem a döntésemet, az ügynököm volt, ugyanis ez az egész az ő ötlete volt, miután közöltem vele, hogy megakadtam a könyvemben.
Ja. Már vagy egy hónapja megakadtam benne. Most viszont, mintha minden megváltozott volna. Abban a pillanatban, hogy ezt az egész ostobaságot a fejembe vettem, a szavak csakúgy pörögtek belőlem. Tehát ez csak egy dolgot jelenthetett. Azt, hogy ez egy egész jó ötlet volt. Csupán azt remélem, hogy nem fogok szívrohamot kapni a megpróbáltatásoktól. Mivel a „merészségem” nem csak ennyiben nyilvánult meg.
Én új ember is lettem. Úgyhogy viszlát félénk kislány, hello új bátor énem, és nyári tábor!
Vettem egy mély levegőt. Talán, ha ezt az egészet úgy veszem, mintha egy könyvben lennék, az segíteni fog.
Vissza az elejére Go down
Marco Lanter

Marco Lanter


»Hozzászólások száma : 139
»Join date : 2013. Nov. 24.
»Kor : 33
»Tartózkodási hely : Summer Camp

Teanna Light Empty
TémanyitásTárgy: Re: Teanna Light   Teanna Light Icon_minitimeSzer. Ápr. 23, 2014 8:27 am

Legközelebb ne ide tedd a lapod, ide az elfogadott lapok kerülnek! Te a készülő lapokhoz tedd be a megírt, kész lapot, ide: https://summercamp.hungarianforum.com/f7-keszulo-lapok
Ha a lapoddal minden rendben, mi tesszük ide át!!! Most eltekintek ettől az apró hibától.

A lapodat elolvasva nagyjából mindent rendben találtam. Foglalj avit, ah még nem tetted meg!
Teanna Light Elfogadva_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
 

Teanna Light

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Teanna Light kapcsolatlistája és minden más
» There is no light without darkness
» Teanna & Isaac
» Egyedül egy discoban - Ian & Teanna
» Teanna és Rio ~ A kórházi élet

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Summer Camp :: Karakterek :: Elkészült karakterek :: Művészek-