Az oldal dizájnja folyamatos szerkesztés alatt áll!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üzenőfal
Staff
Lionel Jones
pm
multik
Dapne A. Hale
pm
multik
Marco Lanter
pm
multik
Legutóbbi témák
» Végzet Ereklyéi
Peter&Phoebe Icon_minitimePént. Feb. 13, 2015 6:59 pm by Vendég

» ⊰ Mysterious New Orleans
Peter&Phoebe Icon_minitimeKedd Nov. 25, 2014 9:15 pm by Vendég

» Isaac & Rich
Peter&Phoebe Icon_minitimeHétf. Szept. 01, 2014 12:11 am by Isaac Peterson

» Middletown - Napa vasútállomás [April x Odett]
Peter&Phoebe Icon_minitimeKedd Aug. 26, 2014 12:27 am by April Catliff

» Karakterfagyás
Peter&Phoebe Icon_minitimeHétf. Aug. 25, 2014 2:34 am by Teanna Light

» Véletlenek nincsenek - Rhys x Odett
Peter&Phoebe Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 6:06 pm by Odett Hamilton

» Mary Hastor
Peter&Phoebe Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 2:04 pm by Mary Hastor

» Asztalvadászat - Richard & Teanna
Peter&Phoebe Icon_minitimePént. Aug. 22, 2014 12:10 am by Richard Cook

» Énekterem - Layla & April
Peter&Phoebe Icon_minitimeCsüt. Aug. 21, 2014 8:44 pm by April Catliff

Top posting users this month
No user

Megosztás
 

 Peter&Phoebe

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Phoebe Carter

Phoebe Carter


»Hozzászólások száma : 12
»Join date : 2013. Dec. 03.
»Tartózkodási hely : Itt is, ott is.

Peter&Phoebe Empty
TémanyitásTárgy: Peter&Phoebe   Peter&Phoebe Icon_minitimeSzomb. Jan. 18, 2014 4:36 pm

Peter & Phoebe


Néha még nekem is -, akinek amúgy lételeme más emberek társasága és főképp figyelme – szükségem van egy kis nyugalomra és egyedüllétre. Pedig utálok magamban lenni, mégis néha az idegeimre megy mindenki már csak azzal is, ha hozzám szólnak. Most pedig pontosan e idegőrlő pillanataimat élem.  
Azt hiszem már órák óta bolyongtam céltalanul a városban, és valószínűleg körbe-körbe sétáltam, ugyanis egy kis cukrászda előtt háromszor is elhaladtam. Ezt mindössze onnan tudom, hogy ugyanennyiszer el is botlottam a járdára kihelyezett hirdetőtáblájukban, ami a kínálatukat volt hivatott megismertetni a leendő vásárlóval. Negyedszerre, amikor megint csak közeledni láttam az említett tereptárgyat, meguntam, hogy akaratlanul is minduntalan visszatévedek ide, így – gondosan kikerülve a táblát – beléptem a kis épületbe, ahol nagyobb tömeg és hívogatóbb hangulat fogadott, mint vártam. Szimpatikus hely volt, pont az én ízlésemnek megfelelő. Modern berendezés, kellemes zene, és vanília illat, ami csak úgy csábított a pult felé. Rendeltem egy eperturmixot, majd míg az italra vártam, körbepásztáztam a helyiséget, üres asztal után kutatva, ami viszont nem volt. Sóhajtottam, majd megkaparintva az epres csodát az egyik távoli asztal felé vettem utam, ahol csak egyetlen srác ült. Tudom, nem kellene odamennem, lehet, hogy vár is valakit, plusz a délutánomat a gondolataim társaságában kívántam eltölteni, de hát a dolgok nem mindig úgy alakulnak, ahogy az ember eltervezi.
- Szia! – álltam meg a fiú előtt. – Szabad? – mutattam a vele szemben álló székre, közben pedig észrevétlenül végigfutattam tekintetem a srácon. Ha igent mond – és remélem így történik, és nem küld melegebb éghajlatra – lehuppanok a székre és letesztelem, hogy tényleg olyan finom e a turmix, mint amilyennek látszik.


Vissza az elejére Go down
 

Peter&Phoebe

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Anami&Phoebe
» Adrian&Phoebe
» Jasmine&Phoebe
» Cloe&Phoebe
» Phoebe Carter -KÉSZÜL-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Summer Camp :: Játéktér :: Napa város :: Szórakozás, vendéglátás-