Az oldal dizájnja folyamatos szerkesztés alatt áll!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üzenőfal
Staff
Lionel Jones
pm
multik
Dapne A. Hale
pm
multik
Marco Lanter
pm
multik
Legutóbbi témák
» Végzet Ereklyéi
Cloe&Phoebe  Icon_minitimePént. Feb. 13, 2015 6:59 pm by Vendég

» ⊰ Mysterious New Orleans
Cloe&Phoebe  Icon_minitimeKedd Nov. 25, 2014 9:15 pm by Vendég

» Isaac & Rich
Cloe&Phoebe  Icon_minitimeHétf. Szept. 01, 2014 12:11 am by Isaac Peterson

» Middletown - Napa vasútállomás [April x Odett]
Cloe&Phoebe  Icon_minitimeKedd Aug. 26, 2014 12:27 am by April Catliff

» Karakterfagyás
Cloe&Phoebe  Icon_minitimeHétf. Aug. 25, 2014 2:34 am by Teanna Light

» Véletlenek nincsenek - Rhys x Odett
Cloe&Phoebe  Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 6:06 pm by Odett Hamilton

» Mary Hastor
Cloe&Phoebe  Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 2:04 pm by Mary Hastor

» Asztalvadászat - Richard & Teanna
Cloe&Phoebe  Icon_minitimePént. Aug. 22, 2014 12:10 am by Richard Cook

» Énekterem - Layla & April
Cloe&Phoebe  Icon_minitimeCsüt. Aug. 21, 2014 8:44 pm by April Catliff

Top posting users this month
No user

Megosztás
 

 Cloe&Phoebe

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Phoebe Carter

Phoebe Carter


»Hozzászólások száma : 12
»Join date : 2013. Dec. 03.
»Tartózkodási hely : Itt is, ott is.

Cloe&Phoebe  Empty
TémanyitásTárgy: Cloe&Phoebe    Cloe&Phoebe  Icon_minitimeSzomb. Dec. 28, 2013 3:43 pm

Cloe & Phoebe


Egy pihentetőnek éppen nem mondható éjszaka után kialvatlanul, karikás szemekkel kászálódtam ki az ágyamból, köszönhetően szobatársamnak, aki maximum hangerőn méltóztatott zenét hallgatni, és persze mindezt hajnali kilenckor. Az ég szerelmére szombat van! Miért kell még ilyenkor is engem zaklatni?! Hozzávágtam a párnámat, de jelenlegi állapotomban ennél többre nem tellett tőlem, így inkább duzzogva, megfelelő mennyiségű szerencsétlenkedés után elhagytam a helyiséget.
Nagy ásítások közepette léptem be az étkezőbe, ahol orromat rögtön megcsapta a reggeli illata. Rövidke sorban állás után tálcámra pakoltam mindent, ami éppen kezem ügyébe akadt, aztán az asztalok felé vettem az irányt. Pár lépés után meg is pillantottam, az egyik szélső asztalnál Cloét, a húgomat. Szélesen elmosolyodtam, és valószínűleg ő is észrevett, mert küldött felém egy vigyort.
- Jó reggelt – telepedtem le mellé, nagyot ásítva. – Kikészülök! Komolyan még aludni sem hagyják az embert…felháborító – sopánkodtam, miközben már tömtem is magamba a sonkás szendvicset, ami most kivételesen finomnak is tűnt. Amúgy nagyon is bírom a szobatársam fejét, szóval még a hajnali zenehallgatást is, ha nem is boldogan, de elnézem neki.
- Veled mizujs? – fordultam Cloe felé, miközben ittam egy kortyot tejeskávémból.


Vissza az elejére Go down
Cloe Carter

Cloe Carter


»Hozzászólások száma : 4
»Join date : 2013. Dec. 03.
»Kor : 28
»Tartózkodási hely : Camp

Cloe&Phoebe  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cloe&Phoebe    Cloe&Phoebe  Icon_minitimeSzomb. Márc. 29, 2014 1:11 pm

Mogorván és csendben lépkedtem be hajnalok hajnalán az ebédlőbe, összeszedtem a reggelimet és mérgesen levágtam magam az ablak mellé, aminek következtében halkan felszisszentem. Elkezdtem eszegetni, de leginkább az ablakon bámultam kifelé, amikor is leült velem szembe a nővérem. Elkezdem hallgatni, ahogy csak csacsog és csacsog. Ez ma még idegesítőbbnek tűnik mint máskor. Jó reggelt. - köszönök vissza neki hűvösen. Az. Felháborító. - Hogy bír ilyen apró-cseprő dolgokon egyfolytában kiakadni? Hogy nem tud aludni? Velem? Semmi. Azt leszámítva, hogy tegnap megígérte, hogy hív, vagy megkeres, de nem csinált semmit. Ezt leszámítva semmi. Majd felállok, visszaviszem a tálcám, és azt a kelleténél kicsit erősebben csapom le, minek következtében a konyhásnéni kicsit csúnyán néz rám, majd visszaülök Phoebe-hez. Hogy tudsz folyton enni? -nevetek fel, látva a tesómat, ahogy eszik, eszik és eszik, és elfelejtve eddigi bánatomat, idegességemet. Nem pukkadtál ki még soha? - lököm meg poénból a vállát, ahogy egy jó testvérhez illik.
Vissza az elejére Go down
Phoebe Carter

Phoebe Carter


»Hozzászólások száma : 12
»Join date : 2013. Dec. 03.
»Tartózkodási hely : Itt is, ott is.

Cloe&Phoebe  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cloe&Phoebe    Cloe&Phoebe  Icon_minitimeKedd Ápr. 01, 2014 6:05 pm

Cloe & Phoebe


Ahogy, ínycsiklandozó szendvicsem felett, Cloe-ra pillantottam, rögtön sejtettem, hogy itt valami nincs rendjén. Nem nevetett, arcizmai mintha megmerevedtek volna, és, ami a legkülönösebb volt, nem szólt be semmit, sőt egyáltalán alig szólt valamit. A hűvös fogadtatás ellenére továbbra sem olvadt le arcomról a vigyor, ami elég idegesítő és nem túl kedves tőlem, de azt hiszem jobb taktika, mint a komolyság, amivel aztán végleg megpecsételném a nyomott hangulatot.
Mondandóját végighallgatva kitisztult előttem a kép, de mivel időt nem hagyott, hogy bármit is mondjak csak a fejemet csóváltam, ahogy tekintetemmel követtem húgomat. Lecsapta a tálcát, amire a konyhás néni is felfigyelt és szinte felnyársalta a pillantásával. Erre már képtelen voltam elfojtani egy széles vigyort, viszont, amikor Cloe az ajtó helyett felém fordult letöröltem arcomról a mosolyt és színpadiasan komoly képet vágtam.
- Amúgy lehet, hogy lemerült a telefonja – találgattam, amikor Cloe újra helyet foglalt velem szemben. Ezt én sem gondoltam teljesen komolyan, de végül is megeshet az ilyesmi is.
- Hát…éhes vagyok – Jó látni, hogy nevet. Így én is szélesen elvigyorodtam, igaz teli szájjal ez nem volt éppen könnyen kivitelezhető feladat.
- Héé! Én nem vagyok lufi – Durcásan összecsücsörítettem ajkaimat, de rögtön utána el is nevettem magam. Közben szemem sarkából Cloe-t figyeltem, és próbáltam eldönteni, hogy csak nem akar beszélni róla vagy már nem érdekli. Bár az utóbbi lehetőségre nem sok esélyt láttam a pár perccel ezelőtti hangulatát tekintve.


Vissza az elejére Go down
Cloe Carter

Cloe Carter


»Hozzászólások száma : 4
»Join date : 2013. Dec. 03.
»Kor : 28
»Tartózkodási hely : Camp

Cloe&Phoebe  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cloe&Phoebe    Cloe&Phoebe  Icon_minitimeSzomb. Ápr. 19, 2014 8:38 am

Hát igen, ez is jellemző ránk, ha az egyikőnk durci és mogorva, a másikunk tuti, hogy repes az örömtől, vagy csak simán őrülten boldog. És Phoebenél ezt az erőltetett komolyságot már ismerem, és nem dőlök be neki. Igen, tudom te folyton éhes vagy. De visszatérve Danre. Peeeeeeeersze, lemerült. Biztos mást hívogatott. Nézd meg a telefonomat. Nincs... - itt bennem ragad a szó, mivel a telefonom azt jelzi, hogy nincs benne SIM-kártya. Megnézem a hátlap alatt, és ki van csúszva. Ömm...lehet, hogy elhamarkodtam ezt a kiakadást. - mosolyodok el a nővérem irányába. - Ki volt csúszva a kártyám, és már látom is az...53 nem fogadott hívást?! na mindegy. Mesélj veled miújság? Hogy megy az éneklés? Készülsz valamivel a záróbulira? - kezdek el informálódni és szocializálódni, végre mosollyal az arcomon.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Cloe&Phoebe  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cloe&Phoebe    Cloe&Phoebe  Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Cloe&Phoebe

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Peter&Phoebe
» Anami&Phoebe
» Adrian&Phoebe
» Jasmine&Phoebe
» Phoebe Carter -KÉSZÜL-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Summer Camp :: Játéktér :: Tábor és környéke :: Étkező-