Az oldal dizájnja folyamatos szerkesztés alatt áll!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üzenőfal
Staff
Lionel Jones
pm
multik
Dapne A. Hale
pm
multik
Marco Lanter
pm
multik
Legutóbbi témák
» Végzet Ereklyéi
Lana Evans - kész Icon_minitimePént. Feb. 13, 2015 6:59 pm by Vendég

» ⊰ Mysterious New Orleans
Lana Evans - kész Icon_minitimeKedd Nov. 25, 2014 9:15 pm by Vendég

» Isaac & Rich
Lana Evans - kész Icon_minitimeHétf. Szept. 01, 2014 12:11 am by Isaac Peterson

» Middletown - Napa vasútállomás [April x Odett]
Lana Evans - kész Icon_minitimeKedd Aug. 26, 2014 12:27 am by April Catliff

» Karakterfagyás
Lana Evans - kész Icon_minitimeHétf. Aug. 25, 2014 2:34 am by Teanna Light

» Véletlenek nincsenek - Rhys x Odett
Lana Evans - kész Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 6:06 pm by Odett Hamilton

» Mary Hastor
Lana Evans - kész Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 2:04 pm by Mary Hastor

» Asztalvadászat - Richard & Teanna
Lana Evans - kész Icon_minitimePént. Aug. 22, 2014 12:10 am by Richard Cook

» Énekterem - Layla & April
Lana Evans - kész Icon_minitimeCsüt. Aug. 21, 2014 8:44 pm by April Catliff

Top posting users this month
No user

Megosztás
 

 Lana Evans - kész

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Lana Evans - kész Empty
TémanyitásTárgy: Lana Evans - kész   Lana Evans - kész Icon_minitimeVas. Dec. 08, 2013 10:15 pm


Lana Evans









    KARAKTER TELJES NEVE: Lana Evans
    BECENÉV: Ha nem akarod, hogy befogjam a szád, sehogy
    SZÜLETÉSI DÁTUM/HELY: 1995.08.19. New York
    KOR: 18
    CSOPORT: Táncosok
    PLAY BY: Szabó Zsófia


    KÜLSÖ JELLEMZÉSE



    SZEME: A szemem színe hangulatomtól függ, pillantásom soha nem kiismerhető.
    ÉRDEKESSÉG: Hat tetoválás
    ALKATA: Átlagos lány vagyok, legalábbis szerintem. Más véleménye meg nem nagyon érdekel. A pasik úgyis csak egy dolgot akarnak, annak érdekében meg dicsérni fognak, hátha azzal elérik a célt, de nálam nem. Nem vagyok túl magas, de szerintem egy nőnek nem is kell annak lennie. Nem vagyok éppen túl vékony sem, általában van mit fogni rajtam, de a normális határokon belül. Ha hozzámérsz, biztosan nem a csontjaimat simogatod, de azért felesleg sincs rajtam. Erre mindig ügyelek. Szőke hajam általában kiengedve hordom, ritkán összefogva, néha hullámos, néha sima, de mindig erős késztetést fogsz érezni, hogy beletúrj. Csak azt nem hagyom. Neked sem.
    RUHÁZAT: Nőies ruhákban éppenúgy jól érzem magam, mint a sportosakban, ha tehetném, mindig az lenne rajtam, de ki tudok öltözni, ha kell. Kiegészítőket viszont ritkán hordok, azokat annyira nem szeretem.


    BELSÖ JELLEMZÉSE


    JELLEM: Ne akarj megismerni. Nem is fogsz. Aranyos kislány voltam, de mióta megtudtam, amit nem kellett volna, mióta menekülnöm kell, azóta minden megváltozott. Mindenkivel kedves voltam és nyitott, de ma már egészen más vagyok. Mindig kételkedek, nem hiszek senkinek, nem nyílok meg senki előtt. Távolságtartó vagyok, de erre meg is van az okom. Kevés embert engedek közel magamhoz, én igazán szeretnék bízni az emberekben, de nem megy könnyen, ha egyszer az vág át, aki fontos neked. Mindig nyitott szemmel járok, de igyekszem elkerülni a balhékat. Aki beszól, annak visszaszólok, általában nem tudom tartani a számat. Ja és igen. A cél érdekében bármit. A testemet is használom, ha kell. Elég gyakran kell. Persze ezt más nem tudhatja meg.
    HOBBI: Rúdtánc minden mennyiségben
    CÉLOK: Szeretném, ha tényleg szeretne


    ÉLETEM TÖRTÉNETE


    18 évvel ezelőtt születtem egy igazán nagy városban. Már akkor benne voltam az újságokban, híres családom miatt már életem első perceiben sztárfotók készültek rólam, amik aztán bejárták a világot, persze nem kis pénzt hozva ezzel az amúgy is gazdag családi kasszába. Aztán jön az átlagos történet. Jó kislány voltam, mindig mosolygós, mindenkinek a kedvence. Később jó tanuló lettem, persze ez utólag már meg sem lep. Melyik tanár mert volna rossz jegyet adni? Egyik sem. Miután rájöttem, igyekeztem nem kihasználni, de persze előfordult, hogy azért kaptam jó jegyet, mert az vagyok aki. Hagyjuk is abba a mesét. Jöhet a valóság. Valahol itt kezdődött minden. Kíváncsi lettem. Ekkor még jó volt a lelkiismeretem, próbálgattam a határaimat, de rendesen tanultam, nem pasiztam, de aztán egyre közelebb volt az érettségi, én meg besokalltam. Egyre többet jártam bulizni, válogatott társaságba és mondanom sem kell, jött az első szerelem is. Nem, egyáltalán nem a buliban ismertem meg. Hozzá tartozik a dologhoz, hogy annak ellenére, hogy mindig a címlapon szerepeltünk, nem tudtak sokat rólunk. Nagyjából ebben az időben jöttem rá, hogy miért is. Igen, ismert volt a családom, de azt, hogy honnan teremtették meg ehhez a fényűzéshez a pénzt, amiben élünk, kevesen tudják. Nyilván nem pár átlagos üzletből. Hát persze. Drogból. Szóval ez a pasi is így jött a képbe. Pasi, na persze. Talán egy kicsit enyhe ez a kifejezés, hiszen megtestesít mindent, amit egy nő csak akarhat. Külsőleg. Megtestesít mindent, amitől egy nő fél. Belsőleg. Mégsem gondolkodtam, tudatlan, ártatlan kislányként szépen a hálójába sétáltam. Kihasznált, mit szépítsem. Felhasznált, ez is tény. Egyre többet tudtam meg, valójában milyen kapcsolat fűzi a családomhoz és ez egészen különös volt. Ijesztő. Mennem kellett. És mit tesz egy lány, akinek nincs pénze, a kártyáját meg nem használhatja, mert egyből megtudná mindenki, merre jár? Igen. Pénzt szerez. De hogyan, ha nem ért semmihez? Valamihez mégis. A testem használtam fel, jó pár pasival elmentem, nem kevés pénzért, de sehol nem maradtam sokáig, mindig mentem. Így kötöttem ki egy táborban. Búvóhelynek több, mint jó. Itt elleszek egy ideig, amíg kitalálom, hogyan léphetnék meg végleg a drogbáró pasim elől, aki nyilván a nyomomban van. Nem kevés előnnyel, hiszen rengeteg embere van. Szóval ez a tábor pont jó hely nekem, ki gondolná, hogy pont itt húzom meg magam. Pedig még hasznos is. Beálltam a táncosok közé, bár nem éppen hagyományos táncot művelek, de a rúdtánc az egyik kedvencem. Különben is, szeretem megbotránkoztatni az embereket. Bevallom, itt is csak az érdek hajt. Találni egy pasit, aki pénzel vagy találni egy olyat, aki elbújtat. Nem érdekel, csak hasznos legyen.


Vissza az elejére Go down
Daphne Azaria Hale

Daphne Azaria Hale


»Hozzászólások száma : 83
»Join date : 2013. Nov. 25.
»Kor : 31
»Tartózkodási hely : Ha nem vagyok mögötted, valószínű, hogy az öklöm lesz a legjobb barátod ;)

Lana Evans - kész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lana Evans - kész   Lana Evans - kész Icon_minitimeVas. Dec. 08, 2013 11:46 pm

Miss Evans!

Üdv Summer Camp-ban. Jó, hogy a táncosokat gyarapítod, szeretem ha vannak jó arcok és mélyen remélem, hogy legalább felületesen, de barátnők leszünk... És megtanítasz pár erotikusabb dologra *kacsint*.

Lana Evans - kész Elfogadva_www.kepfeltoltes.hu_

Jó játékot!
Avatart foglaltál, mint láttam, sicc játszani és jó bujkálást. Bár reméljük, hogy nem lesz akkora gond és sikerül.

Daphie
Vissza az elejére Go down
 

Lana Evans - kész

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Lana Williams
» Emily Wellon-kész
» Dianne Demmers - Kész

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Summer Camp :: Off topic :: Archívum-