Az oldal dizájnja folyamatos szerkesztés alatt áll!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üzenőfal
Staff
Lionel Jones
pm
multik
Dapne A. Hale
pm
multik
Marco Lanter
pm
multik
Legutóbbi témák
» Végzet Ereklyéi
Quarion - Heaven Icon_minitimePént. Feb. 13, 2015 6:59 pm by Vendég

» ⊰ Mysterious New Orleans
Quarion - Heaven Icon_minitimeKedd Nov. 25, 2014 9:15 pm by Vendég

» Isaac & Rich
Quarion - Heaven Icon_minitimeHétf. Szept. 01, 2014 12:11 am by Isaac Peterson

» Middletown - Napa vasútállomás [April x Odett]
Quarion - Heaven Icon_minitimeKedd Aug. 26, 2014 12:27 am by April Catliff

» Karakterfagyás
Quarion - Heaven Icon_minitimeHétf. Aug. 25, 2014 2:34 am by Teanna Light

» Véletlenek nincsenek - Rhys x Odett
Quarion - Heaven Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 6:06 pm by Odett Hamilton

» Mary Hastor
Quarion - Heaven Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 2:04 pm by Mary Hastor

» Asztalvadászat - Richard & Teanna
Quarion - Heaven Icon_minitimePént. Aug. 22, 2014 12:10 am by Richard Cook

» Énekterem - Layla & April
Quarion - Heaven Icon_minitimeCsüt. Aug. 21, 2014 8:44 pm by April Catliff

Top posting users this month
No user

Megosztás
 

 Quarion - Heaven

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Quarion - Heaven Empty
TémanyitásTárgy: Quarion - Heaven   Quarion - Heaven Icon_minitimeHétf. Dec. 02, 2013 10:00 pm

Jellemezzük három szóban Kaliforniát: narancs, napfény, meleg.
Minden, mi számunkra szinonim fogalom a kínnal, a métellyel, a szenvedéssel, a vésszel, a végtelen tortúrával... Hm, jó, ne általánosítsunk. Lehet, hogy csak én vagyok fizikailag képtelen pillanatnyi helyzetem élvezetére. Lehet, hogy a normális embereknek egyáltalán nem okoz gondot lazítani egy tóparton, negyven fok melegben. És valami egészen perverz indíttatásból feltételezem azt is, hogy én vagyok az egyetlen, aki nagy erővel retteg attól, hogy ha csak egy picit is lecsúszik a kapucnim a fejemről - Mert miért ne lennék most is pulcsiban? Jó, ne nézz hülyének, tök vékony pulcsiban. - nagyjából úgy égnék el, mint az Interjú a vámpírral-ban az a kis vámpírlány a kút mélyén.
Aha, most akkor szomorúan könyveljük el a tényt, hogy magam is evolúciós zsákutca vagyok. Ne érts félre, egyáltalán nem panaszkodni akarok, csak komoly problémáim vannak a nyárban a meleggel és a napfénnyel.
Új-Zélandon most tél van, nem? Jövőre síelni megyek oda, az fix.
Mindegy is igazából most, nem? Révetegen nézem a vizet, miközben rágyújtok még egy szál cigire - Nagyon jól tudom, hogyha valaha énekesi karriert akarok, le kéne szoknom, de mi a francot tegyek? Orális személyiség vagyok, ez ezzel jár. - és próbálom rávenni magam, hogy ne csak a nadrágom vegyem le, mert hát... pulcsiban hülyén nézne ki fürdeni. Egyáltalán a bikini-pulcsi kombináció lehet, hogy hogy nem az alkalomhoz illő öltözék, legalábbis két slukk cigi között ez is át fut a fejemen, de aztán a földre hamuzok, magamban tovább nyöszörgök a meleg miatt, és a füstöt is kifújom, szóval elég hamar találok más dolgot, amire koncentrálhatnék. Uh, kemény az élet, nem?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Quarion - Heaven Empty
TémanyitásTárgy: Re: Quarion - Heaven   Quarion - Heaven Icon_minitimeHétf. Dec. 02, 2013 10:27 pm

Nem az élet kemény, hanem a normális élet. A normális pedig relatív. Quarion sem tudná elképzelni az életét, ha azt kellene csinálnia, amit mások helyesnek tartanak. Ez nem lázadás. Ez egy olyan filozófia része, ami az embert egy olyan szintre akarja emelni, ahol ő számítson, és csak azok, akik egyetértenek. Persze nem jelenti azt, hogy más nem fontos. Csak ha valaki tényleg nyomot akar hagyni a világban, akkor ne hódoljon be szánalmas hétköznapi dolgoknak.
Ő is énekes akar lenni a festőkarrier mellett, mégis cigizik. Ez nála egyet jelent azzal a kicseszett lámpaláz-szindrómával, amitől nem lehet az az életének ezen a terén az, aki szeretne. Majd talán eljön az idő, amikor nem cigi van a szájában, hanem énekhangok, amik üvöltve törnek elő, és megváltoztatják a világot. De hogy is mondják? Célozd meg a csillagokat, és ha nem sikerül, akkor is a felhőkön landolsz. Szép idézet, és ha az ember hisz abban, amit maga elé képzel, a felhők is olyanná válnak, mint a csillagok. Egy álom megszületik, egy ember átesik a megváltáson.
Valahogy egy rossz nap után ilyen lesz Quarion estéje. Kedvtelenség, harag és efféle gondolatok cikáznak át az agyán, miközben a tóparton sétál, cigizve, zenét hallgatva.
"I'm waking up to ash and dust..."
Aztán meglát egy csajt messziről. Quarionon hosszú farmer és póló van, de a lányt elnézve, akármennyire is furán érzi magát hosszúnadrágban, a csajszi még viccesebben fest. De kit érdekel igazából. Vörös haja van.
- Hali - köszön rá, mikor már közelebb ért.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Quarion - Heaven Empty
TémanyitásTárgy: Re: Quarion - Heaven   Quarion - Heaven Icon_minitimePént. Dec. 06, 2013 10:32 pm

Közben a cigi elégett. Rágyújtottam még egy szálra. Nem. Biztos nem megyek be egyhamar a vízbe. Az olyan… nedves. Ne nézz így, városi gyerek vagyok, nekem ez egyáltalán nem számít természetes közegnek, még akkor sem, ha a szüleim például óceánba süllyedt roncsokat kutatnak. Mindegy is. Az ember nem a szülei, ezt mind tudjuk, csak aztán néha elgondolkodik azon, hogyha akkor végül is… mi is? Úgy értem, most éppen egy lány vagyok, aki nagyon idiótán nem hajlandó bemenni a vízbe, mert kisebb problémái vannak a nyilvános vetkőzéssel. Úgy értem, azt sem szeretem, ha a melltartóban és bugyiban bámulnak engem, nem tudom, miért kéne más legyen a helyzet egy bikinitől. És igen, tudom, szörnyen, rohadtul szörnyen nagy problémáim vannak. Másrészről ennél mélyebben tényleg nem tudom definiálni magam. Nem úgy néz ki, hogy létezésemnek bármi más célja lenne, minthogy poshadó, szörnyű gyűlölettel legyek a világ felé egy amúgy teljesen barátságos tóparton. Tudod, egy ideje már rájöttem, hogy annyira jó énekes nem vagyok, hogy valaha is valaki váljon belőlem. Persze, reménykedek, hogy ez még sincs így, hogy nem valami középszerű picsa vagyok, aki ki tudja magából erőszakolni az Amazing Grace magasabb hangjait is, azt hiszem, ezért is jöttem el ebbe a táborba. Vagy csak inni, és emberekkel ismerkedni. Franc se tudja.
Na mindegy. Ha az utóbbit nézzük, nyílván logikus lépés felkapni a fejem egy hali kezdetű mondatra. Hirtelen körbenéztem, míg levertem a hamut, kizárásos alapon meg arra jutottam, ez nekem szólhatott, amilyen socially awkward típus vagyok, persze egyből beugrik a kérdés: miért? Miért szólna hozzám bárki? Miért nem hagynak békés nyomoromban, csendben dohányzás közben tüdőrákot kapni? – Helló. – mondtam, s a magam zavart módján rá mosolyogtam, a – legyünk őszinték – baromira szexi srácra. Talán jobban, mint kellett volna. – Ühm… segíthetek?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Quarion - Heaven Empty
TémanyitásTárgy: Re: Quarion - Heaven   Quarion - Heaven Icon_minitimePént. Dec. 06, 2013 10:43 pm

A mosolyra mosoly a válasz, meg a szokásos flörtölős faszság, ami Quarionból állandóan kijön.
- Már nem kell. Egészen eddig szép lányokat kerestem itt a parton, de megtaláltam.
Hamut pöcköl a földre, majd ledobja a törölközőjét a földre, meg azt a két doboz sört, amit szerzett nemrég.
- Te is táborlakó vagy, ha jól sejtem, nem? - Kérdezi a lánytól. - Ja, hol a modorom? Quarion vagyok - mutatkozik be, majd kissé meghajol.
Miután megvan a bemutatkozás, leül a törölközőre. Most olyan kedvében van, hogy leszar mindent. Még azt is, ha illetlenség csak úgy odaülni valakihez, hiszen lehet, hogy az illető nagyon nem szeretné. De most jó kedve van, és ennyi elég ahhoz, hogy ezt megtegye. Nyit egy doboz sört, egyet a csajnak is kínál, aztán kortyol egyet.
Ez ám az élet. Napszemüveg, cigi, sör, és még a szép csaj is benn a képben.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Quarion - Heaven Empty
TémanyitásTárgy: Re: Quarion - Heaven   Quarion - Heaven Icon_minitimeSzomb. Dec. 07, 2013 12:22 am

Egy dolgot tudnod kell rólam: nálam nőietlenebb nő nincs a világon. Pedig én próbálkozom, tényleg próbálkozom, első blikkre nem hinnéd el rólam, de vannak szoknyák is a ruhatáramban - az más kérdés, hogy amúgy nem hordom őket - és hát... mivel melleim azok nincsenek nagyon, az a csekély mennyiségű szemhéjtus, amit reggelente kínkeservesen magamra kenek választ el attól csupán, hogy nagyon buzis fiúnak tűnjek. Ezt nézve pedig egyáltalán nem tűnik reális élethelyzetnek, hogy vadidegen srácok csak úgy rám köszöngessenek, meg ilyen... bókokat osztogassanak nekem. Zavarba jövök tőlük. És hülyeségeket mondok rájuk. Például azt, hogy:
- Ó? Tényleg? Én is őket keresem, hol látsz olyat? Talán osztozhatnánk rajta. - ez fejben mondjuk jobban hangzott, de egy újabb idióta vigyorral próbálom oldani a feszültséget. - Izé, ez vicc akart lenni.
Azért leül. Olyan ijesztő nem lehet ezek után sem, bár nagyon nem tudok mit kezdeni a helyzettel. Beleszívok a cigimbe, kérdésére bólogatok, és valami olyasmit mondok, hogy "ühüm". Majd bemutatkozik, én meg hirtelen csak arra tudok gondolni, hogy akkor sem tudnám rendesen kiejteni ezt a nevet, ha fegyvert fognának a fejemhez. Pedig még meg is hajol a nevéhez. Érted? Meghajol! Mint valami kis lovag Csodaországban, vagy egy feudalista udvartartásban. Módfelett régi vágású, de be kell ismerni, zabálnivaló. Uh, tényleg kimondtam azt a szót, hogy zabálnivaló? Jó, tudom, csak fejben, de hát, hét másodperce láttam? Ennyire ki lennék éhezve, hogy ilyen kevés ahhoz, hogy ezekkel a szavakkal dobálózzak? Szánalmas, nem?
- Üdv. Az én nevem Heaven. - Ó, igen, beszédes név is lehetne, ha személyem bármi rokonságot mutatna a mennyekkel. Újabb vigyor, és leverem a hamut. Ő leül. Sört bont. És egyet nekem ad. Nem, egyáltalán nem tudom, mivel érdemeltem ki, hogy a parton ülve elém jöjjön egy szex-isten, és kapjak tőle sört, de Istenem, kit érdekel? Két ilyen tökéletes dolog egyszerre? Ez most komoly? Nem lehetne minden nap ilyen? Elveszem az italt, csillogó szemekkel nézek. Mi a franc ez most és hol volt ez a jelenet eddig az életemből?
- Fogalmam sincs, mit kéne mondjak erre, de... gondolom, egy köszönöm idevág. Gyakran itatsz le idegenek? Csak hogy tudjam, mire számítsak. - ja, de amúgy biztos nem meglepő, de ismerősökkel se tudok normálisan beszélni. Miért is kéne tudjam, hogyan kell ezt csinálni vadidegenekkel?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Quarion - Heaven Empty
TémanyitásTárgy: Re: Quarion - Heaven   Quarion - Heaven Icon_minitimeHétf. Dec. 09, 2013 8:39 pm

Az enyhén kétértelmű viccre csak vigyorog, és közben leteszi a sörét maga mellé a fűbe. Ugyanis szeretné kiszerelni a telefonját a füléből, és az nem megy egy kézzel.
- Szép név - mondja, miközben zsebre vágja a fülest meg a telót.
Majd a következő megszólalásra is mosoly jön az arcára.
- Csak akkor szoktam leitatni idegeneket, igazából idegen csajokat, ha el akarom rabolni őket. Szóval rablás lesz a vége. Így legalább nem fogsz meglepődni, igazából a legegyszerűbb, ha belenyugszol. De amúgy nem mintha lenne ellen ellenvetésed - bök a sörével az éppen kortyolgató csaj felé.
- Szép idő van, hogyhogy nem fürdesz? Mondjuk egyedül én sem szeretek, az tény...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Quarion - Heaven Empty
TémanyitásTárgy: Re: Quarion - Heaven   Quarion - Heaven Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Quarion - Heaven

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Quarion G.
» Krishana és Quarion
» Krisha és Quarion -Hajnali reggeli a konyhában-
» Heaven Mills

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Summer Camp :: Off topic :: Archívum-