Az oldal dizájnja folyamatos szerkesztés alatt áll!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üzenőfal
Staff
Lionel Jones
pm
multik
Dapne A. Hale
pm
multik
Marco Lanter
pm
multik
Legutóbbi témák
» Végzet Ereklyéi
Keresztapa kocsma - April & Will Icon_minitimePént. Feb. 13, 2015 6:59 pm by Vendég

» ⊰ Mysterious New Orleans
Keresztapa kocsma - April & Will Icon_minitimeKedd Nov. 25, 2014 9:15 pm by Vendég

» Isaac & Rich
Keresztapa kocsma - April & Will Icon_minitimeHétf. Szept. 01, 2014 12:11 am by Isaac Peterson

» Middletown - Napa vasútállomás [April x Odett]
Keresztapa kocsma - April & Will Icon_minitimeKedd Aug. 26, 2014 12:27 am by April Catliff

» Karakterfagyás
Keresztapa kocsma - April & Will Icon_minitimeHétf. Aug. 25, 2014 2:34 am by Teanna Light

» Véletlenek nincsenek - Rhys x Odett
Keresztapa kocsma - April & Will Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 6:06 pm by Odett Hamilton

» Mary Hastor
Keresztapa kocsma - April & Will Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 2:04 pm by Mary Hastor

» Asztalvadászat - Richard & Teanna
Keresztapa kocsma - April & Will Icon_minitimePént. Aug. 22, 2014 12:10 am by Richard Cook

» Énekterem - Layla & April
Keresztapa kocsma - April & Will Icon_minitimeCsüt. Aug. 21, 2014 8:44 pm by April Catliff

Top posting users this month
No user

Megosztás
 

 Keresztapa kocsma - April & Will

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
William Butler

William Butler


»Hozzászólások száma : 4
»Join date : 2014. Jul. 29.

Keresztapa kocsma - April & Will Empty
TémanyitásTárgy: Keresztapa kocsma - April & Will   Keresztapa kocsma - April & Will Icon_minitimeCsüt. Aug. 14, 2014 6:29 pm

Sikerült egy egész jó társaságra akadnom itt a táborban Jarret, Sirius és Fay személyében. A srácok hozzám hasonlóan énekesek, vagy legalábbis szeretik annak nevezni magukat, ellenben Fay, a négyes fogat egyedüli, tiszteletbeli nőnemű tagja művész. Eleinte eléggé elborult elméjű csodabogárnak tartottam, ezért sem néztem jó szemmel, hogy mindig Jarret sarkában van, vagy fordítva, Jarret lóg folyton szegény csaj nyakában. Ennek ellenére pár nap sem telt bele, és Fay szépen, észrevétlenül a bandához csapódott, aminek köszönhetően, napi huszonnégy órában, első sorból nézhetem, ahogy egymást nyalják-falják. Nos, ez egy idő után elég kiábrándító tud lenni, de komolyan, egy szavam sem lenne, ha émelyítő hangon nem illetnék egymást a legidiótább becenevekkel és ezeket nem tűzdelnék bele minden mondatukba háromszor.
Jelen pillanatban is ezen elmélkedem, pontosabban, hogy illik-e hangosan felröhögni, ahogy az este tiszteletére bőrkabátot, és bakancsot öltött barátom édes hangon gügyögi Faynek a „drága cukorbogaram” hihetetlenül fantáziadús becenevet.
A visszatartott nevetés nem kellemes dolog, és ezt volt szerencsém megtapasztalni az úton, míg végül – hálát adok a Mindenhatónak – megérkeztünk a Keresztapa fantázianévre hallgató elég híres, vagy inkább hírhedt kocsmához.
Belépve rögtön megcsapta orromat a cigifüst fojtogató szaga, amit gyorsan le akartam öblíteni valami töménnyel, tudniillik, ha valamit utálok, az a dohányzás és annak szaga. De ahogy elindultam volna a pult felé, a mellettem haladó Sirius, akinek jelenlétéről szinte el is feledkeztem, megragadta a karom. Megtorpanásommal megállásra kényszerítettem a mögöttem enyelgő párost is, akiket viszont ez a kis közjáték cseppet sem zavart kedvelt elfoglaltságuk folytatásában.
- Az nem az énektanárnő? – sandított Sirius a pult felé. – De, tuti, hogy ő az – válaszolta is meg rögtön a saját kérdését, miközben kissé hátrahúzódott. Most már én is arra fordultam, amerre Sirius intett, és valóban, a pultnál a nálam nem sokkal idősebb szőkeség ült, és úgy tűnt, egyedül van.
- Mennünk kellene, mielőtt észrevesz. Ezt sehogy sem magyarázzuk ki – dörmögte Sirius az orra alatt, megzavarva körvonalazódó tervem kibontakozását. Persze, takarodó után nem szerencsés, viszont mindenképpen szórakoztatóbb itt lenni a szobánk helyett, de Sirius megint túlaggódja a dolgokat. A tanárnéni lenne az utolsó, akit érdekelné, hogy mi nem ott vagyunk, ahol lennünk kellene.
- Hidd el, örülni fog nekem – veregettem meg barátom vállát, majd vigyorogva a pult felé indultam. Egyszer hátrasandítottam, és tekintetem találkozott a fejét csóváló Siriuséval, de többet nem láttam őket az este folyamán. Gondolom leléptek egy tanármentes helyre.
- Jó estét, Tanárnő! – Ezzel a felkiáltással helyet foglaltam a nő mellett. – Mit iszik? Meghívom egy körre.
Vissza az elejére Go down
April Catliff

April Catliff


»Hozzászólások száma : 10
»Join date : 2014. Jun. 13.
»Kor : 35
»Tartózkodási hely : Summer Camp

Keresztapa kocsma - April & Will Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresztapa kocsma - April & Will   Keresztapa kocsma - April & Will Icon_minitimeVas. Aug. 17, 2014 10:46 pm

Will & April



Szép kis hétköznap esténk volt, éppen ezért gondoltam azt, vétek lenne a táborban ücsörögni, ahol éppen nem történik semmi. El is ugrottam hát Napába, az egyik kedvenc kocsmámba, a Keresztapába. Nem valami elit hely, cserébe viszont olcsó. Alkohol van, nekem többre a jó hangulathoz igazából nincs szükségem. Nem öltöztem ki, csak lazán egy fehér pólóban, meg farmerban és edzőcipőben bebaktattam a helyre és levágtam magam a pulthoz, ahogy azt mindig is teszem. Ki is kértem az első söröcskémet és csak néztem ki a fejemből. Már a korsó alja felé jártam, mikor egy hang csendült a hátam mögött. Egy pillantással végigmértem a mellettem álló srácot.
- Á, hello Will! – Szerencsére viszonylag rövid idő alatt felismertem a tanítványomat. Nem mintha olyan nehéz lett volna. Az a fajta volt, aki szeretett a figyelem középpontjában állni. A stílusa kicsit túl negédes, az arca meg kicsit túl nagy volt. Nem nevezném mondjuk tehetségtelennek, de néha az ilyesmi kicsit zavar. Viszont jelenleg örültem a társaságnak, ha meg is hív valamire, akkor meg végképp.
- Köszi, sört. De mondtam már, hogy tegezz. Nem szeretem ezt a hivataloskodó hangnemet. Különben sem vagyok sokkal öregebb szerintem – vetettem oda neki egy mosollyal kísérve, hogy ne érezze ezt leteremtésnek, vagy valami ilyesminek.
- Mi járatban errefelé, ráadásul egyedül? – kérdezem, miután körbepillantok, de egy másik diákot sem látok a táborból. Persze lehet csak elmenekültek. Végtére is takarodó után nem tartózkodhatnának a tábor területén kívül. Elég hülye szabály amúgy. Ha azt nézzük, egészen idősek is vannak itt. Ostobaságnak tartom egy húsz év körüli embert lekorlátozni. Mondjuk engem már tizenhat évesen se lehetett. Szóval én lennék az utolsó, aki jelentené, ha tanítványt találok egy kocsmában. Volt már rá példa. A vicces az, hogy ők csodálkoztak jobban, hogy a táborban senki nem tudott utána a dologról, noha ők is észrevettek engem és elmenekültek. Pedig én aztán biztos nem szólok miatta. Még ha ezt sokan felelőtlenségnek is gondolják.
Vissza az elejére Go down
 

Keresztapa kocsma - April & Will

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» April Catliff
» Énekterem - Layla & April
» Middletown - Napa vasútállomás [April x Odett]

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Summer Camp :: Játéktér :: Napa város :: Szórakozás, vendéglátás-