Az oldal dizájnja folyamatos szerkesztés alatt áll!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üzenőfal
Staff
Lionel Jones
pm
multik
Dapne A. Hale
pm
multik
Marco Lanter
pm
multik
Legutóbbi témák
» Végzet Ereklyéi
Daphne Azaria Hale Icon_minitimePént. Feb. 13, 2015 6:59 pm by Vendég

» ⊰ Mysterious New Orleans
Daphne Azaria Hale Icon_minitimeKedd Nov. 25, 2014 9:15 pm by Vendég

» Isaac & Rich
Daphne Azaria Hale Icon_minitimeHétf. Szept. 01, 2014 12:11 am by Isaac Peterson

» Middletown - Napa vasútállomás [April x Odett]
Daphne Azaria Hale Icon_minitimeKedd Aug. 26, 2014 12:27 am by April Catliff

» Karakterfagyás
Daphne Azaria Hale Icon_minitimeHétf. Aug. 25, 2014 2:34 am by Teanna Light

» Véletlenek nincsenek - Rhys x Odett
Daphne Azaria Hale Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 6:06 pm by Odett Hamilton

» Mary Hastor
Daphne Azaria Hale Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 2:04 pm by Mary Hastor

» Asztalvadászat - Richard & Teanna
Daphne Azaria Hale Icon_minitimePént. Aug. 22, 2014 12:10 am by Richard Cook

» Énekterem - Layla & April
Daphne Azaria Hale Icon_minitimeCsüt. Aug. 21, 2014 8:44 pm by April Catliff

Top posting users this month
No user

Megosztás
 

 Daphne Azaria Hale

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Daphne Azaria Hale

Daphne Azaria Hale


»Hozzászólások száma : 83
»Join date : 2013. Nov. 25.
»Kor : 31
»Tartózkodási hely : Ha nem vagyok mögötted, valószínű, hogy az öklöm lesz a legjobb barátod ;)

Daphne Azaria Hale Empty
TémanyitásTárgy: Daphne Azaria Hale   Daphne Azaria Hale Icon_minitimeHétf. Nov. 25, 2013 9:30 am


DAPHNE AZARIA HALE









    KARAKTER TELJES NEVE: Daphne Azaria Hale
    BECENÉV: Egyedül Marco szokott, de nem árulom el oké?!
    SZÜLETÉSI DÁTUM/HELY: 1992.07.02 New York
    KOR: 21
    CSOPORT: Táncos
    PLAY BY: Lauren Cohan


    KÜLSÖ JELLEMZÉSE



    SZEME: Nagy kerek zöld szemek, legtöbbször fagyos pillantás
    ÉRDEKESSÉG: Egy pici K betű van tetoválva, a jobb csuklójába édesanyja emlékére
    ALKATA: Karcsú, de izmos
    RUHÁZAT:Daphne jóformán a laza ruhákat szereti, azokban lehet táncolni, persze ha kell ki tud öltözni, de inkább a sportosabb megjelenés híve.


    BELSÖ JELLEMZÉSE


    JELLEM: Az ismeretlenekkel szemben barátságtalan, megtartja a két lépés távolságot. Lehet vele beszélgetni, de nagyon felületesen. Ismerősök körében fesztelen, olykor bohóc, szeret a középpontban lenni. Néha nagy hangú. Ha felbosszantják -hiszen volt már rá nem egy példa-, akkor inkább meneküljön, ki merre lát. Daphne inkább előbb cselekszik, mint gondolkodna. Belátja a hibáit, ám nagyon ritkán kér bocsánatot. Szerettei körében nyugodt, békés, jó kedélyű. Barátai gyakran látják vezérnek és bizalommal követik. Egoista, önimádó. Megválogatja a barátait, úgy érzi nem mindenki ér fel hozzá.
    HOBBI: Leginkább olvas, vagy az edzőterembe jár levezetni a napi feszültséget.
    CÉLOK: Találni egy kedves pasit, aki elviseli a hóbortjaival együtt, de mindenek előtt profi táncos akar lenni.


    ÉLETEM TÖRTÉNETE


    Korán volt és reggel. Nyűgösen fordultam ki az ágyból, azzal az erővel estem is ki. IZOMLÁZ! Utálom az első napokat Marcoval, mindig úgy megdolgoztat... Legalább venné a fáradságot, hogy kicsit megmasszírozzon utána. De nem, őfelsége megy ki tudja merre lesz az éjszaka hátralévő részében. Botrányos. Aztán meg hajnalban kelljek. hogy reggeliig összerakjunk egy komplett koreográfiát. Komolyan, ez meg van húzatva. Beteget jelentek. Nem érdekel, én ma cserben hagyom, ha tetszik neki ha nem. Igen ezt egészen addig hiszem, míg meg nem jelenik az ajtóban egy bögre kávéval.
    -Isten vagy Marco.-pislogok immár az ágyról, mert a nagy nyüglődések közepette azért sikerült visszaülnöm rá. Nyúlok a bögréért, majd amint a kezeim között tudom a forró kerámiát ha lehet még édesebben nézek partneremre. Kár, hogy csak nyáron látjuk egymást, sokat tanultam tőle az elmúlt években. Valami kis szikra mindig fellobban mikor újra összefutunk, de egy nyár alatt elmúlik, mert vissza kell lépni a való életbe. Fáradtan sóhajtok és mivel Marco mellém ült, így neki dőlök. Azonnal tudni szeretné, hogy mi bajom van, de csak morgok egyet. Na nem még elmondom, hogy mi bánt. Soha! Csak nemet intek a fejemmel és beleiszok a kávéba. Még mindig olyan finom. Egy hét alatt megszokta, hogy mit hogyan szeretek, bámulatos pasi. Azonnal el tudtam magam mellett fogadni, még furcsának is tartottam. De aztán szép lassan hozzászoktam a nyarak folyamán. Végül letettem a bögrét az éjjeliszekrényre és a fiú felé fordultam.
    -Nem akarok ma edzeni. Fáj mindenem, nem mozdulok ki az ágyból.-közlöm keményen, ennek fejében pedig vissza is fekszek a párnáim közé. Hiszem én, hogy ilyen könnyű, Marco már fogja is meg a lábaimat, ránt ki az ágyból, én meg sikítva rántom magammal az ágyneműt, amire végül mind a ketten visszazuhanunk.
    -Nem, nem és nem! Zsarnok vagy!-két kézzel tolom le magamról, több kevesebb sikerrel, persze nevetek, mert miért ne, aztán egy pillanatra nem mozdulok. Csak elveszek Marco pillantásában, míg újra meg nem érzem a súlyát.
    -Nehéz vagy! Szállj már le rólam!-lökök rajta még egyet, aztán ahogy szabadulok visszaugrok a matracra. Onnan pislogok a még földön fekvő fiúra.
    -Amúgy is, ha annyira azt akarod, hogy felkeljek, kimész és hagysz öltözni.-vigyorgok rá önkényesen, eleve nem szoktam mások előtt öltözni, ezt pedig Marco tudja a legjobban. Fejemmel intek, hogy indulhat is kifelé, majd tüntetően elfordulok tőle, persze ezzel semmit nem érek el, mert hátra ránt, majd közli, hogy van két percem és sehová nem mozdul. Durcásan kapom magamhoz a már tegnap kikészített ruhámat és így jobb híján a fürdőbe masírozok előle, hogy teljesítsem a kérését. Másfél perc múlva teljes harci szerelésben döntöm magamba a megmaradt kávét, mérgesen fixírozva Marcot lépek ki a ház ajtaján, hogy eljussunk a próbahelyszínre. Előre félek, hogy mára mit talált ki.


Vissza az elejére Go down
Marco Lanter

Marco Lanter


»Hozzászólások száma : 139
»Join date : 2013. Nov. 24.
»Kor : 33
»Tartózkodási hely : Summer Camp

Daphne Azaria Hale Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daphne Azaria Hale   Daphne Azaria Hale Icon_minitimeHétf. Nov. 25, 2013 9:36 am

Isten hozott kedves Partner! Már nagyon vártalak! Foglalj avit és nyomás játszani!
Remélem tudod, hogy nem menekülsz a munka elől? Very Happy

Daphne Azaria Hale Elfogadva_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
 

Daphne Azaria Hale

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Lionel Jones & Daphne Azaria Hale -Ösvény-
» Marcus Damien Hale - I'm here
» Marcus Damien Hale - Here again
» Daphne & Marcus
» Daphne szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Summer Camp :: Karakterek :: Elkészült karakterek :: Táncosok-