Az oldal dizájnja folyamatos szerkesztés alatt áll!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üzenőfal
Staff
Lionel Jones
pm
multik
Dapne A. Hale
pm
multik
Marco Lanter
pm
multik
Legutóbbi témák
» Végzet Ereklyéi
Jeremy Milons Icon_minitimePént. Feb. 13, 2015 6:59 pm by Vendég

» ⊰ Mysterious New Orleans
Jeremy Milons Icon_minitimeKedd Nov. 25, 2014 9:15 pm by Vendég

» Isaac & Rich
Jeremy Milons Icon_minitimeHétf. Szept. 01, 2014 12:11 am by Isaac Peterson

» Middletown - Napa vasútállomás [April x Odett]
Jeremy Milons Icon_minitimeKedd Aug. 26, 2014 12:27 am by April Catliff

» Karakterfagyás
Jeremy Milons Icon_minitimeHétf. Aug. 25, 2014 2:34 am by Teanna Light

» Véletlenek nincsenek - Rhys x Odett
Jeremy Milons Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 6:06 pm by Odett Hamilton

» Mary Hastor
Jeremy Milons Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 2:04 pm by Mary Hastor

» Asztalvadászat - Richard & Teanna
Jeremy Milons Icon_minitimePént. Aug. 22, 2014 12:10 am by Richard Cook

» Énekterem - Layla & April
Jeremy Milons Icon_minitimeCsüt. Aug. 21, 2014 8:44 pm by April Catliff

Top posting users this month
No user

Megosztás
 

 Jeremy Milons

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Jeremy Milons

Jeremy Milons


»Hozzászólások száma : 10
»Join date : 2014. Jun. 23.

Jeremy Milons Empty
TémanyitásTárgy: Jeremy Milons   Jeremy Milons Icon_minitimeHétf. Jún. 23, 2014 6:24 pm



Jeremy Milons








Adatok

♦Név♦
Jeremy Milons

♦Becenév♦
Jerry

♦Születési hely, idő♦
Los Angeles, 1992.05.10.

♦Kor♦
22 év

♦Play by♦
Theo James

♦Csoport♦
Sportoló

Külső és belső

Külső? Hát nos, aki rám néz látja a lényeget. Nem fogok olyan kliséket írni, mint a hajam vagy a szemem színe. Akkor jön az öltözködési stílusom. Nos az teljesen átlagos, semmi különös nincs benne. Nem lógok ki a tömegből.
Belsőm? Na az már kissé rizikósabb. Mondjuk ki nyíltan, instabil vagyok. Néha nagyon a penge élén egyensúlyozok. Igen, elég depresszív alkat vagyok. Magányos vagyok, mert az évek alatt egy falat húztam magam köré, ami megvéd mindenkitől.. jobb ez, mert így senki nem tud megbántani újra. Önbizalmam a béka feneke alatt van kilóméterekkel. Így dióhéjban ennyi.

Előtörténet


Öt éves koromig boldog voltam. Mindenem megvolt, amit csak egy gyerek akarhat. Szerető szülők, boldogság, saját szoba, saját játékok és még sorolhatnám. Egy napon azonban minden megváltozott. A szüleimmel vidámparkba indultunk, ahová soha nem érkeztünk meg. Egy kamionos úgy gondolta, hogy nagyon jó móka lesz áttérni a szemközti sávba… Frontálisan karamboloztunk vele. A szüleim, akik elől ültek azonnal meghaltak. Én hátul ültem gyerekülésbe szíjazva, talán ez volt a szerencsém… Bár ha valakinek minden élő rokona halott, nem biztos, hogy szerencse… Súlyos sérüléseket szenvedtem én is, jó néhány csontom darabokra tört és állítólag többször leállt a légzésem is, de végül életben maradtam. Több forradásom mai napig látszik.
Miután felépültem, a kórházból árvaházba kerültem. Mindenki kisbabát akar örökbe fogadni, így aki nagyobbacskán kerül be, nagy eséllyel ott is ragad, így én is. Egy árvaház nem leányálom. Főleg nem egy olyan gyereknek, aki csak azt érzi, hogy szülei elhagyták, cserbenhagyták, elárulták. Persze mondták nekem, hogy szüleim az angyalok közt vannak, de én ebből csak azt éreztem, hogy magamra hagytak ebben az átkozottul nagy világban. A nagyobb gyerekek, a kamaszok mindig a kisebbeken élték ki a haragjukat, frusztrációjukat. A gondozók mindig próbáltak rendet tenni, de nem tudtak mindig ott lenni.
Ahogy idősödtem egyre jobban magamba fordultam. Nem egyszer kaptak azon a gondozók, hogy az ablakban álltam. Nagyon instabil volta lelkileg, ami soha nem is változott meg. Nagyon sokat kellett pszichológushoz járnom. Az áttörés igazából tizenhárom éves koromban jött, amikor is az árva gyerekeket elvitték kirándulni egy tanyára. Ott találkoztam lovakkal először. hamar kiderült, hogy tehetségem van a lovagláshoz. Az oktató vetette fel az ötletet, hogy járhatnék hozzájuk lovagolni, ha a gondozók beleegyeznek. Nagyon nem akartam, mert önbizalmam… háááát…. Végül az egyik nagy kedves gondozó hosszas győzködése után kezdtem el járni lovagolni. És az állatterápia úgymond bevált, mert ugyan instabil maradtam, de többet már nem álltam az ablakban. Néhány ifi díjugrató versenyt megnyertem az istállónak. Így teltek szépen az évek.
Tizennyolc éves koromban aztán az árvaházat el kellett hagynom. A kapott támogatásból és a lovas versenyekből nyert összegből egy kis garzont tudtam megvenni. Nem volt furcsa, hogy egyedül voltam, mert mindig is jobban szerettem a magányt… mert úgy senki nem tud megbántani.
Lovaglás terén átléptem a felnőtt kategóriába, de folytattam tovább. Lovaglás mellett elkezdtem dolgozni is mindenféle kisegítő munkásként. Húsz éves voltam, amikor végre annyi pénzem összejött, hogy meg tudtam venni életem első lovát. Bértartásba természetesen abba az istállóba került, ahol lovagoltam. Nagyrészt én is lovagoltam be, én tanítottam meg neki a díjugratás alapjait, amire nagyon büszke vagyok. Ezek után vele jártam versenyekre és egész sikeresnek mondanám magunkat.
Idén nyáron ráakadtam egy tábor hirdetésére, ami nincs is olyan messze tőlem. Ami a legjobb, hogy elvihettem magammal a lovamat is, hisz sportolóként jöttem ide. Meg aztán tőle soha nem válnék meg. Még mindig nem szeretem a társaságot, de itt talán még tudnak nekem új dolgokat tanítani vagy új ágazatba kóstolhatok bele. Szóval itt volnék. Nem kicsit depressziósan, önbizalom hiányosan, extrovertáltan…

Monte Cristo grófja, röviden Monty
Jeremy Milons Fidertanz_conf

Vissza az elejére Go down
Lionel Jones
Admin
Lionel Jones


»Hozzászólások száma : 172
»Join date : 2013. Nov. 11.
»Tartózkodási hely : A tábor

Jeremy Milons Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Milons   Jeremy Milons Icon_minitimeKedd Jún. 24, 2014 5:35 pm

Üdv, Jeremy!
Karakterlapodban nem találtam semmi kifogásolhatót, így nem is tartanálak fel tovább!
A lovadat a pónink mellé szállásóljuk majd, biztosan jól kijönnek majd egymással! Wink
Jeremy Milons Elfogadva_www.kepfeltoltes.hu_
Foglalj avatartárt és már mehetsz is játszani! jó szórakozást, nálunk!
Vissza az elejére Go down
https://summercamp.hungarianforum.com
 

Jeremy Milons

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Jeremy && Luce
» Rhys és Jeremy - Próbálkozni mindig lehet!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Summer Camp :: Karakterek :: Elkészült karakterek :: Sportolók-