Az oldal dizájnja folyamatos szerkesztés alatt áll!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üzenőfal
Staff
Lionel Jones
pm
multik
Dapne A. Hale
pm
multik
Marco Lanter
pm
multik
Legutóbbi témák
» Végzet Ereklyéi
Lucinda Marie Cook Icon_minitimePént. Feb. 13, 2015 6:59 pm by Vendég

» ⊰ Mysterious New Orleans
Lucinda Marie Cook Icon_minitimeKedd Nov. 25, 2014 9:15 pm by Vendég

» Isaac & Rich
Lucinda Marie Cook Icon_minitimeHétf. Szept. 01, 2014 12:11 am by Isaac Peterson

» Middletown - Napa vasútállomás [April x Odett]
Lucinda Marie Cook Icon_minitimeKedd Aug. 26, 2014 12:27 am by April Catliff

» Karakterfagyás
Lucinda Marie Cook Icon_minitimeHétf. Aug. 25, 2014 2:34 am by Teanna Light

» Véletlenek nincsenek - Rhys x Odett
Lucinda Marie Cook Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 6:06 pm by Odett Hamilton

» Mary Hastor
Lucinda Marie Cook Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 2:04 pm by Mary Hastor

» Asztalvadászat - Richard & Teanna
Lucinda Marie Cook Icon_minitimePént. Aug. 22, 2014 12:10 am by Richard Cook

» Énekterem - Layla & April
Lucinda Marie Cook Icon_minitimeCsüt. Aug. 21, 2014 8:44 pm by April Catliff

Top posting users this month
No user

Megosztás
 

 Lucinda Marie Cook

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Lucinda M. Cook

Lucinda M. Cook


»Hozzászólások száma : 11
»Join date : 2014. Jun. 19.
»Kor : 27

Lucinda Marie Cook Empty
TémanyitásTárgy: Lucinda Marie Cook   Lucinda Marie Cook Icon_minitimeCsüt. Jún. 19, 2014 1:47 pm



Lucinda Marie Cook








Adatok

♦Teljes név♦
Lucinda Marie Cook

♦Becenév♦
Luc, Luce, Lucy, Linda, de voltam, már Inda is.

♦Születési hely, idő♦
Lincoln, Nebraska, 1997. 02. 23.

♦Kor♦
17

♦Play by♦
Shailene Woodley

♦Csoport♦
művészek

Külső és belső

Külsőleg, barna hajú, kissé zöldes barna szemű, átlagos lány vagyok. Se magas, se alacsony, olyan pont jó méret, de vannak olyan férfiak, akik mellett nem vehetnék fel magassarkút. Persze vannak nálam sokkal alacsonyabbak is, de többen magasabbak is, aminek én igazán örülök, hiszen alkalomadtán kell a magassarkú. Ruháimban nem követem a mai divatot, a kényelmet helyezem előtérbe, de ez szerintem így is van jól, a divatos ruhákban nem mindig lehet menni. Ebből talán kivehető, hogy nem vagyok egy divat őrült, de azért a vásárlást sosem utasítom vissza, főleg nem a bátyámmal, hiszen ő mindig olyan jól túri. Türelmesebb vagyok sokkal, mint ő, de azt jobban viseli, mikor valaki órákon át válogat két ruha között. Én mindig könnyebben tudtam választani több dolog között, mert érveket állítok, hogy melyik jobb és melyik nem, de ez nem mindig jó. Ezzel nem azt szeretném kifejezni, hogy karót nyelt vagyok, mert szeretem a spontán dolgokat, azok sokkal jobbak, mint amiket évekkel előre elterveznek, de vannak terveim az életemmel. Író szereznék lenni, vagy híres zongorista, amiért megteszek bármit. Vannak ambícióim, mint sokaknak másoknak, de ez nem jelenti, hogy ezeket nem rúghatom fel. Nem vagyok túl érzékeny, vagyis szeretem ezt a látszatot kelteni, mert vannak pillanatok, amikor nem lát senki, én is sírok, sírok, mert nem tudok mást tenni, mert fáj, minden. Szeretem erősnek mutatni magam, de sokszor csak egy álarc ez, hogy mások ne lássák gyengeségemet. Főleg a bátyám előtt vagyok erős, szeretném, ha életvidám lenne és hülyülne velem, ahogy mindig is.

Előtörténet


A szobámba futok, kezeimmel a kis fülecskéimen, hogy ne halljam, ahogy apu és anyu vitatkoznak. Annyira ijesztőek, hogy csak vitatkoznak és vitatkoznak, én meg attól félek, hogy apuci fején kidurran az, az ér, ami ilyenkor látszik és egyre csak lüktet és lüktet. Utálom, hogy folyton veszekednek és még egy nutellás kenyeret sem ehetek meg nyugodtan, mert azt hallom, hogy anya mennyire haragszik apára, mert úgy hagyta a wc ülőkét. Egy ilyen kis dolog miatt képesek hosszú órákon át veszekedni, pontosan nem tudom mennyi ideig, de a kis macskás órámon a cica farka már a tizenkettőnél jár, míg a nyelve a tízesen. Mindig megmosolygom milyen kis vicces ez az óra, hiszen egy gülüszemű cica nyelve és farkincája mozog mindenfelé, de még mindig nem jegyeztem meg, hogy a rövidebb nyelve mutatja-e az órát, vagy a hosszabb farkincája. Rich mindig meg akarta tanítani nekem, de én sosem tudtam megjegyezni, mert rövid az agyam. Pedig anya mindig mondja, hogy szivacs agyam van, de én megmondom neki, hogy nincs spongyabob a fejecskémben, akkor folyton énekelnék. Inkább Rich fejében van spongyabob ő szeret énekelni és szépen is tud, de anyuék előtt nem mindig énekel, nem tudom miért.
-Hol vagy te kis szaros?!-hallom apu hangját, ahogy Rich-et szólongatja. Nem értem miért hívja szarosnak, hiszen én vagyok a kisebb, ő az én nagy és erős bátyám, de apu erre nem figyel, mindig így hívja. Tudom, hogy nem jelent jót, ha apuci, azután keresi hogy vitatkoztak, akkor tudom, hogy bántani fogja, amit nem szeretnék hallani, vagy látni.
Elbújtam az ágy alá a pandamacimmal, amit mindenhova viszek magammal és a kis plüssállatom mancsaival fogtam be a fülem, hogy ne haljak semmit, pedig csukva volt az ajtóm. Így sem sikerült kizárni a zajokat, hallottam, ahogy apa megüti, ahogy a bátyám kérleli, hogy hagyja abba, de tudtam, hogy nem tehetek semmit, pedig leszerettem volna állítani apucit, szólni, anyunak, hogy szóljon rá, de úgysem tenne semmit, hagyja most is, pedig biztos, hogy hallja. Csak hosszú percek elteltével maradtak abba a zajok és reméltem, hogy most már minden elcsendesedik, de apu benyitott hozzám. Keresett, de nem talált, míg észre nem vette a kilógó lábikóimat. Kihúzott, pedig én maradni akartam,majd megrángatta a karomat, hogy megemeljen és közel hajolva hozzám beszélt, mire kifolyt a nyál a szájából.
-Legközelebb végig fogod nézni. Remélem tudod mire értem.-tudtam mire értette, ezért csak bólogattam, nem tudtam mást tenni, majdnem kibukott belőlem egy jó nagy hiszti, de nem tettem, mert benéztem a bátyámhoz, aki teljesen magába volt zuhanva. nem hagyhattam így, szóval bementem hozzá, de mondani semmit sem tudtam, csak szorosan megölelte és próbáltam minden szeretetemet beleadni, hogy jobb legyen neki.
Vissza az elejére Go down
Marco Lanter

Marco Lanter


»Hozzászólások száma : 139
»Join date : 2013. Nov. 24.
»Kor : 33
»Tartózkodási hely : Summer Camp

Lucinda Marie Cook Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucinda Marie Cook   Lucinda Marie Cook Icon_minitimePént. Jún. 20, 2014 9:20 am

Nem találtam hibát a lapodon! Foglalj avit, ha még nem tetted meg, aztán irány a játéktér!

Lucinda Marie Cook Elfogadva_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
 

Lucinda Marie Cook

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Richard Cook

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Summer Camp :: Karakterek :: Elkészült karakterek :: Művészek-