Az oldal dizájnja folyamatos szerkesztés alatt áll!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üzenőfal
Staff
Lionel Jones
pm
multik
Dapne A. Hale
pm
multik
Marco Lanter
pm
multik
Legutóbbi témák
» Végzet Ereklyéi
Isaac Peterson Icon_minitimePént. Feb. 13, 2015 6:59 pm by Vendég

» ⊰ Mysterious New Orleans
Isaac Peterson Icon_minitimeKedd Nov. 25, 2014 9:15 pm by Vendég

» Isaac & Rich
Isaac Peterson Icon_minitimeHétf. Szept. 01, 2014 12:11 am by Isaac Peterson

» Middletown - Napa vasútállomás [April x Odett]
Isaac Peterson Icon_minitimeKedd Aug. 26, 2014 12:27 am by April Catliff

» Karakterfagyás
Isaac Peterson Icon_minitimeHétf. Aug. 25, 2014 2:34 am by Teanna Light

» Véletlenek nincsenek - Rhys x Odett
Isaac Peterson Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 6:06 pm by Odett Hamilton

» Mary Hastor
Isaac Peterson Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 2:04 pm by Mary Hastor

» Asztalvadászat - Richard & Teanna
Isaac Peterson Icon_minitimePént. Aug. 22, 2014 12:10 am by Richard Cook

» Énekterem - Layla & April
Isaac Peterson Icon_minitimeCsüt. Aug. 21, 2014 8:44 pm by April Catliff

Top posting users this month
No user

Megosztás
 

 Isaac Peterson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Isaac Peterson

Isaac Peterson


»Hozzászólások száma : 21
»Join date : 2014. May. 19.

Isaac Peterson Empty
TémanyitásTárgy: Isaac Peterson   Isaac Peterson Icon_minitimeHétf. Május 19, 2014 9:30 pm



Isaac Peterson








Adatok

♦Teljes név♦
Isaac Peterson

♦Becenév♦
Is, Pete

♦Születési hely, idő♦
London, Anglia 1991.12.01.

♦Kor♦
23

♦Play by♦
Max Irons

♦Csoport♦
énekes

Külső és belső

185 centi magasságomhoz, megfelelő alkat társul. Fizikumom, csontozatom nem mondható kifejezetten erősnek, mégse fúj el az első, kissé erősebb szellő. Futni, edzeni rendszeresen járok, így, bár nehéz megmondani, némi izomzat is megbújik testemen.
Rövid, sötétebb szőkésbarna hajam divatosan viselem, néha hátra, néha kócosra zselézve. Arcomon borosta, szakáll, bajusz soha nem látható. Férfi létemre kényes vagyok kinézetemre, odafigyelek, hogy mindig tökéletes külsővel menjek emberek közé.
A hétköznapokon egyszerű pólót és farmert viselek, a divatosabb, drágább márkájúakat, természetesen. Amennyiben viszont a helyzet, esemény és/vagy a hely megköveteli, az öltöny is előkerül szekrényem mélyéről, mire szintén nem sajnálom a pénzt.
Ékszert nem, vagy csak ritkán viselek. Ha a helyzet mégis megköveteli, többnyire nyakláncot hordok, a karkötőt csak nehezen viselem el. Egy hosszú, vékony, fekete selyemsál viszont gyakori kelléke öltözetemnek.
Személyiségemet már nehezebb körülírni. Akaratos, önző, sznob. Talán ez a három szó, mely legjobban jellemző rám. Egyáltalán nem vagyok egy kedves természet.
Igaz barátom csak néhány akad, nem azért, mert kerülöm az emberek társaságát, ellenkezőleg, imádok a középpontban lenni. Csupán nem kenyerem a barátságos, aranyos ismerkedés.
Nem tűröm a konkurenciát, ha kell valami, azt megszerzem, bármire képes vagyok azért, hogy elérjem céljaimat.
Nem vetem meg az italt, a szórakozást, ahogy az egyéjszakás kalandokat se. Nem teszek különbséget nők és férfiak között, egyetlen fontos tényező van csupán, hogy külsejük elérjen egy bizonyos szintet.
Nem vagyok hűséges típus, nem mutathatok fel túl sok hosszú távú kapcsolatot, nem szeretem a kötöttséget, s eddig senkit nem találtam, kivel el tudnék képzelni többet is, egyetlen éjszakánál.

Előtörténet


1991-ben láttam meg a napvilágot, egy fagyos, decemberi reggelen, egy csinos, londoni kórházban. Szüleim első, és nyilvánvalóan utolsó gyermeke voltam, kik ennek megfelelően mindent megtettek értem. Kényeztettek, szeretgettek, talán túlságosan is.
Életem első néhány éve olyan volt, mint bármelyik átlagos gyereké. Óvodába, majd iskolába jártam, barátokat szereztem, remekül kijöttem a szüleimmel. Egyszerűen kijelenthetem, boldog és elégedett voltam.
Nem tudnám pontosan megmondani, mikor változott meg minden. Épp csak beléptem a tinédzser korba, mikor kezdtem úgy érezni, az átlagos, unalmas élet, nekem már nem elég. Ez persze normális, hisz melyik tizenéves kölyök ne akarna kilépni kicsit a határok közül, ki ne akarná lerázni magáról a szabályokat, elvárásokat, ki ne szeretne, ha csak rövid időre is, de szabad lenni? Ebben én sem voltam különb, a gond ott kezdődött, hogy kissé túlzásba estem.
Tudtam, mi az, amivel a legtöbb gondot okozhatom a körülöttem élőknek, így nem is voltam rest kihasználni a tudást. Inni, drogozni, bulizni kezdtem, elég látványosan, hangosan ahhoz, hogy mindenkinek tudomására hozzam, nem érdekel a világ, azt teszem, amihez kedvem van.
Kezdetben csak hanyagoltam, majd szinte teljesen elhagytam a tanulást, az iskolából is kimaradtam. Először csak ritkán, majd egyre gyakrabban.
Egyetlen dolog maradt csak, mit hellyel-közzel élvezettel, lelkiismeretesen végeztem, az éneklés. Egészen kicsi voltam még, mikor először dicsérték meg a hangom, ez pedig, mivel mindig is hiú voltam, mindenféle szempontból, azonnal megragadta fantáziám. Kérésemre szüleim drága, híres magántanárt fogadtak hozzám, ki türelmesen, barátságosan tanított meg mindenre.
Fiatal volt és soha nem emelt szót viselkedésem ellen, soha nem ítélt el, vagy próbált meg jobb belátásra bírni. Talán ez volt az oka annak, hogy nem csak eljártam az óráira, de még figyelmet is fordítottam rájuk.
Tanárom volt az, ki egyik óránk végén valami táborról szóló lappal szúrta ki a szemem. Úgy gondolta, jót tenne nekem, ha más zenészek, énekesek közé szabadulnék, ha megtudnám, mások is vannak olyan jók, ha nem jobban, mint én. Azt akarta, hogy rájöjjek, a tehetség nem elég, gyakorlás, kemény munka kell ahhoz, hogy elérjek valamit.
Nem akartam ebbe a táborba menni, akkor se, mikor először hallottam róla, akkor se, mikor megküldtem a jelentkezésem, vagy mikor megkaptam a levelet, hogy elfogadták. Legszívesebben akkor is hátat fordítottam volna az egésznek, mikor telepakolt bőröndömet cipeltem a kocsihoz.
Most mégis itt állok, ideiglenes szobám ajtaja előtt, s bár fogalmam sincs róla, mit keresek itt, mi vár majd rám, benyitok. Mert ha már itt vagyok, gyávaság lenne elmenekülni, s talán még valami jó is kisülhet az egészből.
Vissza az elejére Go down
Marco Lanter

Marco Lanter


»Hozzászólások száma : 139
»Join date : 2013. Nov. 24.
»Kor : 33
»Tartózkodási hely : Summer Camp

Isaac Peterson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Isaac Peterson   Isaac Peterson Icon_minitimeKedd Május 20, 2014 10:01 am

Üdvözöllek a körünkben Isaac! Foglalj avit, ah még nem tetted meg sé nyomás játszani!

Isaac Peterson Elfogadva_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
 

Isaac Peterson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Teanna & Isaac
» Isaac & Rich

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Summer Camp :: Karakterek :: Elkészült karakterek :: Énekesek-