Az oldal dizájnja folyamatos szerkesztés alatt áll!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üzenőfal
Staff
Lionel Jones
pm
multik
Dapne A. Hale
pm
multik
Marco Lanter
pm
multik
Legutóbbi témák
» Végzet Ereklyéi
Cecile Le Cleic Icon_minitimePént. Feb. 13, 2015 6:59 pm by Vendég

» ⊰ Mysterious New Orleans
Cecile Le Cleic Icon_minitimeKedd Nov. 25, 2014 9:15 pm by Vendég

» Isaac & Rich
Cecile Le Cleic Icon_minitimeHétf. Szept. 01, 2014 12:11 am by Isaac Peterson

» Middletown - Napa vasútállomás [April x Odett]
Cecile Le Cleic Icon_minitimeKedd Aug. 26, 2014 12:27 am by April Catliff

» Karakterfagyás
Cecile Le Cleic Icon_minitimeHétf. Aug. 25, 2014 2:34 am by Teanna Light

» Véletlenek nincsenek - Rhys x Odett
Cecile Le Cleic Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 6:06 pm by Odett Hamilton

» Mary Hastor
Cecile Le Cleic Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 2:04 pm by Mary Hastor

» Asztalvadászat - Richard & Teanna
Cecile Le Cleic Icon_minitimePént. Aug. 22, 2014 12:10 am by Richard Cook

» Énekterem - Layla & April
Cecile Le Cleic Icon_minitimeCsüt. Aug. 21, 2014 8:44 pm by April Catliff

Top posting users this month
No user

Megosztás
 

 Cecile Le Cleic

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Cecile Le Cleic Empty
TémanyitásTárgy: Cecile Le Cleic   Cecile Le Cleic Icon_minitimeVas. Márc. 23, 2014 9:57 pm



Cecile Le Cleic








Adatok

♦Teljes név♦
Cecile Le Cleic

♦Becenév♦
Cecile

♦Születési hely, idő♦
1994.09.14.

♦Kor♦
19.

♦Play by♦
AnnaSophia Robb

♦Csoport♦
táncos

Külső és belső

Szőke göndör fürtök keretezik az arcomat, kékeszöldes íriszeimmel, és fehér bőrömmel kiegészülve pedig egész kellemes látványt nyújtok az embereknek. Alkatom átlagos, természetesen vékonynak mondanám magam, persze teszek ezért, bár soha sem voltak problémáim a plusz kilókkal, de, ha lennének is a tánc segítene rajtam. A végtagjaim kecsesek, ahogyan a nyakam íve is, derekam vékony, csípőm erős, és enyhén széles. Visszatérve a hajamra, általában kiengedve, nagyon ritkán copfba fogva, vagy a fejem tetejére felcsavarva követ engem, de soha sem ápolatlanul. Számomra fontos az ápoltság, a tisztaság.. és a szépség is. A természetességemet kihasználva hangsúlyozom azt, minimális sminket pakolva az arcomra, de egészen kiemelve a hosszan elnyúló szempilláimat, kerekded szemeimet, pisze orromat, és telt ajkaimat. Természetesen, mint minden egyes lány, aki ténylegesen lánynak vallja magát, szeretek vásárolni, és a vásároltakat magamra aggatni, legyenek azok blúzok, ingek, pólók, topok, illetve csőszárú nadrágok, cicanadrágok, ilyen-olyan szoknyák, vagy egybe varrott ruhák.
A természetem is ilyen.. színes. Gyermekkorom óta akaratos, makacs kis liba vagyok, aki szereti elérni, és megkapni azt, amiket akar, és, ha kell segítséget sem általlok kérni ezért. Maximalistaként mindig a legeslegtökéletesebbre törekszek, és nem viselem könnyen, ha valaki az utamba áll, és akadályt jelent. Tehát, eléggé harcias amazon vagyok, aki saját magáért, a családjáért, és a barátaiért mindent megtesz, amit csak meglehet. Nem árt, ha kétszer meggondolod, hogy ujjat húzol-e velem.

Előtörténet


Érdekes dolgokat produkál az élet. És az én egész életemet érdekessé teszi. Eddig is az volt, és nem hazudok nagyot, ha azt merem állítani, hogy a továbbiakban sem fog semmi sem a normális kerékvágásban továbbmenni. Tényleg érdekes, még a számomra is, pedig megszokhattam volna már, hogy soha sem fogok átlagos életet élni. Mert miért is tenném, ha az élet ennyire.. szeret engem? Ironikusan, természetesen.
Minden azzal a momentummal kezdődött, amikor kerek 7 éves lettem, de az én életemben semmi sem az általános iskolai dolgok körül forgott, inkább az édesanyám hirtelen, és hihetetlen halála volt az, ami fennakadást okozott az addigi életmenetben. A mai napig nem tudom, hogy miért, és miként történt, az édesapám soha sem beszél sem az édesanyámról, sem a haláláról. Végül is megértem.. de mégsem.
Nos, az édesanyám halálától kezdve megváltozott az egész életem. Mivel az édesapám nap, mint nap reggeltől estig dolgozott, engem, hogy ne legyek egyedül, különféle emberekre bízott. Dadáknak nevezték őket, de ennél a jelzőnél azért sokkalta érdekesebbek voltak, ahogyan napról napra sikerült megismernem őket. Volt köztük egy öreg hölgy, aki folyamatosan a katonaként meghalt fia (hős)tetteiről mesélt nekem, de azért a külsőleg kedves, és szolid embernek kinéző, azonban belsőleg korántsem annak bizonyuló szomszédlány sem volt piskóta, akkor meg pláne nem, amikor az éppen akkori fiúját hozta fel a lakásunkba, és vették birtokba a szüleim hálószobáját, amit az édesapám soha sem használt, miután az édesanyámat elvesztettük.
Ekként folyt tovább az élet, az általános iskola után a középiskolába kerültem, ahol elhatároztam, hogy az addigi balettórák után szeretném hivatásszinten folyatni a táncot. Az édesapám ezt nem tolerálta.. volna, ha elárulom neki, de, amiről nem tudnak az emberek, az nem fáj, éppen ezért nem mondtam még neki semmit sem a táncőrületemről. Majd bőven elég lesz, ha később tudja meg. Addig meg a barátaimmal karöltve elég kifogást tudunk, és fogunk gyártani, hogy miért ne kelljen délutánonként hazamennem az iskolából, hanem próbálni tudjak.
De ne higgyétek, hogy csak ennyi az, amiből az életem áll, mert nem, nem csak ennyi jutott nekem. Ha nem tartózkodom otthon, akkor általában belevetem magam a város nappali, illetve éjszakai életébe a barátaimmal, és bár néha egy-egy parti alkalmával egyedül maradok pár percre, soha sem maradok igazán társaság nélkül, és éppen ezért soha sem unatkozom. Éppen egy partiban történt, hogy a kelleténél jobban sikerült felöntenem a garatra, mondhatni, hogy majdnem megláttam azt a bizonyos sárga földet, a barátaimat elvesztettem a nagy kavalkádban, én pedig valami ismeretlen fiú karjaiba estem.. aztán meg az ágyába. Van ez így, és nem is lenne ezzel semmi probléma, ha.. az a fiú hetekkel később nem költözik be az édesanyjával a lakásunkba, és, ha az édesapám nem mutatja be nekem őket, mint az újdonsült mostohaanyámat, és mostohatestvéremet.
Szóval, egész érdekes helyzetbe kevertem magam, sikeresen. Azért erre már lehet mondani, hogy érdekes, nem de?
Vissza az elejére Go down
Lionel Jones
Admin
Lionel Jones


»Hozzászólások száma : 172
»Join date : 2013. Nov. 11.
»Tartózkodási hely : A tábor

Cecile Le Cleic Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cecile Le Cleic   Cecile Le Cleic Icon_minitimeKedd Ápr. 01, 2014 3:19 pm

Üdv, Cecile!
Huh... hát meg kell mondjam, nem vagy egy mindennapi figura, és a történeted is nagyon elnyerte a tetszésem. Biztos vagyok benne, hogy új színt hozol a hétköznapokba.
Cecile Le Cleic Elfogadva_www.kepfeltoltes.hu_
Foglalj avatart, ha még nem tetted meg, aztán mert mehetsz is játszani!
Vissza az elejére Go down
https://summercamp.hungarianforum.com
 

Cecile Le Cleic

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Cecile de Ville

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Summer Camp :: Off topic :: Archívum-