Az oldal dizájnja folyamatos szerkesztés alatt áll!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üzenőfal
Staff
Lionel Jones
pm
multik
Dapne A. Hale
pm
multik
Marco Lanter
pm
multik
Legutóbbi témák
» Végzet Ereklyéi
Tatia Hopewaley ˇˇ soon Icon_minitimePént. Feb. 13, 2015 6:59 pm by Vendég

» ⊰ Mysterious New Orleans
Tatia Hopewaley ˇˇ soon Icon_minitimeKedd Nov. 25, 2014 9:15 pm by Vendég

» Isaac & Rich
Tatia Hopewaley ˇˇ soon Icon_minitimeHétf. Szept. 01, 2014 12:11 am by Isaac Peterson

» Middletown - Napa vasútállomás [April x Odett]
Tatia Hopewaley ˇˇ soon Icon_minitimeKedd Aug. 26, 2014 12:27 am by April Catliff

» Karakterfagyás
Tatia Hopewaley ˇˇ soon Icon_minitimeHétf. Aug. 25, 2014 2:34 am by Teanna Light

» Véletlenek nincsenek - Rhys x Odett
Tatia Hopewaley ˇˇ soon Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 6:06 pm by Odett Hamilton

» Mary Hastor
Tatia Hopewaley ˇˇ soon Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 2:04 pm by Mary Hastor

» Asztalvadászat - Richard & Teanna
Tatia Hopewaley ˇˇ soon Icon_minitimePént. Aug. 22, 2014 12:10 am by Richard Cook

» Énekterem - Layla & April
Tatia Hopewaley ˇˇ soon Icon_minitimeCsüt. Aug. 21, 2014 8:44 pm by April Catliff

Top posting users this month
No user

Megosztás
 

 Tatia Hopewaley ˇˇ soon

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Tatia Hopewaley

Tatia Hopewaley


»Hozzászólások száma : 2
»Join date : 2013. Dec. 30.

Tatia Hopewaley ˇˇ soon Empty
TémanyitásTárgy: Tatia Hopewaley ˇˇ soon   Tatia Hopewaley ˇˇ soon Icon_minitimeCsüt. Jan. 02, 2014 10:31 pm


Tatia Hopewaley









    KARAKTER TELJES NEVE: Tatia HopewaleyBECENÉV: Tatia, TátiSZÜLETÉSI DÁTUM/HELY: 1996. január 11. Los AngelesKOR: 16CSOPORT: ÉnekesekPLAY BY: Phoebe Thonkin
    KÜLSÖ JELLEMZÉSE
    SZEME: Gyönyörű barna szemeim vannak, amikkel egy pillanat alatt elbűvölőm az illetőt. ÉRDEKESSÉG: Egy csillag tetoválás található a bal csuklómon. ALKATA: Karcsú alkatom van, köszönhető, főleg a miatt, hogy kis korom óta úszok. RUHÁZAT: Szeretek divatosan öltözködni, de nem mindig követem az aktuális divat cikkeket. Sokat adok a külsőmre, ezért csak csinos, és vagány ruháim vannak. Szeretem a laza, vagány darabokat is. A cipők terén nem vagyok nagyon válogatós, magassarkú, torna cipő, bármi jöhet.
    BELSÖ JELLEMZÉSE
    JELLEM: Barátságos ember vagyok, szeretek új embereket megismerni, és új dolgokat ki próbálni. A gondolkodási módom optimista, mindenben csak a jót látom, és a legrosszabbnak tűnő esetekből is a legjobbat tudom kihozni. Talán ez a legjobb tulajdonságom.Persze vannak rossz napjaim amikor bunkó, és goromba vagyok. Ez nem mindig szándékos, néha nem is tudom, hogy rossz az amit csinálok, egyszerűen csak jön. És mikor már magamra haragítottam jó pár embert akkor kapok észre, eddig szerencsére mindig időben. Egyszóval a barátaimmal, a rokonaimmal, ismerőseimmel nagyon kedves vagyok, még az idegenekkel is. Imádok másokon segíteni, jó az mikor más arcára mosolyt tudok csalni. HOBBI: Imádok énekelni, illetve dalokat írni. A szüleim szerint van érzékem hozzá, és támogatnak abba, hogy csináljam azt amit szeretek. Úgy hogy énekelek, és dalokat írok. Természetesen amikor időm engedi - amikor nem dolgozok egy új dalon, és nincs aktuális tanulni valóm - szakítok időt a barátaimra is. Imádok moziba járni, és vásárolgatni. CÉLOK: Kis korom óta az a célom, hogy egyszer híres énekesnő lehessek. Persze ehhez még sokat kell gyakorolnom.
    ÉLETEM TÖRTÉNETE
    A gyerekkorom és a szüleim... Nem voltunk azok a tipikus gazdag családok közé tartozó emberek, viszont még is boldogan éltünk. A szüleim több állásból éltek, és dolgoztak azon, hogy nekem nagyszerű gyermekkorom legyen, és mindenem meglegyen ami ahhoz szükséges, hogy boldogan és mosolyogva gondoljak vissza. Ez meg is történt, a mai napig mikor vissza gondolok azokra a percekre mikor a szüleim farmján rohangáltam, mikor a kedvenc lovammal mentem el lovagolni; elmosolyodok, sőt néha könnyezek is mert hiányoznak azok a percek. Én szép lassacskán el kezdtem cseperedni, és el kezdtem vonzódni a zene, és a művészet felé. Művészeti suliba is jártam, és a gimim is művészeti tagozatú. Szenvedélyesen írok, és énekelek zenéket. Az éneklést azzal kezdtem, hogy dalokat dolgoztam fel, kicsit átírtam őket, kicsit gyorsítottam, néhol lassítottam a tempón, és felénekeltem őket egy CD-re. Mikor készen voltam a demóimmal akkor a szüleimnek megmutattam őket, hogy mondjanak véleményt. Mindig tetszett nekik, és örültek annak, hogy bízok bennük annyira, hogy megmutassam nekik a dalaimat. És őszintén szólva örülök, hogy megmutattam nekik, mert kaptam visszajelzéseket. Mindig magamnak énekeltem, aztán jött az a vágyam, hogy híres énekes szeretnék lenni. Ebbe az ötletbe kapaszkodva el kezdtem saját szerzeményeket énekelni, és megmutatni a tanáraimnak, hogy mondjanak véleményt. Nagyon sok pozitív vissza jelzést kaptam, aminek csak örülni tudtam. Az egyik tanárom tanácsolta azt is, hogy jöjjek ebbe a táborba mert itt a helyem, rengeteg tehetséges fiatal van itt, és akár új barátokat is szerezhetek. - ezzel biztosan nem lesz bajom - A tábor sok pénzbe került, és tudtam, hogy nincsen annyi pénzem ezért kértem a szüleimtől egy kicsit, hogy egészítsék ki a maradékkal és meglepetésemre megtették. Kicsit lelkiismeret furdalásom volt, hogy pénzt kértem tőlük, de azt mondták, hogy nekik az a legfontosabb, hogy kövessem az álmaimat.
    Már az első nap sok barátot szereztem, mindenki fel kapta a fejét az "új lány" érkezésére. - aki én voltam - Sajnos gyorsan telnek itt a napok, pedig imádok itt lenni, eddig ez életem legjobb nyara. Mióta itt vagyok rengeteget fejlődött az ének tudásom, és a dalok terén is sokat fejlődtem, sokkal jobb, érzékibb dalokat tudok írni, ami csak még jobban segít nekem abba, hogy valóra tudjam váltani az álmomat.Egyszóval ebbe a táborba olyan célokkal jöttem, hogy elérjem azokat az elképzeléseket amiket ki tűztem magam elé. És ha így haladok, akkor ki tudja?! Lehet sikerülni is fog. De ha nem fog, én akkor sem leszek csalódott mert életem legjobb nyarát fogom itt eltölteni!





A hozzászólást Tatia Hopewaley összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jan. 25, 2014 4:10 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Marco Lanter

Marco Lanter


»Hozzászólások száma : 139
»Join date : 2013. Nov. 24.
»Kor : 33
»Tartózkodási hely : Summer Camp

Tatia Hopewaley ˇˇ soon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatia Hopewaley ˇˇ soon   Tatia Hopewaley ˇˇ soon Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 12:16 pm

Az ET javításra vár, megy egy PM erről!
Vissza az elejére Go down
Marco Lanter

Marco Lanter


»Hozzászólások száma : 139
»Join date : 2013. Nov. 24.
»Kor : 33
»Tartózkodási hely : Summer Camp

Tatia Hopewaley ˇˇ soon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatia Hopewaley ˇˇ soon   Tatia Hopewaley ˇˇ soon Icon_minitimeVas. Jan. 26, 2014 7:23 pm

Köszönöm a javítást! Ha még nem tetted meg, foglalj avit!

Tatia Hopewaley ˇˇ soon Elfogadva_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tatia Hopewaley ˇˇ soon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatia Hopewaley ˇˇ soon   Tatia Hopewaley ˇˇ soon Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Tatia Hopewaley ˇˇ soon

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Summer Camp :: Karakterek :: Elkészült karakterek :: Énekesek-