Az oldal dizájnja folyamatos szerkesztés alatt áll!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üzenőfal
Staff
Lionel Jones
pm
multik
Dapne A. Hale
pm
multik
Marco Lanter
pm
multik
Legutóbbi témák
» Végzet Ereklyéi
Soraya Dragonov Icon_minitimePént. Feb. 13, 2015 6:59 pm by Vendég

» ⊰ Mysterious New Orleans
Soraya Dragonov Icon_minitimeKedd Nov. 25, 2014 9:15 pm by Vendég

» Isaac & Rich
Soraya Dragonov Icon_minitimeHétf. Szept. 01, 2014 12:11 am by Isaac Peterson

» Middletown - Napa vasútállomás [April x Odett]
Soraya Dragonov Icon_minitimeKedd Aug. 26, 2014 12:27 am by April Catliff

» Karakterfagyás
Soraya Dragonov Icon_minitimeHétf. Aug. 25, 2014 2:34 am by Teanna Light

» Véletlenek nincsenek - Rhys x Odett
Soraya Dragonov Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 6:06 pm by Odett Hamilton

» Mary Hastor
Soraya Dragonov Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 2:04 pm by Mary Hastor

» Asztalvadászat - Richard & Teanna
Soraya Dragonov Icon_minitimePént. Aug. 22, 2014 12:10 am by Richard Cook

» Énekterem - Layla & April
Soraya Dragonov Icon_minitimeCsüt. Aug. 21, 2014 8:44 pm by April Catliff

Top posting users this month
No user

Megosztás
 

 Soraya Dragonov

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Soraya Dragonov

Soraya Dragonov


»Hozzászólások száma : 3
»Join date : 2013. Dec. 24.
»Kor : 29
»Tartózkodási hely : Valahol és sehol

Soraya Dragonov Empty
TémanyitásTárgy: Soraya Dragonov   Soraya Dragonov Icon_minitimeKedd Dec. 24, 2013 11:08 am


SORAYA DRAGONOV









    KARAKTER TELJES NEVE: Soraya Dragonov
    BECENÉV: Sora, Aya
    SZÜLETÉSI DÁTUM/HELY: 1995. 03. 08. Philadephia
    KOR: 18
    CSOPORT: Művészek
    PLAY BY: Isabel Lucas


    KÜLSÖ JELLEMZÉSE



    SZEME: Kékeszöld szemek, hangulatfüggő pillantás
    ÉRDEKESSÉG: Teljesen természetes
    ALKATA: Vékony, magas, ott telt ahol kell
    RUHÁZAT: Mindent felvesz, a kényelmestől a szűkig, színből a rózsaszínt és a lilát veti meg. A különleges alkalmakra kicsípi magát, de csak annyira, hogy természetes szépségét ne fedje el. Ugyanakkor mikor szülei rákényszerítik, akkor bizony kénytelen úgy öltözni ahogy diktálják.


    BELSÖ JELLEMZÉSE


    JELLEM: Ha Soraya-val valaki először találkozik, akkor megtapasztalhatja hűvös jellemét, nem szeret azonnal barátságokba bonyolódni. Először kiismeri az adott személyt, és levonja a következtetést. Ha rájön, hogy nem bízhat meg a személyben, akkor többet látni sem szeretné. Viszont fordított esetben, ha úgy hozná a sors akkor bizalmas barátságokat lehet kötni vele, és minden buliban benne van. Ha megbízik valakiben, de elárulják, akkor isten nyugosztalja a szegény lelket, ha Soraya elé kerül. A lánnyal mindent meg lehet beszélni, és jó titok tartó, szóval bizalommal ki lehet mondani róla, hogy meg lehet bízni benne. Minden helyzetben állja a sarat, és ha úgy adódik, ki tudja magyarázni magát bármilyen helyzetből, úgy, hogy a valós dolgokat szépen elködösíti. Viszont mivel bátyával igen szoros a kapcsolatuk, és mindent megbeszél vele, így könnyebben át tudja vészelni a nehéz időszakokat. Ha valaki megismeri Soraya-t, rájön, hogy nem egy átlag emberrel beszélget. A lány komolyabb, mint a korabeli diákok és sokkal okosabbnak is tűnik. Mindig megfontoltan beszél és cselekszik, de ez mellett nyílt az emberekkel. Nem visszahúzódó, szívesen ismerkedik, de a barátság nála már egy olyan lépcsőfok, ahová nehéz feljutni, de aki oda kerül, az számíthat rá a jövőben, mert kiérdemli a segítségét. Sokszor nagyon makacs és határozott, ezen kívül amit kitűz maga elé célnak, azt meg is valósítja. Mindig megmondja a véleményét és hogy ha a helyzet úgy kívánja, akkor akár erőszakot is alkalmaz annak érdekében, hogy bizonyítsa igazát.
    HOBBI: Olvas, zenét hallgat, a haverokkal lóg
    CÉLOK: Szeretne egy hotelt építtetni ahol a sportolók mindent megtehetnek.


    ÉLETEM TÖRTÉNETE


    Minden történet ott kezdődik, mint az enyém. A szülők összeismerkednek, jobb esetben házasodnak, aztán jössz te, aki felborítod a minden napjaikat. Igen ám, de nálam az a probléma, hogy engem akartak, hogy jöjjek, így jöttem is. Lassan 19 éve élek az idegeiken, így elég nehéz azt mondani, hogy olyan jó ötlet volt, hogy legyen egy kis családtag és hárman legyenek kettő helyett. Hiába mondtam én, hogy nem lesz ez jó hosszútávon. De ők hű de jó szülők, nem adtak árvaházba, pedig azt kellett volna, most nem lenne bajuk. Lényeg a lényeg, hogy maradtam, így aztán kicsinek ki voltam téve az összes szeszélyüknek. Nagy tömegbe vittek, különböző állófogadásokon vettek rész, amire már egész kicsiként járnom kellett, komolyan, miután lábra álltam már mehettem is velük a nagy fekete barbie limóban. Nem élveztem, már kicsinek sem. Belepréseltek azokba a szűk habos babos ruhákba és megfojtottak a szeretettel... Főleg amit szerintük a többi emberből kiváltottam, mert hogy milyen édes kislány... Aztán mikor nagyobb lettem, olyan tíz éves és bokán rúgtam Harry bácsit akkor meg haragudtak, hogy milyen neveletlen is vagyok. De azért tovább járattak a különböző f@szságokra. Végül tizennégy évesen sikerült velük megértetnem, hogy nem akarok ezt én tovább. Persze köszönöm a csodaszép estélyiket, -akkor már választhattam-, de én nem akartam vásári majom lenni. Az iskola számomra fontos lett. Az mellett, hogy gyönyörűen rajzoltam és festettem, sportolni és lovagolni is imádok. Természetes volt, hogy olyan iskolába menjek, ahol azért a művészetet jobban lehet tanulni, de azért kicsit a hobbimnak is hódolhassak. Hát a művtöri órákból többet hagytam ki, mint például a lovaglásból, vagy épp az aerobic órákból. A mozgás jobban lekötött, mint a csendéletek. Ennek fejében majdnem iskolát kellett váltanom, ahol csak a rajz és a festészet, így választanom kellett. Aztán rátaláltam erre a táborra. A Summer Campra, amibe anyáék bele egyeztek, nagyon nehezen... De nyertem, szóval örülök a fejemnek, hogy idén is nyitva lesz én pedig új arcokkal ismerkedhetek meg. Néha sok a toronyba zárt hercegnő szerep. Akkor harcra fel, meg kell oldani, hogy a művészek csoport beteljen véletlenül és a sportolók közé keveredhessek... Vagy valami ilyesmi a tervem.


Vissza az elejére Go down
Marco Lanter

Marco Lanter


»Hozzászólások száma : 139
»Join date : 2013. Nov. 24.
»Kor : 33
»Tartózkodási hely : Summer Camp

Soraya Dragonov Empty
TémanyitásTárgy: Re: Soraya Dragonov   Soraya Dragonov Icon_minitimeKedd Dec. 24, 2013 12:08 pm

Üdv nálunk! Remélem be tudod teljesíteni az álmaid! Foglalj avit, ha még nem tetted meg!

Soraya Dragonov Elfogadva_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
 

Soraya Dragonov

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Alexey K. Barronett & Soraya Dragonov -A tábortűz körül-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Summer Camp :: Karakterek :: Elkészült karakterek :: Művészek-