Az oldal dizájnja folyamatos szerkesztés alatt áll!

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üzenőfal
Staff
Lionel Jones
pm
multik
Dapne A. Hale
pm
multik
Marco Lanter
pm
multik
Latest topics
» Végzet Ereklyéi
Pént. Feb. 13, 2015 6:59 pm by Vendég

» ⊰ Mysterious New Orleans
Kedd Nov. 25, 2014 9:15 pm by Vendég

» Isaac & Rich
Hétf. Szept. 01, 2014 12:11 am by Isaac Peterson

» Middletown - Napa vasútállomás [April x Odett]
Kedd Aug. 26, 2014 12:27 am by April Catliff

» Karakterfagyás
Hétf. Aug. 25, 2014 2:34 am by Teanna Light

» Véletlenek nincsenek - Rhys x Odett
Vas. Aug. 24, 2014 6:06 pm by Odett Hamilton

» Mary Hastor
Vas. Aug. 24, 2014 2:04 pm by Mary Hastor

» Asztalvadászat - Richard & Teanna
Pént. Aug. 22, 2014 12:10 am by Richard Cook

» Énekterem - Layla & April
Csüt. Aug. 21, 2014 8:44 pm by April Catliff

Top posting users this month

Share | 

Krishana és Quarion

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Krishana Gwenhwyfach Mish

»Hozzászólások száma : 45
»Join date : 2013. Nov. 28.
»Kor : 21
»Tartózkodási hely : Marcus azt mondja mellette...

TémanyitásTárgy: Re: Krishana és Quarion   Szer. Dec. 11, 2013 11:57 am

*Nem gondoltam volna, hogy Quarion így reagálna egy képre, igyekeztem nem felvenni, de még a lámpa halvány fényében is látszott, hogy elpirulok.*
-Igazán nincs sok tapasztalatom... És komolyan csak ritkán csinálom, neked viszont karakteres arcod van, könnyű volt papírra vetni.*szabadkozok, és inkább elpillantok a tó felé.*
-Tudod... te vagy az első ember aki eddig látott rajzolni. Ezeket mindig úgy kezelem, hogy otthon se tudjanak róla. Rajzolok majd összetépem és felgyújtom. Még a végén anyámék teljesen eltiltanának a dobtól.*rázom meg a fejem szomorúan, majd a piás témára felvidulok és harci díszbe vágom magam. Végül is nem kötelező a városba menni, arról csak Marcus jut eszembe, itt most nyugi van, őfelsége meg gondolom valamelyik ágyikóban ami nem a sajátja.*
-Akkor menjünk le a konyhába és nézzünk valamit. Bár ha nem gond... Inkább hozok neked. Szeretem a minőséget. Biztosan sört szeretnél? A szobai hűtőmben minden van. Tudod... anyuciék kicsi lánya.*húzom el a végén a számat, majd várom a válaszát.*
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Krishana és Quarion   Szer. Dec. 11, 2013 12:24 pm

- Ó, akkor én vagyok neked az első...? - Vigyorog, aztán visszaadja a rajzot.
- De ha egyszer van hozzá tehetséged, akkor miért nem? A szülőknek nem kell tudniuk mindenről, és ha ennyire elnyomnak, nincs szükséged rájuk. Ha valami ilyet - mutat a rajzra, - adsz a világnak, akkor azt meg kell mutatnod. Ha én azt csináltam volna, amit a családom elvárt, egy megrökönyödött, keserű ember lennék. Én is elmenekültem a családomtól, és így sokkal jobb. Most az vagyok, aki mindig is akartam lenni. Meg különben is, nagy lány vagy már. Ha meg kell valaki, akármiért, itt vagyok én.
A felajánlás tetszik is neki, az ilyen családi dolgok mindig felhúzzák egy kicsit.
- Ha van, akkor rumot kérek. Ha nincs, akkor whiskey. Meg valami hozzá illő poharat, ha nem probléma - tudja, hogy kicsit burzsujnak hat ez a kérés, de szereti megadni a módját a dolgoknak.
Amikor a lány elmegy a cuccért, rágyújt, és telefonját elővéve egy kis zenei aláfestést is hozzácsatol a füsthöz. Nem szórakozik most a fülessel, egyedül van.

TémanyitásTárgy: Re: Krishana és Quarion   Szer. Dec. 11, 2013 12:42 pm

-Igen, te vagy.*biztosítom benne, de nem veszem vissza a lapot.*
-Neked csináltam. Ha vissza adod az lesz a sorsa, mint a többinek. Széttépem és elégetem. Amúgy meg 16 éves fejjel még nem vagyok elég nagy, hogy dacolhassak. Elég bú, hogy dobol a kislányuk.*vonok vállat, majd felsóhajtok, utálok erről beszélni, így amint lehetőségem van rá felhúzom a nyúlcipőt és uzsgyi van.*
-Meglátom mit tehetek az ügy érdekében. A rumban nem vagyok biztos, de whiskey az akad.*mosolygok rá, és cipő nélkül indulok a lányok szobái felé, hogy aztán Gina-t felébresztve megkeressem az italt a hűtőben. Naná, hogy nincs rum, sajnálom, nem is igazán iszok, viszont whiskey-ből vagy három fajta. Kikapom a legdrágábbat, az asztalról elveszek két kristálypoharat természetesen italhoz illőt, mert megtehetem, aztán a zsebembe csúsztatok egy szivart is. Ilyen esetre ha tetszik ha nem, van. Visszaindulok jól becsapva az ajtót, Gina valamit kiabál, de nem foglalkozom vele. Nem sietek, gondolom addig a fiú elfoglalja magát, vagy valami, de már hallom is a zenét amire kénytelen vagyok elmosolyodni és már dúdolva érek vissza mellé.*
-Bocsi, nem vagyok rumos, most csak ez van.*mutatom fel a másik fajta alkoholt, aztán leülök a fűbe, de kezem már a zsebemben.*
-Ezt is neked hoztam.*mutatom a szivart és át is nyújtom ha elfogadja.*
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Krishana és Quarion   Szer. Dec. 11, 2013 12:53 pm

A lány bőven idősebbnek tűnik 16-nál, de a dolog nem is korban dől el, hanem agyban. Mindenesetre a rajzot sietősen elveszi tőle, mert számára nagy bűn lenne, ha egy ilyen mű kárba menne.
Telnek a percek, míg érkezik az ital. Quarion kikapcsolja a telefont, amikor Krisa visszaér, majd kedves mosollyal az arcán leül mellé.
- Köszönöm szépen - mondja egyszerre az italra és a szivarra, amit gyorsan meg is szagol, majd elégedetten letesz maga mellé.
Tölt mindkettejüknek italt, aztán koccintásra nyújtja.
- Akkor egészségedre. Igyunk arra, hogy most itt ülünk, és jól érezzük magunkat.
Egy kis korty után a lányra néz.
- Örülök, hogy találkoztunk. Kedves lány vagy, közvetlen, és elragadó. Tiszteletreméltó erények. Ezt sose feledd - löki meg enyhén vállal Krisa vállát. - És bárhogy is alakul a jövő, engem mindig megtalálsz. Ezzel a mai estével egy életre megvettél - mosolyog, majd a vizet kezdi nézegetni. Átadja magát a hangoknak, az enyhe szélnek és a halk vízcsobogásnál. Felesleges remény, de bár ne érne véget ez az este.

TémanyitásTárgy: Re: Krishana és Quarion   Szer. Dec. 11, 2013 1:24 pm

*Nagyon remélem, nem lesz nagyon mérges a fiú, hogy rum az nincs, de helyette hoztam whiskey-t. Ennyi. Mikor Quarion megköszöni a hozott dolgokat csak elmosolyodok. Igazából nekem csak egy csettintés és bármit meg kapok. Viszont nem vagyok olyan sznob, mint a szüleim. Sajnos ez átok a családnak, de én imádok mindenkit megbotránkoztatni. A fiú tölt mindkettőnknek, majd mikor koccintásra emeli a poharát én is így teszek. A kristály gyönyörű hangot ad, szeretem hallani.*
-Egészségedre. Illetve igyunk arra is, hogy a mi barátságunk ma megköttetett.*kacsintok a fiúra és iszok egy kortyot is, aztán szemöldök ráncolva hallgatom a további szavait. El sem hiszem, hogy ezeket mondja.*
-Te mit szívtál míg elvoltam?*kérdezek rá óvatosan, de vigyorogva, jó ezeket hallani, hiszen év közben nem vagyok társaságban, erre nem tudtam rávenni a szüleimet.*
-Tudod, megérzem, hogy ki érdemli meg ezeket. És nem megvenni akartalak. De jól esik, hogy ezt mondod.*hajtom fejem egy pillanatra a fiú vállára, aztán újra beleiszok a poharamba, de most nem állok meg míg el nem fogy.*
-Itt maradunk napkeltéig? Tavaly már láttam egyszer, pont ugyan innen. Gyönyörű.*leteszem a poharat a földre, majd elnyúlok a füvön.*
-Esetleg ha adsz még egy lapot akkor firkálok még valamit.*persze egy ártatlan este semmi probléma, egy srác aki minden örültségben benne lehet... Az idei nyár jobbnak ígérkezik.*
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Krishana és Quarion   Szer. Dec. 11, 2013 1:35 pm

Jól érzi magát. És ennyi elég. Odaadja Krisának a nála lévő cuccokat, mert neki most amúgy sincs kedve, a lánynak meg legalább a közelében lesz a cucca.
- Persze, maradhatunk. Vannak napjaim amúgy is, amikor éjszaka nem alszok egyáltalán. Nem szeretek aludni. Jól esik természetesen, de nekem elpazarolt idő.
Partnere nekiáll rajzolni, ő meg csak nézi tovább a vizet. Már amit lát belőle. A túlpart is szépen ki van világítva, és szélcsend kezd beállni.

TémanyitásTárgy: Re: Krishana és Quarion   Szer. Dec. 11, 2013 3:36 pm

*Majdnem felsikkantok ahogy kapok még rajz eszközöket, ám mielőtt munkának látnék átlapozom amiket eddig a fiú csinált. Aztán töltök még egy pohár "üdítőt", hátamat a padnak döntöm és egy pillanatra lehunyom a szemem, aztán nekifogok a munkának.*
-Ezt el fogjuk égetni, rendben?*már most közlöm mit fogok csinálni miután megmutattam a kész terméket. Kezem bátran mozog a lapon, egyszer, egyszer pillantok csak fel, hogy szemügyre vegyem a fekete tájat. Aztán megint a lapra figyelek, végül pedig el is készül a kis művem. Oké lehetett volna jobb, de most ennyi sikerült. Beleiszok a whiskey-be, majd odatolom Quarion elé a lapot.*
-Véleményt művész úr, aztán egy öngyújtót.*adom rendeletbe vigyorogva mielőtt visszatenném a helyére a rajz eszközt.*
-Oké és most kérem őket.*ezt nem fogja megtartani, ez légnemű lesz, méghozzá nagyon gyorsan, csak kapjam meg amit szeretnék.*
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Krishana és Quarion   Szer. Dec. 11, 2013 3:44 pm

Várakozás közben kortyolgat, de jóval lassabban. Aztán rosszallóan néz a lányra az újabb piromániás elszólás kapcsán, de csak vállat von. Amíg készül a rajz, előveszi az öngyújtót, és meg-meggyújtja.
Aztán megnézheti a képet, kezébe veszi, és jól átnézi a fény felé fordítva.
- Ügyesen árnyékolsz, tényleg kezdhetnél valamit ezekkel - teszi le maga mellé a rajzot a másik oldalra, közben legurítja a maradék whiskeyt, nehogy kiboruljon majd.
- Nem kapod meg.
Nem fél tőle, hogy esetleg a saját rajzainak épségével fog fenyegetőzni Krisa, minden, ami a lapokon van, az agyába is be van égetve, nem lenne nagy kár.
Ha a lány kapálózni kezd a kép után, nem fogja hagyni, hogy elvegye, minden erejével meg fogja védeni az értéket. Ha Quarionon múlik, megtanítja a lányt az önbizalomra.

TémanyitásTárgy: Re: Krishana és Quarion   Szer. Dec. 11, 2013 3:56 pm

*Csendben hallgatom a fiú véleményét, majd igen is visszakövetelem a lapot, ám mikor kimondja, hogy nem, pupilláim hatalmasak lesznek. Mi az, hogy nem?*
-Nem ez volt megbeszélve. Kérem azt a lapot Quarion! Most. Légyszíves. Nem akarom, hogy nyoma maradjon a hobbimnak.*nyújtom a kezem, hátha valamit elérhetek vele. Ha nem akkor sajnos be kell vetnem a mászó technikámat, és igen is vissza kell tulajdonítani azt a lapot. Nem maradhat meg.*
-Komolyan mondom! Kérem a rajzot. Nem maradhat meg. Az az egy amit kaptál bőven elég. El akarom égetni!*villannak meg szemeim, majd átnyúlok előtte remélve, hogy lapot érek.*
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Krishana és Quarion   Szer. Dec. 11, 2013 4:07 pm

- Nem beszéltünk meg semmit. Nem hagyom, hogy elégesd.
Megfogja a csuklóit, de már vigyorog, eddig bírta tartani a fapofát. Nem szorítja a lány kezét, csak enyhén, de határozottan tartja. A lány odébb akarja tolni, de Quarion minden egyes mozdulatkor egy másik irányba vezeti a kezét a csuklók segítségével. Vicces játék, régen is mindig ezt csinálta másokkal, mert nem fáj az illetőnek, de ő jót röhög, míg a csapdába került személy elfárad.
- Figyelj. Azért jöttél ide, hogy kivirágozz. Hogy főnix legyél. Egy szabad sólyom. - Krisa szemébe néz, kissé előre hajtott fejjel, elbűvölő szemekkel (régi taktikája). - Itt önmagad lehetsz, ha máshol nem is. Itt vagy velem. Én elfogadlak olyannak, amilyen vagy, pont azért, amilyennek mutatod magad. Függetlennek, erősnek és igazinak. Ha nem éreznéd úgy, hogy ettől te is jobban vagy, nem adtál volna nekem rajzot. És nem is lennénk itt. Miért zavar, hogy kezded megismerni a világ azon részét, ahol én is vagyok?
Ez, amit csináltál
- gondol a rajzra, - egy érték. Te csináltad, a két kezeddel. Kiadtad magadból, amit gondoltál. Amire képes vagy. Az ilyenek belülről fakadó értékek, mindegyikben ott vagy te is. Értékek. Veled együtt. Te is értékes vagy.
Egy mosollyal zárja, majd még mindig tartja a lány kezét, de egyre lazábban. Remélhetőleg hatott rá. Ha nem, akkor ő maga fogja meggyújtani a papírt.

TémanyitásTárgy: Re: Krishana és Quarion   Szer. Dec. 11, 2013 4:24 pm

-De! Én közzé tettem, te nem szóltál, szóval elfogadtad! Kérem a rajzot!*nem tartom az enyémnek a rajzot, így is beszélek róla. Nem hiszem el, hogy ilyen Quarion. Kezei a csuklómra záródnak én pedig nagyon mérgesen nézek ahogy elvigyorodik. Csak felpaprikázódom rajta, míg ő jól mulat. Bárhogy próbálom elérni a lapot nem sikerül. Meg akadályoz benne és úgy érzem magam, mint egy marionett bábu. Mikor beszélni kezd hozzám kicsit nyugodtabban ülök, de attól ő még láthatja az elszántságot a szememben. Annak a rajznak meg kell semmisülnie. Megvárom a hatalmas monológ végét, majd megint a lap felé lendülök, így félig a fiú combjára fekszem.*
-Tudod, ha anyámék megtudnák, hogy így rajzolok, elküldenének ilyen iskolába, a dobomat meg lazába elfelejthetném... Azt akarták, hogy hegedűn tanuljak játszani, az mellé választottam a dobot, de megérte az ajtó csapkodást. Aztán a törött hegedűt. Ez... ha nekem nap hosszakat kellene ülni egy helyben és rajzolni, tutira felvágnám az ereimet.*magyarázom, hátha megért. Értékelem én, hogy próbál meggyőzni, de egyszerűen, nem tudja, hogy ezzel mekkora szakadékba lökné az életem.*
-Jó, tartsd meg, csak ne mond azt, hogy én csináltam.*rázom meg végül a fejem, aztán kicsit helyezkedek, remélve, hogy elengedi a csuklómat, már nem teszek kísérletet a lap megszerzésére, inkább féloldalasan fekszek, fejem a fiú combjára kerül és a sötét víztükröt nézem.*
-Ez volt az utolsó, hogy én engedtem valamiben. Az első és az utolsó! Ezt nagyon jegyezd meg.*fordulok úgy, hogy lássam az arcát, illetve a fiú felfogja, hogy nagyon is komolyan beszélek.*
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Krishana és Quarion   Szer. Dec. 11, 2013 4:32 pm

Mire a lány kimondja az utolsó szavakat, az ő szemeiben is elszántság lesz. Az elszántság mellett harag és unalom keveréke. Kapkodósan előhúz egy cigit, de mintha kicsit remegne a keze. Rágyújt, egy nagy adag füst nagy sóhajnak tűnő kifújásban ér véget.
Következő cselekedete, hogy gondosan összerakja a két rajzot: a rózsát, és amit kapott. Összegyűri mindkettőt egy galacsinná, és meggyújtja őket. A kezében tartva megvárja, míg rendesen lángolni kezd, persze nem a lány feje fölött csinálja, majd egy célzott lendítéssel a tó partjának homokjára dobja. Hátul bal kezén támaszkodva, enyhén hátradőlve szívja a cigit, miközben azt nézi, ahogy a lángok az ég felé mardosnak. Szó nélkül.

TémanyitásTárgy: Re: Krishana és Quarion   Szer. Dec. 11, 2013 4:42 pm

-Na ennek aztán igazán volt értelme. Ennyit papolni, hogy aztán felgyújtsd... Inkább mondtad volna azt, hogy nem akarod, hogy megégessem a kezem.*ezzel felülök, majd az üveg után nyúlok.*
-Kérsz?*mutatom fel az üveget, majd magamnak töltök és ha ő addig méltóztat válaszolni, akkor aszerint cselekszem. Majd a Gina-tól eltulajdonított black-et veszem elő az oldal zsebből és rágyújtok.*
-Most hogy mindenki megsértődött mehetünk is aludni?*kérdezek rá kicsit unott hangon és felhajtom a poharam tartalmát. Még egy pillanatig nézem Quariont és felállok, nem mozdulok, egyszerűen nem tudok, csak nézem őt. Tehetetlen vagyok.*
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Krishana és Quarion   Szer. Dec. 11, 2013 4:48 pm

- Ma mindenki telefonon lóg - mondja, de nem néz a lányra, csak a papírok hamvait. - A koncerteken is a videófelvétel mögül nézik a koncertet, és segítségnyújtás helyett is felveszik inkább a dolgokat. Én az agyamat és a memóriámat használom ezekhez. Hogy ezt miért mondom? Mert én emlékezni fogok arra, amit láttam azokon a papírokon, de soha a büdös életben nem fogod tudni megismételni azokat, és másoknak is megmutatni. Még mindig nem érted, ugye?
Felsóhajt, majd egy újabb nagy slukk után, és miután Krisa töltött neki is, a lányra néz összeráncolt szemöldökkel, értetlenkedve.
- Nem vagyok óvodás, hogy megsértődjek. Meg különben is, mondtam, hogy maradhatunk. Felőlem mehetsz, ha akarsz, de én megnézem a napfelkeltét.
Majd újra a vízre veti a tekintetét.

TémanyitásTárgy: Re: Krishana és Quarion   Szer. Dec. 11, 2013 5:09 pm

-De értem, csak te nem értesz meg.*rázom meg a fejem és átlépek rajta, majd a füstölgő galacsinokhoz lépek, amik még itt ott parázslanak. Leguggolok, majd szabad kezemmel egy adag homokot szórok a lapokra, Quarion többes számban beszélt, így világos, hogy azt a fél arcképet is a rózsával égette. Meglátjuk ki nevet a végén. Teljesen befedem a fekete papír maradványokat, majd a fenekemre ülök.*
-Honnan veszed, hogy nem tudlak ugyan úgy lerajzolni?*kérdezek rá halkan, de mivel a fiú nem ül messze, így biztosra veszem, hogy hallja.*
-A rózsát tuti, hogy nem, de a másikban nem mernék fogadni. Segíteni akarsz, de leírsz... Melyik részed az erősebb? Vezetted a kezem míg a lapért harcoltunk, de máshogy is menne ha azt kérném? Nem csak szórakozásból...*nézek vissza rá, és távolinak tűnő arcát nézem. Lehetetlen elképzelni, hogy ne tudjam újra lerajzolni. Az egész srác egy kihívás.*
-Felőled mehetek, tehát elküldesz. Miért nem beszélsz nyíltan? Azt hittem ennyi azért jár. Oké zavaró tényező vagyok. A poharat tartsd meg emlékbe, a pia ajándék.*kacsintok rá és elpöccintem a cigit, hogy aztán felállhassak és magára hagyjam. Amikor mellé érek egy szál cigit még lerakok a ceruzái mellé.*
-Ezzel jöttem.*sóhajtok fel, majd elindulok vissza, párszor visszanézve a fiúra.*

A hozzászólást Krishana Gwenhwyfach Mish összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Dec. 11, 2013 5:10 pm-kor.
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Krishana és Quarion   Szer. Dec. 11, 2013 5:27 pm

Értetlenkedve nézi az eseményeket, hallgatja a mondatainak kifordított változatát, és azt a tipikus jelenséget, hogy megint nem érződött az, amire valójában akart célozni. Pedig elég egyértelmű volt. Mikor a lány leteszi mellé a cigit, és elindul, ő is felpattan, tesz utána pár lépést, majd megáll, és széttárt karokkal kezd beszélni.
- Beszéljek nyíltan? Rendben. Nem értetted azt, amit mondtam, csak kiforgatod a szavaimat. Amit egyszer csinálsz, az egyedi, hiába csinálnád meg még egyszer, nem lenne ugyanaz. Nem kételkedem benne, hogy nem tudnád megtenni, hiszen képes vagy rá. De ezt azért csináltad, mert érezted, hogy nekem megmutathatod, és szabadnak érezted magad, ahogy értem sok év után.
Erre el akarod tüntetni az életednek azt az apró pillanatát, azt az apró lenyomatát, amivel az én kedvemen is javítottál, amit elismertem.
Igen, vezettem a kezedet. És ez sem szórakozás volt. Ha visszagondolsz, ha nem kötöm le a kezedet, nem fogod végighallgatni, amit mondok. Így megtetted. De nem hallgattál meg igazán
- lép eggyel közelebb. - Felhúztad magad azért, mert megpróbáltam megvédeni azt, amit szeretsz, csak nem mersz te kiállni érte. Ez azonban nem az én feladatom lenne. Miért tettem volna, ha nem érdekelsz?
Most meg nézz magadra. Úgy gondolod, hogy menned kell. Nem ezt mondtam. Azt mondtam, hogy én maradok, mert megígértem, és miért ne maradnék, ha egyszer jól érzem magam veled. Nem vagy zavaró tényező, ha az lennél, mégis miért maradtam volna. Érdekelsz. Egy rendkívül érdekes ember vagy, de nem hagyod, hogy közeledjek. Azt akarod, hogy vezesselek, mégsem figyelsz rám igazán. És nem leírtalak. Bátorítottalak. Hogy állj ki amellett, amit szeretsz. És nézd meg, hogy hol állsz. Máris 10 méterrel messzebb, mint ahol lenned kéne...

TémanyitásTárgy: Re: Krishana és Quarion   Szer. Dec. 11, 2013 5:58 pm

*Hallottam, tisztán hallottam amint feláll mögöttem és utánam indul. Ne most! Nem akarom... Aztán megszólal, én pedig riadtan pördülök meg a tengelyem körül. Hogy mi van? Csak nézem ahogy mozog a szája, úsznak felém a szavak, gúzsba kötnek... Igaza van, de... Nem, nem akarom megadni neki azt az örömet, hogy ezt tudja is. Meg sem tudok szólalni, míg meg nem látom, hogy megmozdul. Felém lép, ettől pedig inába száll a bátorságom.*
-A k*rva életbe... Ne! Maradj ott és ne mozdulj! Jók vagyunk mi így! Quarion... légyszíves maradj ott!*még a két kezem is magam elé teszem, úgy lépegetek hátra.*
-Á! Nekünk ezt nem kell így átbeszélni. Komolyan, hagyjuk. Oké igazad van. Megyek, alszom, holnap már biztosan jobb színben látom a világot. B@ssza meg... Ne tedd ezt velem szépen kérlek...*a legijesztőbb, hogy nem tudom itt hagyni, más már rég sarkon fordult volna. Le engedem a kezeimet és elindulok felé, így elvileg fél úton találkozunk is.*
-Rendben... Miért gondolod, hogy nekem rajzolni kéne? Kilenc hónap alatt annyi rajzot csinálnék, hogy az a három hónap nyáron nem lenne elég, hogy átnézd. Másnak úgysem mutatnám meg. Komolyan te vagy az első, nem tervezek senkit a magán nyugalmam szigetére engedni. Pont ezért füstöl el minden alkalommal, mint ahogy ma te segítettél benne.*magyarázom felpillantva rá, aztán meglátok egy hullócsillagot, mire kénytelen vagyok elmosolyodni. Aztán tudom is mit kívánok.*
-Gyere, messze még a nap kelte.*tessék, legyen aki kiigazodik rajtam.*
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Krishana és Quarion   Szer. Dec. 11, 2013 6:11 pm

Kicsit zavart lesz a hozzávágott dolgok miatt. Egy pillanatra azt gondolta, hogy valami pánikrohamot kezd kapni szegény, vagy esetleg a nyíltsága félelmet keltett Krisában, így meg is állt egyből.
Mikor aztán a lány elindul felé, kicsit megnyugszik, de csak egy nagyon picit, mert pofont vár elsőre. Aztán ez a gondolat is elhal benne, és halvány mosoly kúszik az arcára.
- Leszek én szívesen az az egy ember. De csak ha megígéred, hogy soha többet nem égeted el a műveidet. Tehetséges vagy. Csak be vagy bábozódva. Egyszer majd pillangó leszel.
Eltűr Krisa arcáról egy hajtincset, ami odaszökött.
- Nem tudok rajtad kiigazodni, de nem is akarok. Ez így pont kellően vonzó.
Majd ketten elsétálnak vissza az eddigi helyükre, és leülnek. Quarion rágyújt arra a szivarra, amit kapott, és miután megízlelte, Krisának nyújtja.

TémanyitásTárgy: Re: Krishana és Quarion   Szer. Dec. 11, 2013 6:52 pm

-Nem szeretnék pillangó lenni.*motyogom halkan és elhúzom a számat. Lényegében véve ettől nem is kell félnem, mert tényleg csak Quarion fogja látni amiket papírra vetek.*
-Nem fogom őket elégetni, ha vigyázol rájuk és senkinek nem mutatod meg.*ígérem meg és sóhajtok egyet, nagyon nehéz lesz, hogy a szokást megtörjem, de igyekszem majd ellene küzdeni. Visszasétálunk az előbbi helyünkre és leülünk.*
-Megígéred, hogy az elején nem hagysz egyedül rajzolni? Már berögződés, hogy rajzolok égetek...*vonok vállat egykedvűen, nem szeretem ha legyőznek, bár kevés embernek sikerül. Pont ez zavarja Marcust is, neki sem megy, nem hagyom magam.*
-Ja és ne bókolj, meg semmi ilyen... Nem bírom, és a hajam tabu.*teszem hozzá a végén, majd átveszem a szivart és beleszívok. Persze azonnal köhögni is kezdek, nagyon erős, így nyújtom is vissza és jobb híján a whisky-ért nyúlok, az van kéznél, hogy igyak belőle.*
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Krishana és Quarion   Szer. Dec. 11, 2013 6:59 pm

- Persze, hogy vigyázok rájuk, megígérem. Ott leszek melletted is, ha szeretnéd. A bókokat meg csak azért mondom, mert tudom, hogy a mai lányok már nem szeretik őket. Szokatlan nekik, pedig szerintem kimondottan kedves hagyomány. A szép hajadhoz meg akkor nem nyúlok többet. És ha már itt tartunk, az én hajam is tabu. Az az egyetlen gyenge pontom.
Mikor a lány köhögni kezd, felnevet.
- Ejj, te buta. Nem szabad letüdőzni, úgy nem fogod érezni az ízét.
Tölt magának is egy italt, majd könyökére támaszkodva hanyatt fekszik. Így is lát mindent, amit kell. Viszont már nem nagyon mer megszólalni. Látja, hogy nagy eredményt ért el Krisánál, és az előbbi majdnem elcsúsztatta a dolgokat, inkább nem mond semmit. Nem akarja elcseszni.

TémanyitásTárgy: Re: Krishana és Quarion   Szer. Dec. 11, 2013 7:15 pm

*Elmosolyodom ahogy megígéri a dolgokat, még egy ölelésre is futja, ami már tényleg nagy szó, szóval Quarion el is van kényeztetve a mai nap folyamán, puszi, ölelés, látott fehérneműben... Sok lesz ez mára. A szivar rossz, kellemetlen, így lemondok a további próbálgatásról.*
-Oké, elsőre nem okozott jó élményt, a többit meg rád bízom.*hogy ezt a fiú hogyan érti, teljesen rábízom. Annak örülök, hogy a fiú nem nyúl többet a hajamhoz, mert mint kiderült ő sem díjazza, tehát lesz mivel fenyegetni ha átlép a határon. Én nem szoktam hajazni ha nem muszáj, magamból indulok ki, ha nem bírom akkor lehet más sem. Figyelem ahogy elfekszik Quarion, aztán az eget kezdem figyelni.*
-Azt a... Még egy hullócsillag.*sikkantok fel, majd, kezem is az ég felé lendül, hogy partnerem is észrevegye.*
-Kívánj valamit Quarion.*kérem egy laza mosollyal miközben rápillantok.*
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Krishana és Quarion   Szer. Dec. 11, 2013 7:38 pm

Vállat von a szivarra, majd visszaveszi. Neki nincs baja vele, bár most úgy igazán ő sem kéri. De most már mindegy, hála égnek ez inkább szivarkaszerű, előbb vége lesz.
A hullócsillagra felkapja a fejét, és elmosolyodik.
- Kívántam... De nem hiszek az ilyenekben. Meg ha akarnám, most azonnal valóra válna.
Kis korty whiskey, hatásszünetnek elég.
- Egyébként mit akarsz csinálni még ebben a hmmm... kicsit kevesebb, mint 4 órában, amíg fel nem kel a Nap?

TémanyitásTárgy: Re: Krishana és Quarion   Szer. Dec. 11, 2013 7:47 pm

-Nem hiszel benne? Akkor már hangosan is kívánhattál volna.*kuncogok jó ízűen, aztán magam alá húzom lábaimat és elgondolkodom Quarion kérdésén. Még négy óra? Furcsa, álmos sem vagyok.*
-Gondolom benyakaljuk a whiskey-t, még vagy tízszer rágyújtunk, aztán... Azután nem tudom, majd ami jön. Vagy ha van ötleted akkor azt. Nem tudom én a pillanatnak élek és nem a jövőnek. Még az is lehet, hogy akt képet fogok rólad rajzolni ha nem vigyázol.*persze csak viccelek mondandóm végével, ezt lehet is hallani, így csak előhúzom a szobatársam cigis dobozát és rágyújtok.*
-Szóval esetleg ha van ötleted megoszthatnád.*felé fordulok teljesen, kicsit nézem az arcát, aztán a sötéten csillogó szemeit, majd egy pillanatra megállok a nézésben a szájánál.*
-Amúgy te mi elől is rejtőztél ide? Mármint, miért nem a tábortűznél rajzoltál? Nagyobb a fény.*jókor jut amúgy eszembe, de legalább megkérdezem, én ugyan nem ülök kukán.*
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Krishana és Quarion   Szer. Dec. 11, 2013 7:56 pm

A csillagra érkezett válaszon csak kicsit elfordítva fejét sunyin mosolyog, nem tudja eltakarni, és nem is válaszol.
- Sok embertől hallottam már ezt az "élj a mának" dolgot, de eddig mindenkinek csak a szája volt nagy - mosolyog.
A whiskey benyakalása pedig nem biztos, hogy jó ötlet, de hát igen, valószínűleg az lesz a vége. A cigi része szinte biztos, még szerencse, hogy most bontotta a dobozt. Az alkohol neki sajnos ilyen. Vele jár. De az aktos ötleten jót nevet.
- Persze... Vagy pont fordítva. Vagy tudod mit, leveszem a cipőmet, az elég erotikus már? Na jó, talán még az egyik zoknimat is - emelgeti meg a szemöldökét, egy még viccesebbnek ható helyzet teremtése érdekében, aztán a következő kérdés jön.
- Hát, igazából már akkor itt voltam, amikor még fent volt a nap, csak aztán belefeledkeztem a rajzolásba. Engem a sötétség nem zavar, sőt. Nagyon szeretem. Te miért pont ide jöttél? Ja, hallgathatunk zenét közben, amennyiben jó az, amit én szeretek.

TémanyitásTárgy: Re: Krishana és Quarion   Szer. Dec. 11, 2013 8:27 pm

-Szóval szerinted az én szám is nagy? Miért nem próbálod ki?*villannak sunyin a szemeim, majd ártatlanul pislogok. Jól lehet fogalmam sincs most mire hogyan reagálnék, de a kezdő jó hangulat már megvan.*
-Aha, erotikusan tudok lábszagot rajzolni.*bólogatok nagy tudálékosan, majd nevetni kezdek. Hihetetlen a srác, ennyi jó kedvem sem volt a elmúlt egy hétben. A kérdésemre felel, amit egy mosollyal válaszolok meg, néha nekem is elszalad az idő érzékem, viszont a sötét szokott zavarni, nem látok olyan jól.*
-Nem tudom, vonzz a víz mindig, szóval, gondoltam itt kicsit egyedül lehetek, de aztán megláttalak és a nyakadon ragadtam.*válaszolok a visszakérdésre, a zenés témára bólintok, viszont felemelem a kezem.*
-Énekelj inkább te. Kérlek Quarion.*fordulok a hasamra, így a fejünk egy vonalba kerül.*
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Krishana és Quarion   

Krishana és Quarion

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next