Az oldal dizájnja folyamatos szerkesztés alatt áll!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üzenőfal
Staff
Lionel Jones
pm
multik
Dapne A. Hale
pm
multik
Marco Lanter
pm
multik
Legutóbbi témák
» Végzet Ereklyéi
Karakterbazár Icon_minitimePént. Feb. 13, 2015 6:59 pm by Vendég

» ⊰ Mysterious New Orleans
Karakterbazár Icon_minitimeKedd Nov. 25, 2014 9:15 pm by Vendég

» Isaac & Rich
Karakterbazár Icon_minitimeHétf. Szept. 01, 2014 12:11 am by Isaac Peterson

» Middletown - Napa vasútállomás [April x Odett]
Karakterbazár Icon_minitimeKedd Aug. 26, 2014 12:27 am by April Catliff

» Karakterfagyás
Karakterbazár Icon_minitimeHétf. Aug. 25, 2014 2:34 am by Teanna Light

» Véletlenek nincsenek - Rhys x Odett
Karakterbazár Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 6:06 pm by Odett Hamilton

» Mary Hastor
Karakterbazár Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 2:04 pm by Mary Hastor

» Asztalvadászat - Richard & Teanna
Karakterbazár Icon_minitimePént. Aug. 22, 2014 12:10 am by Richard Cook

» Énekterem - Layla & April
Karakterbazár Icon_minitimeCsüt. Aug. 21, 2014 8:44 pm by April Catliff

Top posting users this month
No user

Megosztás
 

 Karakterbazár

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Lionel Jones
Admin
Lionel Jones


»Hozzászólások száma : 172
»Join date : 2013. Nov. 11.
»Tartózkodási hely : A tábor

Karakterbazár Empty
TémanyitásTárgy: Karakterbazár   Karakterbazár Icon_minitimeSzer. Nov. 13, 2013 12:36 pm







Karakternév
♦Teljes név♦
ide

♦Kor♦
ide

♦Play by♦
ide

♦Csoport♦
ide
♦Státusz♦
Szabad/Foglalt

♦Amit tudni kell róla♦
Ide írd le, mi jellemzi a kapcsolatotokat, és magát a személyt



Kód:
[center]
<TABLE><TR>
<TD><div style="width:200px; height:320px; border:1px solid #000; background-image: url(200x320 PX MÉRETŰ KÉP);-moz-border-radius:20px; -webkit-border-radius:20px;-moz-transform: rotate(-7deg); -webkit-transform: rotate(-7deg);box-shadow: 0 0 20px black; color: #FFF"></div></td>

<td><div style="font-family: 'Mistral', Cursive; font-size: 30px; margin-top: -90px; margin-left: px; color: #000000; text-shadow: 1px 1px 3px #696969; -moz-transform: rotate(-7deg); -webkit-transform: rotate(-7deg);"><br>Karakternév</div><div style="height:320px;width:200px;background-image: url(http://bgfons.com/upload/paper_texture307.jpg);PADDING: 10PX; -moz-border-radius:20px; -webkit-border-radius:20px; BORDER: 4PX;font:13px Georgia, Garamond, Serif;overflow:auto;"><div class="szin5">♦Teljes név♦</div> ide<br>
<div class="szin5">♦Kor♦</div> ide<br>
<div class="szin5">♦Play by♦</div> ide<br>
<div class="szin5">♦Csoport♦</div> ide
<div class="szin5">♦Státusz♦</div> [color=#006600]Szabad[/color]/[color=#FF0000]Foglalt[/color]<br>
<div class="szin5">♦Amit tudni kell róla♦</div>Ide írd le, mi jellemzi a kapcsolatotokat, és magát a személyt
</div>
</div></td></TR>
</TABLE>[/center]


A hozzászólást Lionel Jones összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Márc. 22, 2014 10:47 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://summercamp.hungarianforum.com
Anastasia James

Anastasia James


»Hozzászólások száma : 16
»Join date : 2013. Nov. 25.
»Kor : 29
»Tartózkodási hely : mindig mögötted

Karakterbazár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterbazár   Karakterbazár Icon_minitimeHétf. Nov. 25, 2013 8:41 pm

Karakterbazár Tumblr_static_untitled-1Karakterbazár 2hyjb02


Név: Travis/Adam/Daniel .........
Kor: 21-23
Avatar: Zayn Malik/Ash Stymest, de ha a drága megalkotó tud jobbat, akkor állok elébe
Csoport: ez mindegy, a megalkotóra bízva
Kapcsolat: Nos, ez elég érdekes. Nem mintha beleestem volna, de a tábor kezdete óta képtelen vagyok levenni róla a szemem. Valószínűleg Ő észre sem vett, de ez talán így van rendjén. Én biztos nem fogok pitizni, így is elég plázacica kinézetű egyén rajongja körül.
Egyéb: A karakter kidolgozására teljesen szabad kezet adok. Hozzátenném, nem kívánok macska-egér játékot játszani, és aktív usert várok. Bármi más infóért dobj egy pm-et.


A hozzászólást Anastasia James összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Dec. 30, 2013 8:39 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Raiden Gray

Raiden Gray


»Hozzászólások száma : 18
»Join date : 2013. Nov. 27.
»Kor : 33
»Tartózkodási hely : Nézd meg az ágyad Baby!

Karakterbazár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterbazár   Karakterbazár Icon_minitimeSzomb. Nov. 30, 2013 5:37 pm

Arany szívem keresem!!!


Karakterbazár 20090831amy_lee-300x300


Név: Zoey Hanson
Kor: 18-20
Avatar: Amy Lee
Csoport: Művész/Sportoló
Kapcsolat: Már három éve járunk, egy iskolába és egymásra találtunk. A táboron kívül együtt lakunk már másfél éve, bár a szüleid az elején nem fogadtak el. Tudsz arról, hogy van egy lány ami mindenáron rám akar mászni, de nem vagy féltékeny ezt pedig nagyon díjazom. Pont ezért mondok el neked mindent, a bizalom pedig kölcsönös.
Egyéb: "Nincs vita az van amit én mondok!" Na jó vicc volt. Egyszerűen imádlak ls gyere, hogy Emily ne bosszantson.


WELCOME ZOEY




Bosszantó kicsi lány!!!


Karakterbazár Caroline-1-300x300


Név: Emily Black
Kor: 17-18
Avatar: Candice Accola
Csoport: Énekes
Kapcsolat: Szóló karriered gitárosa vagyok és kicsi szíved elrablója. Nem tudod felfogni, hogy nekem komoly kapcsolatom van. Tiszta szívedből gyűlölöd Zoey-mat és azon vagy, hogy a barátnőm legyél. Ha profik leszünk együtt dolgozunk, viszont nem garantálom, hogy érzelmek is lesznek irántad.
Egyéb: Cuki vagy, ha berúgsz általában én vigyázok rád és semmi pénzért nem mondasz le rólam!


A hozzászólást Raiden Gray összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Dec. 01, 2013 10:13 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Kennedy Frost

Kennedy Frost


»Hozzászólások száma : 41
»Join date : 2013. Nov. 28.

Karakterbazár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterbazár   Karakterbazár Icon_minitimeSzomb. Dec. 07, 2013 8:24 am

Karakterbazár Tumblr_mc3m81Amk61rtcw3ao1_250


Név: Caralyn Frost
Kor: 18
Avatar: Nina Dobrev
Csoport: amelyikbe akar
Kapcsolat: a testvérem. Nem csak simán a testvérem hanem az ikrem. Nem nagyon hasonlítunk egymásra csak belső tulajdonságokban. Elszánt, mindig tudja mi kell neki, nehezen lehet bírni vele és vannak hülye dolgai , amikkel együtt igazából szerethető. A bosszúért él-hal én is rettegek tőle néha, de a tesóját soha nem bántaná.
Egyéb: Noah Bailey-vel közösen hirdetjük meg a karaktert, hogy még egy közös lány legyen az életünkben Very Happy
várunk nagyon Very Happy
ha valami nem tiszta vagy kell még infő akkor írj egy pm-et ^^


A hozzászólást Kennedy Frost összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Dec. 07, 2013 1:15 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Roxanne Simmons

Roxanne Simmons


»Hozzászólások száma : 46
»Join date : 2013. Nov. 26.
»Kor : 28
»Tartózkodási hely : Summer Camp

Karakterbazár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterbazár   Karakterbazár Icon_minitimeSzomb. Dec. 07, 2013 10:59 am

Karakterbazár Tumblr_inline_mmdmbyapPf1qz4rgpKarakterbazár Tumblr_mj9y2xTGyt1s7tp9so9_250


Név: XY Simmons
Kor: 20
Avatar: Liam Fuckin' Payne, Marcus *British* Butler,  vagy bárki más
Csoport: sportolók vagy alkalmazott
Kapcsolat: Tehááááát... badadum tsss... Ő az én bátyám, akivel szeretünk egymás idegeire menni. Elég érdekes kapcsolatunk van, mert imádjuk húzni egymás agyát, de ha valami nagy gond van akkor mindig védőhálóként szolgálunk a másiknak.
Szeret atyáskodni felettem, nem nagyon fogadja el azt a tényt, hogy a fiúk próbálnak közelebb kerülni hozzám. Ilyenkor legszívesebben a vállára dobna és elfutna velem, hogy elkerülje a csalódásomat.
Egyéb: Igazából csak szeretnék egy testvért, akivel lehet hülyülni, veszekedni, meg ilyenek. Lehet tőlem barátnője, bármi nem kötök meg semmit csak legyen igazi testvér *-*
Vissza az elejére Go down
Layla Lanter

Layla Lanter


»Hozzászólások száma : 40
»Join date : 2013. Nov. 24.
»Kor : 30
»Tartózkodási hely : Tábor

Karakterbazár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterbazár   Karakterbazár Icon_minitimeSzomb. Dec. 07, 2013 1:07 pm

Nagy Ő kerestetik!


Karakterbazár Tumblr_static_657106d6b28811e2864822000a9f09cf_7

Név:Szabadon választható
Kor: 19-25
Avatar:Avan Jogia, de alkuképes vagyok. árkire cserélheted
Csoport: szabadon választható
Kapcsolat: Már régebbről ismerjük egymást, látásból. Azóta nem is láttuk egymást. A táborban futunk össze egymással. Beszélgetünk, ismerkedünk. Te nyomulni kezdesz rám, ami nem tetszik. Végül, majd beléd szeretek, és összejövünk egymással.
Egyéb: Jellemedet, családi hátteredet, meg a többi dolgot nem szabom meg.Ha kérdésed lenne, Pm-ben elérsz! Nem harapok! Várlak nagyon!!


A hozzászólást Layla Lanter összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Dec. 12, 2013 8:43 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Daphne Azaria Hale

Daphne Azaria Hale


»Hozzászólások száma : 83
»Join date : 2013. Nov. 25.
»Kor : 31
»Tartózkodási hely : Ha nem vagyok mögötted, valószínű, hogy az öklöm lesz a legjobb barátod ;)

Karakterbazár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterbazár   Karakterbazár Icon_minitimeCsüt. Dec. 12, 2013 7:30 pm

Te, te, te! Legyél a megzavaróm, de semmi több...


Karakterbazár Tumblr_lhaeklnjHk1qhzs1io1_500


Név: Nick/ Frederic/ Thomas Barker
Kor: 23-24
Avatar: Jon Kortajarena (ha váltani akarsz nagyon meggyőzőnek kell lenned)
Csoport: Művész/Zenész
Kapcsolat: A bátyám bandájába tartozol, egyszer kétszer lógtunk már kettesben is. Hogy Marcus akarja, hogy kicsit rám tapadj, vagy a saját szándékod csak te tudhatod, ám azzal számolnod kell idővel, hogy mivel nagyon rajta vagy a témán én menekülök Marcohoz így hoppon maradsz. Viszont a csipkelődős azért megpróbálom hátha viszony megmarad.
Egyéb: Az avit nem nagyon szeretném lecserélni, esetleg még név változtatásban benne vagyok, de csak a keresztnévben. A főszálra szeretném csak, hogy figyelmet fordíts, hogy Daphne bejön és szeretnéd az ujjad köré csavarni, az is állapot lehet, hogy csak egy numerára, mert ki akarod próbálni a haverod húgát, viszont a túlzott nyomulásod csak menekülésre késztet.

Komm schnell Wink
Vissza az elejére Go down
Daphne Azaria Hale

Daphne Azaria Hale


»Hozzászólások száma : 83
»Join date : 2013. Nov. 25.
»Kor : 31
»Tartózkodási hely : Ha nem vagyok mögötted, valószínű, hogy az öklöm lesz a legjobb barátod ;)

Karakterbazár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterbazár   Karakterbazár Icon_minitimePént. Feb. 14, 2014 10:19 am

Nevelőnőm keresem!



Név:Alkotóra bízva
Kor: 40-50 között
Avatar: Amy Yasbeck avagy Lysette Anthony
Csoport: Városiak
Kapcsolat: A hölgy kiskorom óta a nevelőnőm, igazából azóta mióta anya meghalt. Marcus nem igazán van oda érte, attól függetlenül belátja, hogy nekem még mindig szükségem van egy anyapótlékra.
Egyéb: Nyaranta leköltözik velünk a városba.
Vissza az elejére Go down
Lionel Jones
Admin
Lionel Jones


»Hozzászólások száma : 172
»Join date : 2013. Nov. 11.
»Tartózkodási hely : A tábor

Karakterbazár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterbazár   Karakterbazár Icon_minitimeSzomb. Márc. 22, 2014 8:44 pm







...Jones
♦Teljes név♦
Valaki Jones

♦Kor♦
max. 20

♦Play by♦
Jamie Campbell Bowert tettem ki, de azt választasz, akit akarsz

♦Csoport♦
ide

♦Státusz♦
Szabad

♦Amit tudni kell róla♦
Jó testvérek vagyunk. Szeretjük egymást, de olykor az idegeimre mész. Szeretjük egymást ugratni, de meg tudunk beszélni mindent. Te támogattál abban is, hogy átvegyem a tábort, hogy megnyithassam. Nekem egy öcskös kell, aki jó fej, humoros, de azért tudjon komoly is lenni.



A hozzászólást Lionel Jones összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Ápr. 16, 2014 4:07 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://summercamp.hungarianforum.com
Phoebe Carter

Phoebe Carter


»Hozzászólások száma : 12
»Join date : 2013. Dec. 03.
»Tartózkodási hely : Itt is, ott is.

Karakterbazár Empty
TémanyitásTárgy: The Mistake   Karakterbazár Icon_minitimeVas. Márc. 23, 2014 1:47 pm







Robert
♦Teljes név♦
Robert ______

♦Kor♦
19-21

♦Play by♦
Matt Lanter

♦Csoport♦
Sportoló/ Zenész/Énekes

♦Státusz♦
Szabad

♦Amit tudni kell róla♦
Az életed egyszerűen tökéletes. Gazdag családból származol, helyes vagy; minden lány rózsaszín álmainak főszereplője; tehetséges és okos, akinek szinte már bérelt helye van egy neves egyetemen. Szívesen rondítanék bele a tökéletes képbe azzal, hogy egy bunkó szemétládának titulállak, de még ez sem állná meg a helyét. Nem vagy az, hiába is szeretnélek annak látni és ezt már a megismerkedésünk pillanatában bebizonyítottad. Ám ez sem akadályoz abban, hogy makacsul kitartsak elhatározásom mellett és továbbra is utáljalak. Ha Apa tényleg elveszi az Anyádat - és erre nagy az esély -, köthetünk fegyverszünetet, de ne várd, hogy közöttünk bármi is változzon. Az irántad érzett vonzódásomon még csak-csak képes vagyok túllépni, de ha közelebb engednélek magamhoz, félek, hogy menthetetlenül szállna el az utálatom és venné át helyét valami, amit nem szabadna éreznem. Mindketten jobban járunk, ha megtartjuk egymástól a tisztes távolságot.  

Vissza az elejére Go down
Chris Campbell

Chris Campbell


»Hozzászólások száma : 35
»Join date : 2013. Nov. 24.
»Kor : 30
»Tartózkodási hely : NY/California

Karakterbazár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterbazár   Karakterbazár Icon_minitimeSzomb. Márc. 29, 2014 11:31 am







........ Campbell
♦Teljes név♦
........... Campbell

♦Kor♦
18-19

♦Play by♦
A képen George Shelley van, de alkuképes vagyok

♦Csoport♦
Énekes/zenész/táncos

♦Státusz♦
FOGLALT!!!

♦Amit tudni kell róla♦
Ő az én öcsém, számíthatunk egymásra, néha azért persze összeveszünk, de csak annyira, amennyire két fiútesónak kell. Az én unszolásomra jött le a táborba, de persze már is becsajozott. ;)Nem csak a tesója, a barátnője is várja őt.



A hozzászólást Chris Campbell összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jún. 20, 2014 3:27 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Helena Ward

Helena Ward


»Hozzászólások száma : 19
»Join date : 2013. Nov. 28.

Karakterbazár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterbazár   Karakterbazár Icon_minitimeCsüt. Ápr. 17, 2014 9:39 am

Mondjuk úgy, hogy elkelt Very Happy

Szívesen alkudozom a karakter kapcsán Smile







Karakternév
♦️Teljes név♦️
.........

♦️Születési hely, idő♦️
...

♦️Kor♦️
 22 éves

♦️Play by♦️
megbeszélés tárgya

♦️Csoport♦️
szabadon választható
♦️Státusz♦️
Szabad

♦️Szeretsz zavarba hozni. Szereted a szebbik nemet, és a bajt. A táborba is a bátyád által kerültél, aki itt dolgozik, és javító célzattal hozott magával, mondván ez jobb, mint a börtön, ami várna rád, ha tovább folytatod az életviteledet. Hogy milyen is volt ez azt rád bízom.
Engem leginkább cukkolnál, leakarnál fektetni, de mint ez ki fog derülni nem könnyen adom magamat. Meg kellene , hogy hódíts, de úgy, hogy végül te is belém szeress

Jelenleg még nem is ismerlek, és ezen kellene változtatnunk majd játékokban. Kapcsolatunk eleinte egy oldalú lenne, amíg meg nem hódítasz teljesen, és be nem adom a derekamat és egyebet



Érdeklődni pm ben♦️




A hozzászólást Helena Ward összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Ápr. 21, 2014 6:30 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Richard Cook

Richard Cook


»Hozzászólások száma : 21
»Join date : 2014. Apr. 16.
»Kor : 31

Karakterbazár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterbazár   Karakterbazár Icon_minitimeHétf. Ápr. 21, 2014 12:38 pm







Lucinda Cook
♦Teljes név♦
Lucinda Cook

♦Kor♦
17

♦Play by♦
Shailene Woodley (csak egy javaslat)

♦Csoport♦
művészek, vagy ami tetszik
♦Státusz♦
Foglalt

♦Amit tudni kell róla♦
Luce a húgom, akivel a táborba érkeztem. Mindig is művészlélek volt, imád rajzolni, zongorázni, néha még gitározni és énekelni is hajlandó velem. Mindig is jobban kezelte a múltban történteket, mint én, de ennek kissé zárkózott és hallgatag, amióta eljöttünk Lincolnból. Úgy viselkedik, mintha csak az írásban, rajzolásban fejezhetné ki önmagát, pedig nagyon jól tudja, hogy nekem bármit elmondhat.
Néhány dolog az előtörimben is megtalálható Róla.









Isaac Peterson
♦Teljes név♦
Isaac Peterson

♦Kor♦
23

♦Play by♦
Max Irons (szintén csak egy javaslat)

♦Csoport♦
ami tetszik
♦Státusz♦
Foglalt♥

♦Amit tudni kell róla♦
Ő az a srác, aki beadott nekem valami jó dumát, leitatott, ágyba vitt, aztán reggel jól ott hagyott. Emlékszem mindenre, hisz' nem sikerült eleget itatnia velem ahhoz, hogy ez kitörlődjön. Ennek már vagy három hónapja, de még mindig nem tudtam kiverni a fejemből, állandóan Rá gondolok. Próbáltam elnyomni, összejönni más fiúkkal, de mindenkiben csak Őt látom. Csodák csodájára a táborban újra felbukkant, mitöbb, szobatársak lettünk.
több infó pm-ben




A hozzászólást Richard Cook összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jún. 20, 2014 11:04 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Marco Lanter

Marco Lanter


»Hozzászólások száma : 139
»Join date : 2013. Nov. 24.
»Kor : 33
»Tartózkodási hely : Summer Camp

Karakterbazár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterbazár   Karakterbazár Icon_minitimeHétf. Ápr. 21, 2014 8:40 pm







Szabadon választott
♦Teljes név♦
Szabadon választott

♦Kor♦
22-23 év

♦Play by♦
Nathan Owens, de ha szeretnéd megbeszélhetünk mást is.

♦Csoport♦
Táncos/Sportoló
♦Státusz♦
Szabad

♦Amit tudni kell róla♦
Gyerekkorunk óta ismerjük egymást, legjobb haverom. Mindent tudunk egymásról, nincsenek titkaink egymás előtt.

Vissza az elejére Go down
Bambi Wayne

Bambi Wayne


»Hozzászólások száma : 17
»Join date : 2013. Dec. 27.

Karakterbazár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterbazár   Karakterbazár Icon_minitimeSzomb. Május 24, 2014 9:47 am







Mr. Vígasztaló
♦Teljes név♦
Szabadon választható

♦Kor♦
Szabadon választható

♦Play by♦
Szabadon választható , de ne kis fiús legyen. Ajánlj valakit*kiket és megegyezünk

♦Csoport♦
Szabadon választható
♦Státusz♦
FOGLALT

♦Amit tudni kell róla♦

Keresem azt a személyt, aki megvigasztalná Bambit megvigasztalná, és elcsavarná a fejét. Elfelejtetné vele régi szerelmét, aki miatt a táborba jött.
A karakter teljesen szabadon alkotható. Akár már meglévő karakter is jelentkezhet!



A hozzászólást Bambi Wayne összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jún. 23, 2014 8:04 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Lucinda M. Cook

Lucinda M. Cook


»Hozzászólások száma : 11
»Join date : 2014. Jun. 19.
»Kor : 27

Karakterbazár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterbazár   Karakterbazár Icon_minitimePént. Jún. 20, 2014 11:58 am







Jeremy Milons
♦Teljes név♦
Jeremy Milons (változtatható csak írj, ha itt vagy)

♦Kor♦
19

♦Play by♦
theo james de megbeszélhetünk mást is)

♦Csoport♦
sportoló
♦Státusz♦
Foglalt

♦Amit tudni kell róla♦
Te vagy a legnagyobb titkom, amit senkinek sem mondhatok el. Idősebb vagy, mint én, de ez mit számít? Egy a gond, hogy te átnézel rajtam, de ha mégis hozzám szólsz, akkor is bunkó vagy. Nem tudok mit kezdeni veled, és próbálok rendes lenni, mindig mosolygok rád, de te valamiért csak mogorván arrébb löksz. Mi bajod van velem? Én értem, hogy nehéz életed volt, árvaházban laktál, mert a szüleid meghaltak, de akkor sem kéne így viselkedned, ez nem egy fiatal felnőtt férfihoz illik. Szedd össze magad és végre légy férfi és ne taposs át olyanokon, akik beszélni akarnak veled, mert úgy vettem észre, hogy nem sok ilyen ember van.

Vissza az elejére Go down
Rhys Henley

Rhys Henley


»Hozzászólások száma : 9
»Join date : 2014. Apr. 21.

Karakterbazár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterbazár   Karakterbazár Icon_minitimeCsüt. Júl. 31, 2014 4:44 pm


   
   

   
   

Barátnő kerestetik
♦Teljes név♦
szabadon választható

   
♦Kor♦
20-25

   
♦Play by♦
ajánlj valamit, és megbeszéljük

   
♦Csoport♦
szabadon választható
   
♦Státusz♦
FOGLALT

   
♦Amit tudni kell róla♦

Leginkább szabadon alkotható a hölgyemény. Részemről a kérés az lenne, hogy szelídítsen meg, rabolja el a szívemet még akkor is, ha olykor összeveszünk, vitázunk. Egyszóval egy se vele , se nélküle dolog alakulna ki elsőként, esetleges megcsalásokkal is,míg végül teljesen egymás mellé kerül a két karakter.
   

   
Vissza az elejére Go down
William Butler

William Butler


»Hozzászólások száma : 4
»Join date : 2014. Jul. 29.

Karakterbazár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterbazár   Karakterbazár Icon_minitimeCsüt. Aug. 07, 2014 2:52 pm







Rose White
♦️Teljes név♦️
Rose White

♦️Kor♦️
18-21

♦️Play by♦️
Lana Del Rey

♦️Csoport♦️
Énekes

♦️Státusz♦️
Szabad

♦️Amit tudni kell róla♦️
Rajongok érted, Drágám, mióta csak először egymásba botlottunk azon az emlékezetes nyári bulin. Percek alatt elbűvöltél különleges szépségeddel, élénk kisugárzásoddal, a lényedet körbelengő sejtelmességgel, eleganciával vegyülő határozottságoddal, ami egy pillanatra sem csapott át fellengzősségbe, vagy mesterkéltségbe. Frappáns válaszaiddal, könnyed, de kissé gunyoros humoroddal elsőként érted el, hogy egyenrangú félként kezeljelek, és ne csupán megjátszott érdeklődést mutassak irántad abban a reményben, hogy formás ajkaid nem csak a szavakkal tudnak ilyen profin bánni. Persze mindez nem változtatott a tényen, hogy a jól sikerült estét valamelyikünk ágyában szerettem volna befejezni. Viszont te nem osztottad véleményemet, felírtad ugyan a számod, és sokat sejtető, de azért elég rövid csókkal búcsúztál, ez nekem nem volt elég. Miután leléptél mással folytattam a szórakozást, aki már könnyebben beadta a derekát. Nem tudom, mennyit ittam, de másnap csupán homályos emlékeim voltak az estéről. Rád tisztán emlékeztem, de az az apró, ám annál fontosabb részlet, hogy hova írtad a számod, kiesett. Mondd, látlak még valaha?

A vezetéknév változtatható, a jellemét csak annyira szabom meg, ahogy fentebb leírtam, az előélete a megalkotóra bízva, viszont az avialanyhoz ragaszkodom. Nagyon várom Rose-t. Smile

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Karakterbazár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterbazár   Karakterbazár Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Karakterbazár

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Summer Camp :: Karakterek :: Karakteralkotás-