Az oldal dizájnja folyamatos szerkesztés alatt áll!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üzenőfal
Staff
Lionel Jones
pm
multik
Dapne A. Hale
pm
multik
Marco Lanter
pm
multik
Legutóbbi témák
» Végzet Ereklyéi
Bambi & Marcus - partytime Icon_minitimePént. Feb. 13, 2015 6:59 pm by Vendég

» ⊰ Mysterious New Orleans
Bambi & Marcus - partytime Icon_minitimeKedd Nov. 25, 2014 9:15 pm by Vendég

» Isaac & Rich
Bambi & Marcus - partytime Icon_minitimeHétf. Szept. 01, 2014 12:11 am by Isaac Peterson

» Middletown - Napa vasútállomás [April x Odett]
Bambi & Marcus - partytime Icon_minitimeKedd Aug. 26, 2014 12:27 am by April Catliff

» Karakterfagyás
Bambi & Marcus - partytime Icon_minitimeHétf. Aug. 25, 2014 2:34 am by Teanna Light

» Véletlenek nincsenek - Rhys x Odett
Bambi & Marcus - partytime Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 6:06 pm by Odett Hamilton

» Mary Hastor
Bambi & Marcus - partytime Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 2:04 pm by Mary Hastor

» Asztalvadászat - Richard & Teanna
Bambi & Marcus - partytime Icon_minitimePént. Aug. 22, 2014 12:10 am by Richard Cook

» Énekterem - Layla & April
Bambi & Marcus - partytime Icon_minitimeCsüt. Aug. 21, 2014 8:44 pm by April Catliff

Top posting users this month
No user

Megosztás
 

 Bambi & Marcus - partytime

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Marcus Damien Hale

Marcus Damien Hale


»Hozzászólások száma : 10
»Join date : 2014. Jun. 09.

Bambi & Marcus - partytime Empty
TémanyitásTárgy: Bambi & Marcus - partytime   Bambi & Marcus - partytime Icon_minitimeCsüt. Jún. 12, 2014 9:43 pm

Ez egy igazán unalmas este, de én akartam így. Elhatároztam, hogy ma nincs buli, nincs nő, kell egy kis lazítás, hiszen még csak most jöttem vissza a táborba, nem kellene egyből botránnyal kezdeni. Pedig ahhoz igazán értek. A konyha felé veszem az irányt, de kivételesen nem a piásüveg után nyúlok a hűtőben, hanem a fagyin akad meg a szemem, így gyorsan magamévá is teszem. Meg egy kanalat is, mással nem foglalkozok, simán beleeszek és az sem érdekel, kiét falom be éppen. Majd hagyok neki egy kicsit az alján. Izgatottan pattintom fel a fagyisdobozt, ez az egyik kedvencem, jó régen ettem.
- Hmm, ez isteni... – suttogom magamnak, amikor az első falat jeges édesség olvadni kezd a számban. Aztán jön a következő falat, majd a sokadik, végül valami zajra figyelek fel. Összevonom a szemöldököm, el nem tudom képzelni ki zavar meg. Most, amikor kivételesen egyedül akarok lenni. Kidugom a fejem a konyhából, nem lépek ki a nappaliba, egészen addig, amíg meg nem látom a zaj okozóját. Fogalmam sincs hogy hívják a szőkeséget, de láttam már, az tuti. Ilyen idomokat nem felejtek el. Nekidőlök az ajtófélfának és leplezetlenül bámulom végig, máris vetkőztetve a tekintetemmel. Hát jól mutatna az ágyamban, az biztos. Alattam meg főleg.
- Hát te? Partyarcoknak a buliban, kislányoknak meg az ágyban a helye. De semmiképpen sem helyénvaló egyedül búslakodni az éjszaka közepén – osztom meg vele a véleményem, miközben elgondolkodva nyalogatom a fagyis kanalat. Megnézném, ő hogyan csinálja. Nem, egyáltalán nem a kanálon kellene bemutatnia a tudását. Van annál sokkal jobb ötletem is. Viszont valami feltűnik. Bármennyire nem értek hozzá és nem is érdekelnek az érzelmek, azt még én is látom, hogy a szöszi szomorú. Nem is kicsit.
- Most nehogy kezdj itt sírni vagy bármi – ijedt fejet vághatok, az ilyen helyzetekkel ugyanis nem tudok mit kezdeni, olyankor általában menekülőre fogom, pedig most nem akarom, az alakja túlságosan is ígéretes. Vajon milyen fehérnemű lehet rajta? Ki kell derítenem, méghozzá lehetőleg ma.
- Na jó, van egy ötletem. Vagyis kettő. Eszel velem fagyit vagy elmegyünk bulizni? Nem, arra ne is gondolj, hogy megúszod. Nincs harmadik lehetőség, csak ebből választhatsz – jelentem ki és ellenállhatatlan mosolyt küldök felé, hogy véletlen se tudjon nemet mondani. Egyedül akartam lenni, na és? Azt megtehetem holnap is. úgy tűnik, mára akadt jobb dolgom. Sokkal jobb és izgalmasabb, mint egyedül fagyizni az éjszaka közepén.
Vissza az elejére Go down
Bambi Wayne

Bambi Wayne


»Hozzászólások száma : 17
»Join date : 2013. Dec. 27.

Bambi & Marcus - partytime Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bambi & Marcus - partytime   Bambi & Marcus - partytime Icon_minitimeSzomb. Jún. 14, 2014 4:27 pm

Nem tudtam elaludni, hiába feküdtem le, csak forgolódtam. Nem hagyott nyugton az a gondolat, hogy Noaht megint ugyan azzal a lánnyal láttam. Ráadásul most nem félre érthető helyzetbe, mert a csaj épp a nyakában lógott, és lekapta ő meg aztán nem tiltakozott éppenséggel. Így oda lett minden reményem arra, hogy visszakapjam.
Mivel nem tudtam aludni csendben kiosontam, és az étkező felé vettem az irányt. Valami édességet akartam, most és azonnal. Elvileg a csajok nekem is vettem fagyit, úgy, hogy a hűtőben kellene lennie. Valahogy most a vonalaim nem is érdekeltek, mert ezek szerint nem vagyok eléggé vonzó, hogy visszakapjam az ex pasimat. Tudom eltelt jó hosszú idő, de azért még a vonzerőm ennyire nem kopott. Vagy még is?
Viszont ahogy beléptem az étkezőbe megtorpantam, mert valaki volt bent. És nem elég, hogy ott volt a fagyimat ette. Kikerekedett szemekkel néztem rá , megszólalni se tudtam. Ahogy azt se eldönteni, hogy most szomorú vagyok, vagy dühös.
- Hát én, és te? – mondtam neki, bár ez így tökre értelmetlen.
- Ha én kis lány, akkor te kis fiú, aki épp a fagyimat eszi meg, ahelyett, hogy az ágyba lenne. Ahhoz meg semmi közöd, hogy miért búslakodok, és ha karok, akkor sírok, ahhoz sincs közöd – most már lassan sikerül eldöntenem, hogy mérges vagyok, és bánatos, úgy hogy mind kettő. Furcsa ez a kettősség, de talán most lesz kin levezetnem mind kettőt, főleg, ha még kötözködik is. Kötözködjön mással, akinek nincs összetörve a szíve, mert esélytelen, és nem vonzódik hozzá a pasi, akit akar és amiatt még az önérzete is összement, mint a ruhák a mosásba.
Elég ránézni a srácra is itt előttem, és egyértelműen furcsa fejet vág, csak épp nem értem, hogy miért. Ez van, rám a pasik most már csak furán fognak nézni. Tényleg nm lehetek vonzó. Szóval ide azzal a fagyival, vissza fogom szerezni, és magamba tömöm a maradékot, amit ez a bugris meghagyott. Odaállok az asztal mellé, erre folytatja a dumálást, Ez kész… Nincs jobb dolga?
- Akkor ide a fagyimmal – veszem el előle, és szerzek magamnak kanalat, majd leültem mellé még is csak.
- Folytasd csak nyugodtan, talán ha eleget eszem bulizni is lesz kedvem , bár igazából nincs – vettem egy újabb kanállal, ami kicsit nagyobbra sikeredett és nyalogatni kezdtem szépen. Torokfájást azért bánat ide vagy oda nem akarok.
- Miért néztél amúgy rám olyan furán? – kérdeztem rá magam sem értem, hogy miért. Nem ismerem a srácot, talán a táborba láttam már egyszer, bár nem csodálkozom ,hogy nem tudom beazonosítani, mert totálisan mással voltam elfoglalva.
Vissza az elejére Go down
Marcus Damien Hale

Marcus Damien Hale


»Hozzászólások száma : 10
»Join date : 2014. Jun. 09.

Bambi & Marcus - partytime Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bambi & Marcus - partytime   Bambi & Marcus - partytime Icon_minitimeKedd Jún. 17, 2014 8:03 pm

Az a legjobb az egészben, hogy ingyen van a fagyi és van hozzá egy ilyen szépség is. Kedvemre bámulhatom, amíg megeszem az összes fagyit. Azt hiszem elég jó úton haladok ehhez. A kiscsaj csendes, de aztán mégis kinyitja a száját és bevallom nem tetszik, amit hallok, bár látok rá esélyt, hogy megszerezzem magamnak. Még ma. Itt vagy egy buliban, de megszerzem. Elnyomok egy kis mosolyt, bármi is a gondja, ma el fogja felejteni. Ma én leszek a gondja. Meg talán holnap is, attól függ mennyire érzékeny a kis lelke. Majd igyekszem nem túlságosan összetörni, ahogy látom, valaki már megelőzött benne.
- Ja ez a te fagyid? Hát köszi, hogy megkínáltál, finom – vágom rá a kijelentésére pofátlanul, hasonló vigyorral együtt. Szokásom megenni más kajáját, viszont megkérdezni vagy bocsánatot kérni nem szoktam. Elveszem és kész. Hagyom, hogy elvegye tőlem a dobozt, de nem megy messzire, így kinyújtom a kezem és könnyedén lopok magamnak egy újabb falatot.
- Ez a kedvenced? Mert nekem igen – elégedetten nyalakodok, ahogyan a lány is. Akaratlanul is elkalandozik a fantáziám.
- Hmm de jó dolga van annak a fagyinak... Lennék a helyében, biztosan nagyon élvezi, ahogy érzékien szopogatod – komoly képet vágok, de a végén persze elnevetem magam. Ha minden úgy alakul, ahogy tervezem, fog ma még mást is szopogatni. Jó nem bánom, szopogathatja a fagyit. Rólam.
- Furán? Hogy érted azt, hogy furán. Csak nézlek. Nincs ebben semmi fura. Most azt ne mondd, hogy nem bámulnak meg a pasik. Tetszel, ennyi – vonom meg a vállam, nem hiszem, hogy nincs tisztában vele, mennyire jó nő. Az meg, hogy bevallom, hogy tetszik, hát szerintem nem gond. Tisztán játszom, amennyire lehet.
- Egyébként Marcus vagyok és bocs a fagyiért – intek a fejemmel a doboz felé. Nem szokásom bocsánatot kérni, de biztosan értékelni fogja. Annak ellenére is, hogy pofátlanul veszek még egy falatot. Ha már megettem a felét, nem hiszem, hogy számít. Közben meg azon gondolkodok, hova vigyem bulizni a csajt.
- Van egy buli a városban, elvileg egész jó, megnézhetnénk. Ha nincs kedved kimozdulni, arra is van ötletem. Mindig mindenre van. Szóval akkor mit szólnál hozzá, ha fognánk azt az édességet meg még pár dolgot, nehogy megéhezzünk és bevetnénk magunkat a szobámba? Szobatárs sehol, teljes a nyugalom. A privát buli a legizgalmasabb. Nem harapok nyugi, csak néha. Akkor, ha akarod – vigyorogok rá. Nem kérdés, tetszene, ha lecsapna az ajánlatra és eltűnnénk a szobámban, hogy megnézzünk egy filmet. Jól hangzik nem? Hát nem. Tudom mit akarok és szerintem neki sem kell sokat gondolkodnia, mire vágyom.
Vissza az elejére Go down
Bambi Wayne

Bambi Wayne


»Hozzászólások száma : 17
»Join date : 2013. Dec. 27.

Bambi & Marcus - partytime Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bambi & Marcus - partytime   Bambi & Marcus - partytime Icon_minitimeSzer. Jún. 25, 2014 5:21 pm

Nem értem mit képzel magáról ezt a szemtelen fráter, akkor is ha szépek a szemei. Az a fagyi az enyém ,ahogy a jog is, hogy én egyem meg itt egyedül ne pedig ő.
- Igen az enyém- nyomatékosítom benne, hát ha felfogja.
- Nem kínáltalak meg, csak kiszolgáltad magadat, és nos nem szívesen – fintorogtam a vigyorára. Szemtelen és neveletlen egy fráter lehet. Úgy,hogy vissza is vettem, ami az enyém, bár nem nagyon értem miért ültem le mellé. Igaz magamon se tudok jelenleg eligazodni. Noah összetört. Azt hittem még van remény, de túl sok idő telt el, én pedig csak hamis álmokat kergettem.
- - szólok rá, amikor neki áll lopkodni. Eleget lopott már, és nem neki van bánata, amit fagyival akar feledtetni.
- Semmi közöd hozzá – morcogok. Persze, hogy a kedvencem, nem azért tartottam a hűtőben, mert utálom, vagy épp csak eszegetem, ha úgy van kedvem.
Szinte tátott szájjal néztem rá a kijelentése után. Ez a srác nem normális. Komolyan mindjárt a fejére húzom a fagylaltos dobozt. Még is kinek képzeli magát? Hogy merészel ilyet mondani?
- Ezek után mond, hogy nem nézel rám furán – jegyeztem meg neki, majd egy adat fagyit a számba vettem és elszopogattam azt. Élveztem, ahogy szétolvad a számban, és az íze életre kel. A tartalma meg engem tölt fel, bár ez vajmi kevés ahhoz, hogy mosolyogjak, vagy belemenjek a játékba ezzel a sráccal. Pedig lehet bele kellene mennem. Legjobb gyógyszer azt mondják ilyenkor az, ha másnál keresel vigaszt. És ,ahogy elnézném nem is bánná, és viszont ismerem magamat annyira, hogy holnap reggel bűntudatom legyen. Pedig nem kellene. Noah tovább lépet, nekem is tovább kellene, és nem egy egyéjszakás kalanddal kellene kezdeni. Vagy még is? Inkább eszem a fagyit, mint, hogy gondolkodjam.
- Ezt most vegyem bóknak? – húztam apró kis fél mosolyra a számat.
- De attól, ha még tetszem neked nem kellene perverznek lenned – jegyeztem meg neki, ha már az előbb nem igazán reagáltam a kis kijelentésére. És csak, hogy hergeljem újabb fagyi adagot vettem a kanalam végére, és lassan, játékosan szopogatni kezdtem azt. Ha már lúd legyen kövér. És addig is, amíg vele űzöm ezt a kis játékot nem kell gondolkoznom. Lehet a végén még is csak kapóra jön, hogy itt van.
- Bambi, és el van nézve. De többször ne forduljon elő. Nem szívesen osztozkodom a kedvencemen – néztem rá egy pillanatra, majd oda kínáltam a dobozt, hogy vegyen, ha szeretne. Lehet csak első benyomásra volt bunkó? Hiszen elnézést kért. Éreztem, hogy kicsit megenyhültem, amit a srácot illeti, és a fagyi lopását, de ettől még nem dobódtam fel, és ő megint csak a bulival jön. Ezért fagyi szopogatás közben figyeltem rá.
- Nem igazán van kedvem kimozdulni- vágtam kicsit a szavaiba, majd megint csak döbbenten bámultam rá.
- Merre van a szobád? – néztem rá kíváncsian, mert támadt egy ötletem, de az attól is függ, hogy merre szállásolták el. Ha esetleg Noah felé, akkor bele futhatok, és lehet kicsit féltékennyé tehetem, és akkor hátha, talán még van remény. Bár ,ahogy nyalták falták egymást azzal a csajjal nem hiszem, hogy van.
- Tudod mit menjünk. Szedjünk össze pár dolgot, és nem. Nem haraphatsz. De ott a fene se fog keresni, és nyugtom lesz miután a fagyi mérgezés végzett veled – vigyorodtam el, majd lepattantam a székről .
Vissza az elejére Go down
Marcus Damien Hale

Marcus Damien Hale


»Hozzászólások száma : 10
»Join date : 2014. Jun. 09.

Bambi & Marcus - partytime Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bambi & Marcus - partytime   Bambi & Marcus - partytime Icon_minitimeCsüt. Júl. 03, 2014 7:33 pm

Egészen jól alakul a dolog. Még jobban is, mint gondoltam. A csaj bejön, úgy tűnik a kezdeti harapós kedve is kezd elszállni. Megszerzem, nem is kérdés. Tőlem szokatlanul elnézést is kérek, belefér, végülis tényleg megettem a fagyiját. Máskor ez nem szokott érdekelni, általában ki sem derül, kinek a kajáját nyúltam le. Nem mintha nem engedhetném meg magamnak, hogy megvegyek bármit, egyszerűen lusta vagyok. Sokkal könnyebb benézni a hűtőbe és megkóstolni, amit ott találok. Úgy néz ki tényleg nem haragszik, hiszen felajánlja, hogy egyek még. Belekanalazok.
- Még egy falatot, tényleg finom... ennél jobb csak akkor lenne, ha rólad kóstolhatnám meg – villantok rá egy mosolyt. Ha felháborodik, majd kimagyarázom, ha nem, akkor könnyebben jutunk el az ágyig, mint gondoltam. Ahogy látom, nagyon is benne van a játékban, hiszen újabb falatot tesz a kanálra, amit érzékien szopogat le róla. Hát legyen. Szeretek játszani. Ez a lány meg különösen finom falatnak tűnik, alig várom, hogy megkóstoljam.
- A neved is olyan különleges, mint te. Tudtad, hogy fagyiban egyezik az ízlésünk? Szerintem másban is – kinyújtom a kezem és végigsimítok az övén, haladunk, de valamiért nem bánnám, ha nem csak erre az éjszakára szólna a dolog. Szívesen folytatnám vele reggel is, aztán meglátjuk. Kizártnak tartom, hogy ne legyen jó az ágyban. Az meg nálam fontos dolog.
- Ha nincs kedved kimozdulni, maradjunk. Igazad van, jobb kettesben, mint sok másik izzadt test között a tömegben – adok neki igazat, jobb programot nem is választhatott volna. A bulit úgyis csak azért vetettem fel, hogy ne legyek annyira feltűnő. Ha viszont a szobám jobban érdekli, én nem vagyok semmi jónak az elrontója.
- Az emeleten, miért? Gondolom tudod merre van a pasi részleg – kacsintok rá, le merném fogadni, hogy nem először jár arra egy ilyen jó csaj. Mondania sem kell, már állok is fel és összeszedek pár dolgot. Vizet, kaját, na meg persze piát is.
- Melyiket szereted jobban? – mutatok fel két üveget, nekem aztán mindegy, csak pia legyen. Válasszon ő. Az egyik ugyan a kedvencem, szóval lehet, hogy mind a kettőt viszem, nem tudom még.
- Gyere, mutatom az utat – kinyújtom a kezem, megfogom az övét és indulok is a szobám felé. Végre kettesben leszünk. Nem mintha itt nem lettünk volna, de ott tuti nem nyit be senki.
Vissza az elejére Go down
Bambi Wayne

Bambi Wayne


»Hozzászólások száma : 17
»Join date : 2013. Dec. 27.

Bambi & Marcus - partytime Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bambi & Marcus - partytime   Bambi & Marcus - partytime Icon_minitimeKedd Júl. 08, 2014 1:57 pm

Lehet kicsit túl reagáltam a dolgot. Nem szoktam ennyire morcos lenni, de most nem igazán a legjobb a kedvem és rajta vertem le. Arról nem is beszélve, hogy eszköznek akarom használni. Vagy ha nem is annak, de bajba fogom magamat keverni, vagy legalább is alapos fejfájásom lesz reggel, ha lefekszem vele most, az ivászatról nem is beszélve. A józan eszem azt mondja,hogy óriási baklövést igyekszem elkövetni, míg a másik meg azt suttogja, hogy ez kell nekem.
- rólam?- néztem nagyot, majd kis gondolkodás után az ujjamat belenyomtam a fagyiba, és az orra elé tartottam.
- Tessék- nevettem el magamat, de mielőtt elkapta volna a kezemet, vagy bekapta volna az ujjamat gonosz módon gyorsan visszarántottam, és én nyaltam le az ujjamról.
- Nem hinném,hogy különleges lennék. Én, csak én vagyok,és kész – vontam meg a vállamat. Jól esik ez a kis játék. Legalább feldobja a kedvemet, ebben igaza volt.
- Ebben teljesen igazad van – azt hiszem nincs mit tenni, a butaság döntött, így megyek vele a szobájába. Az, hogy ott már mi fog történni nem tudom. De már nem is érdekel, mert újra érzem kicsit, hogy pezseg a vérem, hogy talán valaki meglát, és megállít, hogy mit csinálok. a remény egy apró szikrája élet újjá, csak attól félek, akkor mi lesz, ha fordítva sül el valami.
- Igen tudom, bár nem igen jártam még arra – ez már igaz. Egyszer mentem oda, akkor is Noaht kerestem, és kaptam rajta azzal a másik csajjal.
- Hozd mind a kettőt – nem tudtam dönteni, ahogy dűlőre jutni se magammal.
Aztán megfogtam a kezét, és mentem vele. Kint nem találkoztunk senkivel sem, az épületben pedig még lézengtek páran, de a lényeges személy nem jött arra felé. Az emeletre érve pedig csak elszomorodtam, mert Noah és az a csaj akkor csukták magukra az ajtót. Épp csak láttam, így kicsit az orromat lógatva léptem be Marcus szobájába, majd kikapva a kezéből az egyik üveget meghúztam.
- bocsi, megszomjaztam az út során. Ugye nem etted meg a fagyit útközben? – néztem körbe, hogy ugye hoztuk azért azt is, így levettem a doboz tetejét, és az ujjammal nyalakodni kezdtem, majd odatartottam az egyik ujjamat a vendéglátómnak, de most nem húztam el a kezem.
- Amúgy miért hoztál pontosan ide? Tényleg filmezni, inni, meg fagyizni?- néztem rá kíváncsian.
Vissza az elejére Go down
Marcus Damien Hale

Marcus Damien Hale


»Hozzászólások száma : 10
»Join date : 2014. Jun. 09.

Bambi & Marcus - partytime Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bambi & Marcus - partytime   Bambi & Marcus - partytime Icon_minitimeSzomb. Júl. 26, 2014 9:12 pm

Nem lesz olyan nehéz dolgom úgy tűnik, amit nem bánok, bár ez a csaj akár meg is dolgoztathatott volna, bejön annyira, hogy megérjen egy kis küzdést. Türelmetlen kis morranást hallatok, ahogy elhúzza az orrom elől fagyis ujját. Pedig megkóstoltam volna. Nem a fagyit, azt ismerem.
- Különleges vagy, hidd el. Elég sok csaj van a táborban, de még egy olyan szépet sem láttam, mint te – elég hülye bók volt, pedig nem is annak szántam. Egyszerű tényközlés. Tényleg szépnek tartom, volt már dolgom nem egy nővel és persze csak olyanokkal, akik tetszettek is, így ez most sincs másképp. Összeszedek mindent, ami kell és kézenfogva indulunk a szobám felé. Nem találkozunk sok emberrel, de azok megnéznek. Pár csaj irigy pillantással méregeti Bambit, pedig nem értem az okát, ha elég jó nők, egyszer ők is sorra kerülnek. Mondjuk ki tudja… jelenleg elégedett vagyok a helyzettel és az az igazság, hogy egyikre sem cserélném le a mai esti partnerem.
- Nem jártál még arra? Akkor éppen itt az ideje – mutatom az utat, bár nagyon nem kell, hiszen semmi kifogása nincs az ellen, hogy kézenfogva menjünk, így egyszerűbb a helyzet. A másik kezemben az üvegek meg a fagyi, szinte mutatványnak is elmenne, ahogy idáig hoztam őket, így lábbal rúgom be az ajtót, kicsit sem csendesen, de ez van.
- Hát ez lenne, nem valami nagy szám, olyan, mint bármelyik másik szoba. Kivéve, hogy az enyém… ja és egyedi a rendetlenség is – kuncogok, hiszen tényleg elég rendetlenség van, az ágy sincs megcsinálva, a ruháim egy része a földön hever, de nem érdekel, nekem ez így jó. Hamarosan Bambi sem ezzel a ténnyel lesz elfoglalva. Hanem velem. Remélem. Meglepetten pislogok rá, ahogy kikapja a kezemből az üveget.
- Hát tényleg jó szomjas lehettél – nevetek fel, majd meghúzom a másik üveget. Szó nélkül nyújtom át neki a fagyit, persze kanalat azt nem hoztam, de úgy látom feltalálja magát és már el is merül az ujja a hideg édességben. Egyre inkább közelít felém, de most nem bízom a véletlenre, megfogom a kezét és lassan, érzékien csúsztatom a számba az ujját. Egy pillanatra a szemem is becsukom, aztán tekintetem az övét keresi. Nem kapkodom el, csak aztán válaszolok a kérdésre, miután kiengedtem a számból az ujját. Leteszem az üvegeket az asztalra, aztán a fagyit is.
- Azért hoztalak ide, amiért velem jöttél. Miért jöttél Bambi? – dobom vissza a kérdést. Hát persze, hogy nem filmezni meg enni. Mondjuk semmi kifogásom ellene, de van még egy program, ami nagyon tetszene. Szerintem neki is, nem csak nekem.
- Egyébként nem azért… de jól jön az ital, biztosan megszomjazunk – mosolyodok el. Lecsökkentem a köztünk levő távolságot, annyira, hogy először a szám ér az övéhez, aztán, ha nem ellenkezik, a nyelvem is érzéki játékra hívja az övét, lassan az ágy felé terelve a lányt. Magam sem értem, de izgatott vagyok.
Vissza az elejére Go down
Bambi Wayne

Bambi Wayne


»Hozzászólások száma : 17
»Join date : 2013. Dec. 27.

Bambi & Marcus - partytime Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bambi & Marcus - partytime   Bambi & Marcus - partytime Icon_minitimeSzer. Júl. 30, 2014 8:56 pm

Jól esett ez az incselkedés, már hiányzott. Egy jó ideje nem csináltam ilyet, mert Noan járt az eszem. De ő nincs, és nem is lesz többet. Nem fogok még egyszer újra utána futni annyi szerint. Elválltunk két éve, és most már tényleg vége a dolgoknak.
- Köszönöm – válaszoltam a bókra.
- De attól, hogy szép valaki, még nem különleges szerintem – vontam meg a vállamat. Főleg azért, mert én magamban jelenleg semmi ilyet nem látok azok után, hogy képtelen voltam a célomat elérni. Talán ezért is tartottam vele a szobájába, persze voltak más céljaim is ezzel. Mint valami utolsó mentőmellény, de elmondhatom azt is, hogy ez se jött be.
- Nem, vagy is de, de csak fél pillanatig. Csak kerestem valaki nem lényeges személyt – pedig lényeges volt, de már nem az. El kell felejtenem, és ha ehhez ki kell rúgnom a ház oldalát, hát kirúgom. Lesz, ami lesz. Max holnap irtóra utálni fogom magamat, de ez is jó , mert akkor nem Noahra fogok gondolni.
- Ez tényleg egyedi – néztem körbe. elégé kupis volt. Az ágy nincs bevetve. A ruhái szana meg szét. Csak azt nem tudom, hogy ha most tényleg azt fogom tenni , ami a fejemben van…Egy részt kell valami bátorító, amit meg is kaptam az üvegből. A játék is meg van…De azt nem tudom, hogy ha reggel magamhoz térek, akkor hogy fogom a ruháimat összeszedni, ha szétdobálja rólam. És most én tényleg arra készülök, hogy leiszom magamat, és szexelek egy idegennel? Azt hiszem igen a válasz.
- Meleg van – válaszoltam egyszerűen egy vállvonással arra, hogy szomjas vagyok. Látom ő is iszik, így én is iszom még egy kicsit. Tényleg kell a bátorító. Kanalat viszont nem kaptam a fagyi mellé, így kénytelen voltam megoldani, és mi mással, mint az ujjammal. Marcust is kínáltam, megint szórakozni akartam, vagy még sem? Magam sem tudom, de most ő is lépett ,és elkapta az ujjamat. Én meg beleborzongtam, ahogy lenyalta a fagyit. Főleg, hogy árgus szemekkel figyeltem.
- Nem tudom…Filmezni, enni, inni, szórakozni , hülyeséget csinálni , felejteni…– soroltam fel a dolgokat, amik eszembe jutottak. Bár a vége már nem annak számít.
Csak álltam ott, mint valami dilinyos. Hol ide, hol oda néztem, ahogy aztán felém indult, csak Marcust néztem. Az ajkamat kezdte ízlelgetni, bebocsájtást kért, amit meg is adtam neki, és hagytam magamat folyni az árral. Az irányításával és pillanatokon belül az ágyon feküdtem. A fejem kavarogni kezdett, az érzékeim felerősödtek, és már nem érdekelt más, csak a csók. Átkaroltam, hozzásimultam, egyre csak faltam az ajkát. A tarkóját cirógattam, a hajába túrtam.
- Ne hagyd abba – suttogtam miközben levegőt vettem, mert most már elvonta mindenről a figyelmemet, és csak azt éreztem, hogy mennyire jól esik ez most. Az, hogy kellek egy fiúnak, hogy akar engem.
- Ezért hoztál igaz? – néztem fel rá, amikor szünetet tartottunk, majd lehúztam a pólóját, és végig simítottam rajta.
- Csináljuk, amíg meg nem gondolom magamat – búgtam a fülébe, majd finoman megharaptam, kezemet pedig az ágyékán húztam végig.
Vissza az elejére Go down
Marcus Damien Hale

Marcus Damien Hale


»Hozzászólások száma : 10
»Join date : 2014. Jun. 09.

Bambi & Marcus - partytime Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bambi & Marcus - partytime   Bambi & Marcus - partytime Icon_minitimeSzer. Aug. 06, 2014 9:17 pm

Nem gondoltam, hogy ez ennyire egyszerűen fog menni. Kivételesen nem akartam csajozni sem, meg hát azt sem bánnám, ha beszélgetnénk, de tényleg. Egy ilyen szépséggel bármit. Viszont, ha már ő is benne van a dologban, hát nem kéretem magam, beszállok a játékba. Lassan, érzékien szopogatom le az ujjáról a fagyit, közben le sem veszem róla a szemem. Nem értem, eddig miért nem akadtunk össze. Talán azért, mert nemrég tértem vissza, nem tudom, az biztos, ha már láttam volna, nem engedtem volna el. Viszont most itt van és az enyém. Ma éjszaka mindenképpen.
- Meleg van... egyetértek. A meleg ellen viszont nem csak az ital jó... szerintem túl vagy öltözve – végigsimítok a derekán, de még nem vetkőztetem. Ráérünk még.
- Szóval filmezni, szórakozni... várj, felejteni? – vonom fel a szemöldököm. Ha én csinálom az rendben van, de ha más akar velem felejteni, azt már kevésbé szeretem. Mindegy végülis, a lényeg, hogy az én karjaimban van, akárkit is szeretne elfelejteni. Ha már itt van, abban is biztos vagyok, hogy ma nem fog másra gondolni. Lassan az ágy felé terelem csók közben. A kezdeti bizonytalanság hamar eltűnik, ő is bekapcsolódik a csókba. Érzéki, heves csókcsatába kezdünk, a kezem is elindul, hogy felfedezze az ismeretlen területeket. Meglepetten vigyorgok, amikor lekerül rólam a pólóm, gyors egy kicsit, de egyáltalán nem bánom. Nem fogunk unatkozni ma éjszaka.
- Ezért? Miért is? Azért hoztalak, amit csinálni szeretnél. Te miért jöttél? – suttogom bele a csókba, néha szavakkal megszakítva nyelvünk érzéki játékát. Nem is gondoltam, hogy lézetik ekkora vágy. Hiszen eddig mindig megszereztem, akit akartam, néha csak unalomból szedtem fel valakit, hogy eltöltsem vele az időmet, de ez most más. Igazán akarom és ez még nekem is szokatlan. A nyakán folytatom a kényeztetést, majd lejjebb haladok, felgyűrve a felsőjét a melleit veszem célba. Hol az egyiket, hol a másikat érintem a számmal, félrehúzva a melltartó vékony anyagát. Nem állok meg, türelmetlen vagyok, fel akarom fedezni a testét. Persze kapkodni sem akarok. Ki mondta, hogy egy éjszakába csak egy menet fér bele? Lesz időnk kiélvezni egymás társaságát. Már a hasára nyomom a forró csókokat.
Vissza az elejére Go down
Bambi Wayne

Bambi Wayne


»Hozzászólások száma : 17
»Join date : 2013. Dec. 27.

Bambi & Marcus - partytime Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bambi & Marcus - partytime   Bambi & Marcus - partytime Icon_minitimeCsüt. Aug. 07, 2014 3:31 pm

Terveztem én, hogy ma lefekszem valakivel? Nem, igazán nem, csak az önsajnálatnak tartogattam magamat mára. Viszont annyira jól esett, hogy foglalkozott velem, hogy látszott rajta, hogy kelek neki, hogy tényleg megteszi, amit csak a fejében forgatott, az ahogy belém kötött. Egyszerűen túlságosan is jól esett ahhoz, hogy foglalkozzam a holnapi bűntudatommal. Sose voltam az egy éjszakás kalandok híve, de most valahogy egyre sürgetőbben várom a dolgot. Főleg, amikor a derekamat simogatja. Talán még kicsit bele is remegek, annyira jól esik. Mióta is nem voltam pasival? Á igen, meg van. hónapok óta, amióta tervezem, hogy idejövök, és visszaszerzem Noah. Nos ez kudarcba fulladt, és mindenféle szempontból ki vagyok éhezve arra, hogy keljek valakinek,hogy valaki becézgessen.
- Akkor te is túl vagy öltözve – jegyeztem meg neki játékosan, és az alsó ajkamat harapdáltam. Hogy jól esik e a flörtölés, mi az hogy. Ezt a részét tutira nem fogom megbánni.
- Hm? Felejtsd csak el, én se tudom már miről van szó –hazudtam természetesen. Nagyon is tudtam, de inkább koncentráltam arra, hogy mit csinál. Arra, hogy igen is tetszem valakinek, és kellek neki. És ebből csak még többet akartam érezni.
Így, ha kezdetben bénáztam is, tétováztam a csókokkal, mire az ágyra kerültem elég jól belemelegedtem.
- mondtam, hogy meleg van – vigyorogtam rá, amikor láttam, hogy meglepődött mikor levettem róla a pólóját. Kezemmel annak rendje és módja szerint végig is simítottam a felső testén mielőtt visszahajolt volna rám.
- Ezért jöttem, ezt akarom, akarom, hogy akarjanak – suttogtam két csók közben, a végén pedig eléggé falni kezdtem, és a hátát simogatni. Ha most megkérdezné valaki ki az a Noah nem tudnám megmondani, mert az érzékeim már másra vágytak, ahogy a testem is.
Testem ívbe feszült alatta, amikor a nyakamat kényeztette, és ahogy felgyűrte a pólómat kicsit talán kuncogtam, de rögtön fel is nyögtem, ahogy célba vette a melleimet. Amíg ő ott ügyeskedett, én magamról ügyeskedtem le a blúzomat.
- vedd le – biztatom, amikor a melltartómat húzogatja.
Amikor pedig a hasamnál jár, automatikusan húzom be azt, és kuncogok közben jól esően. Valahogy már nem éreztem azt a bánatot, mint mikor a konyhába léptem, és egyre inkább Marcusra koncentráltam. Jól esett itt lenni, ezt tenni. Többet akartam.
- nos mivel meleg van, hol is az a fagyi? – néztem körbe, és szerencsére elérve egy falattal kínáltam az ujjamról, majd ügyetlenül , persze direkt csepegtettem le magamat.
- Hupsz , ez irtó hideg, de még így is melegem van, rajtad meg túl sok a ruha, de rajtam is . Ez ellen sürgősen kell valamit tenni – nevettem el magamat, és ajkát támadtam be miközben kettőnk közé nyúlva a nadrágjának estem. Hogy jó érzés e ez az egész, amit jelenleg érzek? Azt kell mondjam, hogy ha dilisnek nézne más, akkor is azt mondanám,hogy ezerszer jobb ,mint 1 órával ez előtt.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bambi & Marcus - partytime Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bambi & Marcus - partytime   Bambi & Marcus - partytime Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Bambi & Marcus - partytime

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Bambi & Noah
» Bambi & Ian ~ teadélután?
» Bambi és a Vadász
» Bambi Wayne
» Layla & Marcus +18

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Summer Camp :: Játéktér :: Tábor és környéke :: Konyha-