Az oldal dizájnja folyamatos szerkesztés alatt áll!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üzenőfal
Staff
Lionel Jones
pm
multik
Dapne A. Hale
pm
multik
Marco Lanter
pm
multik
Legutóbbi témák
» Végzet Ereklyéi
Ashley Teasdale  Icon_minitimePént. Feb. 13, 2015 6:59 pm by Vendég

» ⊰ Mysterious New Orleans
Ashley Teasdale  Icon_minitimeKedd Nov. 25, 2014 9:15 pm by Vendég

» Isaac & Rich
Ashley Teasdale  Icon_minitimeHétf. Szept. 01, 2014 12:11 am by Isaac Peterson

» Middletown - Napa vasútállomás [April x Odett]
Ashley Teasdale  Icon_minitimeKedd Aug. 26, 2014 12:27 am by April Catliff

» Karakterfagyás
Ashley Teasdale  Icon_minitimeHétf. Aug. 25, 2014 2:34 am by Teanna Light

» Véletlenek nincsenek - Rhys x Odett
Ashley Teasdale  Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 6:06 pm by Odett Hamilton

» Mary Hastor
Ashley Teasdale  Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 2:04 pm by Mary Hastor

» Asztalvadászat - Richard & Teanna
Ashley Teasdale  Icon_minitimePént. Aug. 22, 2014 12:10 am by Richard Cook

» Énekterem - Layla & April
Ashley Teasdale  Icon_minitimeCsüt. Aug. 21, 2014 8:44 pm by April Catliff

Top posting users this month
No user

Megosztás
 

 Ashley Teasdale

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Ashley Teasdale  Empty
TémanyitásTárgy: Ashley Teasdale    Ashley Teasdale  Icon_minitimePént. Ápr. 18, 2014 3:34 pm


Ashley Teasdale

Adatok


♦Teljes név♦
Ashley Teasdale

♦Becenév♦
Ash, Ashley

♦Születési hely, idő♦
London, 1995

♦Kor♦
18

♦Play by♦
Zendaya Coleman

♦Csoport♦
Táncos

Külső és belső

KÜLSŐ TULAJDONSÁGOK:
*SZEM: sötét barna, már szinte fekete
*HAJ: Barna színű, eredetileg göndör, de néha ki szoktam vasalni, hogy még hosszabbnak látszón és mert jól is áll.
*ALKAT: izmos a sok mozgástól, de ettől még karcsú, vékony
*RUHÁZAT: Legtöbbször márkás, de kényelmes darabokat szeretek hordani, olyanokat amikkel ki tudom fejezni a stílusom, ízlésemet.

BELSŐ TULAJDONSÁGOK
*JELLEM: Szeretek emberek között lenni, beszélgetni, hülyéskedni, ismerkedni. Nagyon közvetlen vagyok, szinte mindenhol képes vagyok barátságokat kötni, nem szoktam hirtelen megítélni másokat, mindenki olyan amilyen. Az emberek vagy elfogadják, vagy nem. Segítőkész vagyok, akár a barátaimról van szó, a családomról, vagy más emberekről akik segítséget kérnek, vagy segítségre szorulnak.
*HOBBI: Imádok táncolni, az a mindenem. Nagyon szeretek még énekelni, vásárolgatni, fotózni.
*CÉLOM: Szeretnék egyszer híres táncos lenni, és egyetemet végezni is.

Előtörténet
Hideg őszi nap. A Nap is nem rég kelt még csak fel, de alig-alig látszott még ki a sűrű felhőtakarótól. Ez a nap, egy szeptemberi nap volt. A gyerekek még csak most indultak el az iskolába, ki az izgatottságtól lázasan, ki boldogan, hogy újra találkozhat rég nem látott osztálytársaival, barátaival, ki pedig lassan, lustán, elgondolkozva, hogy megint egy évet le kell húzni az iskolában, mert ezen a napom volt 1995. szeptember 1-je, azaz ezen a napon születtem meg én.
Édesanyámék nagyon örültek nekem, hiszen eddig volt egy bátyám, akit Adamnek hívnak és utána jöttem én, egy lány. Adam és köztem négy év van, szóval mire én már bekerültem valahova, legyen az óvoda vagy iskola, ő addigra már tovább is ment egy másikba. Nem volt olyan, hogy mi egy időben egy helyre jártunk volna. Maximum csak szórakozni, de akkor is teljesen más baráti körrel voltunk.
Az iskola mellett minden héten jártam külön tánc- és énekórákra, de a táncot valahogy sokkal jobban szerettem. Lehet azért, mert énekelni Adam is tud, de a tánc az én asztalom volt mindig is. kis korunkba sokszor volt, hogy egymást cukkoltuk, hogy mit tud az egyik, amit a másik nem, de volt olyan is, hogy tanítgattuk a másikat, ami mindig nagyon viccesen végződött.
Minden nyáron mászkáltunk táborokba, mert anyuék úgy gondolták, hogy egy kis időre, ha kiszabadulunk a városból, az mindenkinek jót fog tenni. Ilyenkor volt, hogy ők is jöttek velünk felügyelőknek, vagy csak kitettek minket, amíg ők elmentek valamelyik nagyihoz vagy nagynénihez vakációzni.
Egyszer találtak egy nagyon szép szórólapot, ami egy olyan tábort hirdetett, ahova tehetséges gyerekek mehetnek, vagy akik éreznek magukban annyi tehetséget, hogy elmenjenek. rengeteg érdekes csoport fel volt sorolva. Például: művészek, sportolók, énekesek, táncosok, zenészek. Amint megláttam a táncosokat rögtön lecsaptam rá, mint ahogy Adam pedig az énekesekre, mivel nagyon jó hangja van, nem is volt kérdés, hogy ezt fogja választani.
Én így kerültem a táborba.
Vissza az elejére Go down
Daphne Azaria Hale

Daphne Azaria Hale


»Hozzászólások száma : 83
»Join date : 2013. Nov. 25.
»Kor : 31
»Tartózkodási hely : Ha nem vagyok mögötted, valószínű, hogy az öklöm lesz a legjobb barátod ;)

Ashley Teasdale  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ashley Teasdale    Ashley Teasdale  Icon_minitimeSzomb. Ápr. 19, 2014 8:46 am

Kedves Ashley!

A lapodban nem találtam egy hibát sem, ugyanakkor nekem jobban esett volna, ha a karakterről kicsit többet írsz. Az előtörténet elejében nagyon sok a szóismétlés, kérlek erre figyelj majd. Nem kell annyira elragozni a napot amikor született a karakter Smile

Egyébként tiszta:
Ashley Teasdale  Elfogadva_www.kepfeltoltes.hu_

Ha még nem tetted meg, foglalj avatart és irány a bátyád idegeire menni.
Jó játékot.


Daphie
Vissza az elejére Go down
 

Ashley Teasdale

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Ashley & Adam - a két Teasdale
» Mr. Adam Teasdale -- készülőben

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Summer Camp :: Off topic :: Archívum-